معرفی برترین کیف پول های ارز دیجیتال + آموزش ثبت نام خرید و فروش ارز

معرفی برترین کیف پول های ارز دیجیتال + آموزش ثبت نام خرید و فروش ارز

معرفی برترین کیف پول های ارز دیجیتال

کیف پول هاي‌ ارز دیجیتالی امروزه جزو مهم‌ترین کیف هاي‌ خدماتی شـما هستند و علاوه بر سود هاي‌ خوبی کـه بـه شـما میدهد میتواند بسبار مفید برای شـما باشد در ادامه با معرفی برترین کیف پول هاي‌ ارز دیجیتال و آموزش ثبت نام خرید و فروش ارز سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال 

بـه گزارش هاتم بت در حالت معمولی شـما بـه کیف و یا حسابی برای پس انداز و نگه‌داری پول هاي‌ خود نیاز دارید. بـه همین منظور نیز زمانی کـه ارزهای دیجیتال نیز خریداری کردید، باید قبل ازآن یک والت برای خود انتخاب کنید. در حال حاضر والت هاي‌ زیادی هستند کـه در بازار وجود دارند کـه بر اساس خاصیت و نوع انها می‌توانید یکی از انها را انتخاب کنید.معرفی برترین کیف پول های ارز دیجیتال + آموزش ثبت نام خرید و فروش ارز

اشنایی با والت های کیف پول های ارز دیجیتال 

اما یکی از والت هاي‌ موجود در بازار سخت افزاری می‌باشد. این والت ها در واقع دستگاه هایي هستند کـه مانند یک فضای بیرونی کاربرد دارند کـه پول هاي‌ دیجیتال شـما در آن قرار میگیرند و تا زمانی کـه بـه دستگاه و یا رایانه اي متصل نشده اند نمی‌توانند قابل دسترسی باشند.

 

بـه همین دلیل اسـت کـه موضوع امنیت آن گونه کیف هاي‌ دیجیتال نسبت بـه موارد دیگر بالاتر می باشد و تقریباً نفوذ بـه آنرا غیرممکن می‌کند. سه نوع کیف دیجیتال داریم کـه یکی از آن ها سخت افزاری می باشد.

 

کیف پول ارز دیجیتال نرم افزاری

اما یکیدیگر از کیف هاي‌ ارزهای دیجیتال نرم افزاری اسـت کـه در بین کاربران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت هاي‌ بسیاری هستند.

 

کـه در حال حاضر چه بـه صورت آنلاین و چه بـه صورت نرم افزاری این قابلیت را برای شـما فراهم می آورند کـه از انها استفاده کرده و ارزهای دیجیتال خودرا در انها ذخیره نمایید. اپلیکیشن هاي‌ این والت ها را می‌توانید روی رایانه و یا گوشی هاي‌ هوشمند خود نصب کنید و از انها بهره ببرید.

 

همان طور کـه گفته شد، یکی از والت ارز دیجیتال نرم افزاری اسـت کـه می‌تواند بـه صورت آنلاین و از طریق سایت ها ایجاد گردند و هم این کـه اپلیکیشن هاي‌ مربوط بـه انها را دانلود کرده و روی گوشی هاي‌ هوشمند خود نصب کنید. بـه این صورت این والت ها در همه ی جا همیشه همراه شـما خواهند بودو درصورت لزوم میتوانید از آن ها استفاده کنید.

 

روش رمز گذاری کیف های پول دیجیتال

زمانی کـه ارزهای دیجیتال معرفی شدند، بحث هک و امنیت آن نیز مورد بحث قرار گرفت. همانگونه کـه می‌دانید آن گونه از ارزها از روش منحصر بـه فردی استفاده میکنند و تا حدودی امنیت آن بالا می باشد.معرفی برترین کیف پول های ارز دیجیتال + آموزش ثبت نام خرید و فروش ارز

اما پس ازآن کیف هاي‌ دیجیتال نیز معرفی شدند کـه امنیت انها نیز مورد توجه تعداد زیادی از کاربران قرار گرفت. در حال حاضر بـه دلیل رمزنگاری هاي‌ حرفه اي کـه والت هاي‌ ارزهای دیجیتال دارند، کاربران زیادی بـه انها اعتماد کرده اند.

 

هک ولت ارزهای دیجیتال 

بر اساس گزارشات ارزهای دیجیتال با استفاده از فن آوری بـه نام بلاک چین ساخته شده اند کـه گفته می‌شود کـه هک آن کار بسیار دشواری می‌باشد و بـه صورت غیر متمرکز می باشد.

 

این ارزها طبق معمول از سرور مرکزی بهره نمیبرند و بـه همین خاطر اسـت کـه افراد ویرانگر و هکرها نمی‌توانند وارد آن شوند و بـه اهداف شوم خود برسند. اما باوجود این خاطرجمعی هم هنوز گزارش هایي منتشر می‌شود کـه هیچ تضمینی در غیرقابل نفوذ نبودن این کیف پول ها وجود ندارد.

 

کیف پول ارز دیجیتال دیجی کالا

در سایت دیجی کالا آمده اسـت کـه کیف پول ارز دیجیتال لجر بـه عنوان یکی از مشهور ترین والت هاي‌ پول سرد شناخته میشود کـه بـه صورت سخت افزاری بـه بازار عرضه شده اسـت.

 

این ولت ها نسبت بـه بقیه دارای تفاوت هایي می‌باشد کـه ازجمله آن میتوان بـه صفحه نمایش آن اشاره کرد. همچنین قیمت آن نیز نسبت بـه دیگر کیف هاي‌ دیجیتال ارزان تر می باشند. نصب آسان و پنل کاربری آسان از دیگر مزایای آن محسوب می‌شود.

 

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

زمانی کـه استفاده از ارزهای دیجیتال رایج شد، همه ی بـه دنبال این بودند کـه بهترین ولت را برای خود انتخاب کنند. در سایت هاي‌ مختلف، گزارش هاي‌ متعددی دراین باره منتشر شده اسـت، اما بیشتر کارشناسان بر این موضوع اتفاق نظر دارند کـه بهترین نوع کیف دیجیتال، کیف هایي اسـت کـه امنیت بیشتری دارند.

 

معرفی معتبر ترین کیف پول های دیجیتال 

سیتکس نام شرکت اسـت کـه اخیرا نرم افزاری را طراحی و وارد بازار کرده اسـت. این شرکت ایرانی می باشد و برنامه آن بـه نوعی یک کیف ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود.

 

گفته میشود کـه این شرکت در آن از تکنولوژی HD Wallet استفاده کرده اسـت بـه همین خاطر امنیت آن بسیار بالا اسـت. از این کیف میتوانید برای نگه داری ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

 

ولت ارز دیجیتال برای ios هم موجود می باشد ؟

طبق معمول شرکت هایي کـه کیف هاي‌ دیجیتالی را عرضه میکنند، نسخه هاي‌ رایانه اي، اندرویدی و IOS عرضه میکنند تا همه ی از آن ها بهره ببرند. از انجایی کـه بیشتر ساکنان کره خاکی طبق معمول از سیستم اندرویدی استفاده می‌کنند، آن ها در اولویت قراردارند و بـه همین خاطر آن دسته از افرادی کـه گوشی هاي‌ انها ios را ساپورت میکنند، نگران هستند.معرفی برترین کیف پول های ارز دیجیتال + آموزش ثبت نام خرید و فروش ارز

راهنمایی خرید و فروش ارزهای دیجیتال 

طبق مراحل زیر می‌توانید خرید و فروش هاي‌ خودرا انجام دهید. همان طور کـه می‌دانید باید در ابتدا وارد کیف پول خود شوید. اگر از نرم افزار آن استفاده میکنید، باید آنرا اجرا کرده و مراحل اولیه را طی کنید.

 

پس ازآن، یک صرافی ارز دیجیتال معتبر را کـه با آن معامله می‌کنید را پیدا کنید. سپس اطلاعات خودرا وارد والت یا نرم افزار مربوطه کنید ودر نهایت گزینه خرید و یا فروش را انتخاب کنید.

 

اگر می‌خواهید بـه صورت نرم افزاری کار کنید، باید بـه سایت والت مورد نظر شوید و روی گزینه ایجاد یک اکانت جدید کلیک کنید. سپس شـما وارد مرحله اي میشوید کـه اطلاعات خودرا باید در آن وارد نمایید.

 

پس ازآن، هر مرحله کـه جلو می‌روید اطلاعاتی در مورد کیف مورد نظر بـه شـما ارائه میدهد، پس انها را بادقت تمام بخوانید تا روش کار با آنرا یاد بگیرید.

 

راهنمایی ساخت کیف پول مجازی

همیشه سوال بیشتر افرادی کـه تازه بـه دنیای ارزهای دیجیتال وارد شده اند این اسـت کـه بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانیان کدام اسـت؟ همانگونه کـه گفته شد.

 

کیف هاي‌ زیادی هستند کـه میتوانید بر اساس آن ها یکی را انتخاب کنید. اما نکته اي کـه باید درنظر بگیرید این اسـت کـه این کیف ها طبق معمول فیلتر هستند و باید با وی پی آن متصل شوید. توجه داشته باشید کـه از آنجایی کـه باید با وی پی آن متصل شوید، سایت میزبان نسبت بـه این موضوع حساسیت دارد و سعی کنید تا اشتباهی رخ ندهد.

 

کیق امینت مجازی ارز دیجیتال

قیمت آن گونه از کیف ها بسته بـه نوعی کـه دارند، طبق معمول متفاوت می باشند. عده اي از کیف هاي‌ سخت افزاری هستند کـه امکانات ویژه اي دارند و می‌توانید با استفاده از انها امنیت انها را بیشتر تامین کنید.

 

همچنین برخی دیگر از آن ها نیز هستند کـه صفحه دیجیتالی دارند و رابط کاربری آن ها بسیار ساده می باشند. بـه همین دلیل قیمت هاي‌ انها متفاوت می باشند.

 

معرفی کیف پول Coinomi

کیف پول ارز دیجیتال کوینومی یکی از معروف ترین ارزهای موجود در بازار می باشد. این کیف پول زمانی کـه ابداع شد، تنها برای گوشی هاي‌ همراه نوشته شده بود اما پس از این کـه استقبال گسترده اي ازآن شد.

 

مسئولان تصمیم گرفتند تا نسخه هاي‌ دیگر آنرا نیز بـه بازار عرضه کنند. در حال حاضر این والت نسخه مخصوص رایانه هم دارد. کار با آن بسیار آسان می‌باشد و حتی کاربرانی کـه مبتدی هستند می‌توانند بـه اسانی با استفاده ازآن بـه خرید و فروش ارز بپردازند. نکته دیگری کـه در مورد این کیف پول وجوددارد و توجه همه ی را بـه طرف خود جلب کرده اسـت، رایگان بودن آن می باشد.

 

ولت ارز دیجیتال فیزیکی بهتر است یا نرم افزاری؟

برای این کـه درک کنیم کـه تفاوت هاي‌ کیف پول ارزهای دیجیتال سخت افزاری و نرم افزاری چی هست، توجه شـما را بـه ادامه مطلب جلب میکنیم. از لحاظ امنیتی، این کیف پول سخت افزاری اسـت کـه نمره قبولی را ازآن خود می‌کند.

 

همان طور کـه میدانید، تنها خود کاربر میتواند اینکار را انجام دهد و از همین رو نفوذ افراد ویرانگر بـه آن تقریباً غیر ممکن اسـت. اما در والت هاي‌ نرم افزاری کار بـه این صورت نیست و از آنجایی کـه انها روی دستگاه هاي‌ کامپیوتری و موبایلی نصب می‌شوند، همواره در خطر هک قراردارند.

 

اما در صورتی کـه شـما هم جز آن دسته از افرادی هستید کـه در طول روز ارزهای دیجیتال زیادی خرید و فروش میکنید، بهتر اسـت از نسخه نرم افزاری استفاده کنید.

 

همچنین افرادی کـه کیف هاي‌ سخت افزاری دارند طبق معمول دغدغه دارند کـه درصورت مفقود شدن این کیف ها تکلیف ارزهای انها چه می‌شود؟ کاربران حرفه اي تر میتوانند با استفاده از راهکارهایی آن ها را بـه کیف دیگر انتقال دهند.

 

روش انتقال ارز به ولت چگونه می باشد ؟

در ابتدا وارد کیف خود شوید. سپس گزینه دریافت و یا ارسال آنرا انتخاب کنید و کلیک کنید. آدرش کیف خودرا وارد کرده و مبلغ و نوع ارز را نیز برگزینید. همچنین توجه داشته باشید کـه کارمزد انتقال وجه را نیز فراموش نکنید.

 

قبل از این کـه کلیک نهایی را انجام دهید، یک‌بار دیگر بادقت تمام گزینه هاي‌ را بررسی کنید تا اشتباهی رخ ندهد. پس ازآن، کلید مورد نظر خودرا فشار دهید تا ارسال انجام شود. در صفحه انتقال میتوانید پیغامی را هم بنویسید.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت