20 روش تغییر فونت استوری و پست در اینستاگرام مخصوص اندروید و IOS

20 روش تغییر فونت استوری و پست در اینستاگرام مخصوص اندروید و IOS

تغیر فونت دادن در اینستاگرام تقریباً کاری اسـت کـه هر شخصی نمی داند و ما لازم دیدیم بـه صورت کامل توضیح دهیم در ادامه با 20 روش تغییر فونت اینستاگرام مخصوص اندروید و IOS «عکس» سایت هاتم بت را دنبال کنید .

چگونه فونت اینستا رو تغییر بدم ؟‌

یکی از ساده ترین چیزهایی کـه می توان در اینستاگرام شخصی‌سازی کرد، فونت‌هاي‌ استوری مبتنی بر متن اسـت. چیزی کـه اینکار را راحت میکند این اسـت کـه اینستاگرام بـه شـما اجازه می دهد تا بـه طور پیش فرض بین طیف وسیعی از فونت ها یکی را انتخاب کنید. در مجموع 9 فونت در زمان نوشتن وجوددارد. در این جا نحوه تغییر فونت استوری اینستاگرام مبتنی بر متن آورده شده اسـت:

20 روش تغییر فونت استوری و پست در اینستاگرام مخصوص اندروید و IOS

روی استوری خود در سمت چپ بالای فید اینستاگرام خود ضربه بزنید.اگر قبلاً مجوز لازم را بـه اینستاگرام نداده اید، مجوز لازم را بدهید.Camera را انتخاب کنید و روی دکمه Aa در سمت چپ ضربه بزنید. این یک صفحه خالی برای ایجاد یک داستان فقط متنی باز میکند.برای تایپ روی هر نقطه از صفحه خالی ضربه بزنید.

پس از اتمام کار، دکمه Aa را بکشید تا متن خودرا با انواع فونت هاي‌ دیگر مشاهده کنید.هنگامی کـه از یک فونت راضی شدید، بـه سادگی روی Next در بالا سمت راست ضربه بزنید و برای ارسال استوری خود، Send to را انتخاب کنید.

بهترین فونت های فارسی برای اینستاگرام

همانگونه کـه در بالا ذکر شد، بـه طور پیش فرض فقط بـه 9 فونت دسترسی دارید. بـه لطف افراد مبتکر در اینترنت، می توانید از فونت هایي استفاده کنید کـه اینستاگرام بـه طور رسمی از انها پشتیبانی نمی‌کند. می توانید اینکار رابا استفاده از سایت هاي‌ تولید کننده فونت اینستاگرام انجام دهید. نمونه هاي‌ خوب عبارتند از Cool Fonts، IGFonts.io و FontsForInstagram.com.

20 روش تغییر فونت استوری و پست در اینستاگرام مخصوص اندروید و IOS

استفاده از چنین سایت هایي راحت اسـت. شـما فقط باید متن را از آن ها کپی کنید، و وقتی ان را در اینستاگرام قرار دهید، سبک فونت خودرا حفظ می‌کند. این روش بـه شـما امکان دسترسی بـه بیش از 100 فونت را میدهد کـه بـه‌طور پیش‌فرض از 9 پیشنهاد اینستاگرام کمتر اسـت.دستورالعمل هاي‌ گام بـه گام استفاده از سایت هاي‌ تولید فونت برای تغییر فونت متن اینستاگرام خودرا بخوانید.

انواع فونت ها در اینستاگرام فارسی و انگلیسی

سایت هاي‌ تولید فونت زیادی وجوددارد، اما همه ی آن ها بر اساس یک اصل اساسی کار می‌کنند. شـما متن را وارد می کنید و ان را در هر کجا کـه میخواهید کپی می کنید. ما دراین آموزش از CoolFont استفاده خواهیم کرد.

20 روش تغییر فونت استوری و پست در اینستاگرام مخصوص اندروید و IOS

متن خودرا در نوار ورودی وارد کنید. این میتواند یک نظر، شرح یا بیوگرافی باشد کـه میخواهید در اینستاگرام پست کنید.سپسCoolFont متن شـما را در طیف وسیعی از سبک هاي‌ فونت نمایش می دهد. برای مشاهده گزینه هاي‌ بیشتر بـه پایین بروید.

هنگامی کـه فونت مورد علاقه خودرا پیدا کردید، روی دکمه کپی ضربه بزنید. یا می توانید متن را بـه صورت دستی با ضربه زدن روی ان انتخاب کنید و سپس از پنجره پاپ آپ در اندروید و iOS گزینه Copy را انتخاب کنید. با اینکار متن شـما با فونت جدید در کلیپ بورد شـما کپیمی شود.

اینستاگرام را باز کنید و بـه هر جایی کـه می توانید متن وارد کنید بروید.روی نوار ورودی ضربه بزنید و نگه دارید و چسباندن را انتخاب کنید تا متن از پیش فرمت شده خودرا وارد کنید.

از فونت هاي‌ سفارشی در سراسر اینستاگرام استفاده کنید اینستاگرام یک پلتفرم رسانه اجتماعی عالی اسـت، اما مانند سایر پلتفرم ها، این جا و آنجا معایب خودرا دارد. یکی از معایب دسترسی محدود بـه فونت هاي‌ بیشتر بـه صورت بومی اسـت.

فونت های سفارشی در اینستاگرام

خوشبختانه، حتی بدون پشتیبانی بومی، می توانید فونت‌هاي‌ اینستاگرام را برای هر متنی کـه در پلتفرم وارد میکنید تغییر دهید. سایت هاي‌ تولید کننده فونت مانند Cool Fonts و IGFonts.io بـه شـما امکان می‌دهند فونت ها را در استوری ها، نظرات، بیوگرافی خود یا هر متن دیگری تغییر دهید.

20 روش تغییر فونت استوری و پست در اینستاگرام مخصوص اندروید و IOS

برنامه اینستاگرام را باز کنید. دارای یک سمبل شیب نارنجی مایل بـه بنفش با دوربین سفید اسـت کـه از کشوی برنامه قابل دسترسی اسـت.
روی سمبل تصویر نمایه با عنوان AndroidIGprofile.png ضربه بزنید. هنگامی کـه برنامه اینستاگرام را باز می کنید، در گوشه سمت چپ بالای صفحه ظاهر می‌شود.

دکمه دوربین را لمس کنید. این در گوشه سمت چپ بالای صفحه ظاهر می‌شود و منوی ارسال استوری جدید در پروفایل اینستاگرام شـما را باز می‌کند.

دکمه دایره اي را در مرکز پایین صفحه لمس کنید یا نگه دارید. با اینکار یک عکس یا ویدیو می‌گیرد کـه بعدا می توانید ان را ویرایش کنید.
روی سمبل متن «Aa» ضربه بزنید. با اینکار منوی ویرایش ابزار متن باز می‌شود، جایی کـه می توانید متنی را کـه در استوری خود ظاهر میشود ویرایش کنید.

یک متن نمونه بنویسید اگر متنی وارد نکرده اید، یک برچسب یا عنوان تایپ کنید تا متن برای ویرایش نمایش داده شود. این بـه شـما امکان پیش نمایش منابع مختلف را می دهد.

بهترین فونت فارسی مخصوص اینستا

کلید «Style» را لمس کنید. هنگامی کـه ابزار Type را باز می کنید، در مرکز بالای صفحه ظاهر می‌شود و بـه شـما امکان می دهد بین سبک هاي‌ مختلف فونت جابه‌جا شوید

20 روش تغییر فونت استوری و پست در اینستاگرام مخصوص اندروید و IOS

. سبک ها عبارتند از: نئون، مدرن، خودرو تحریر، پررنگ و کلاسیک.انجام شد را لمس کنید. با اینکار سبک فونتی کـه انتخاب کرده‌اید در استوری ذخیره می‌شود.

امیدواریم مقاله ما در مورد نحوه تغییر فونت استوری اینستاگرام مورد پسند شـما واقع شود. اینستاگرام فونت هاي‌ داخلی را برای رفع نیازهای کاربران ارائه می دهد. هنگامی کـه یک استوری جدید در اینستاگرام ایجاد می کنید.

می توانید از فونت هاي‌ مختلف برای ایجاد یک پست جذاب استفاده کنید. ایجاد یک استوری اینستاگرام با فونت هاي‌ مختلف راهی راحت برای متمایز کردن حساب شـما اسـت. بنابر این، اگر مقاله ما را دوست دارید، ان را بـه اشتراک بگذارید.

20 روش تغییر فونت استوری و پست در اینستاگرام مخصوص اندروید و IOS

فونت هاي‌ جذاب در اینستاگرام بسیار مهم اسـت زیرا بعد از مدت ها کاربرانی کـه استوری هاي‌ شـما رو میبنند استوری هاي‌ شـما برای اونها کسل کننده میشه ودر نتیجه امار پیج کم میشه مورد بعدی این کـه شـما با فونت هاي‌ جذاب فروش بسیار خوب و ویو بسیار خوبی خواهی داشت پس این نکته رو بسیار جدی بگیرید. 

ثبت نام در سایت سیگاری بت