قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان : انگلیس و آمریکا اولین کشورهای ساخت فیلترشکن قندشکن یا همان وی پی ان ها بودند و امروزه هم قدرت و قدیمی بودن خودشونو حفظ کردن در ادامه با قدرتمندترین وی پی ان سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%) سایت هاتم بت را دنبال نمایید .

 

معرفی فیلترشکن های معروف کشور انگلیس 

هنگامی که VPN را روشن می کنید، ترافیک شما را از طریق یک تونل رمزگذاری شده به سروری که توسط ارائه دهنده VPN کنترل می شود هدایت می کند. این کار حریم خصوصی شما را بهبود می بخشد، سانسور را دور می زند و به محتوای پخش قفل شده در منطقه دسترسی پیدا می کند. هرکسی که به دنبال محافظت از VPN در بریتانیا است، برای انتخاب ناامید است، زیرا همه بزرگترین بازیکنان در آنجا حضور زیادی دارند.

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

بیشتر بخوانید: بهترین فیلتر شکن های آی پی کشور هلند (رایگان و تضمینی100%)

 

در این جمع بندی، ما VPN های دارای رتبه برتر خود را می گیریم و آنها را بر اساس حضور آشکار آنها در بریتانیا – از جمله تعداد سرورها، در صورت وجود، و بر اساس امتیاز زمانی که تعداد سرورها در دسترس نیست، رتبه بندی می کنیم. ما اولویت خاصی به HMA می دهیم، زیرا این یک شرکت مستقر در بریتانیا است. ما همچنین IPVanish را به دلیل حضور گسترده آن در بریتانیا در نظر می گیریم. (توجه: IPVanish متعلق به Ziff Davis، شرکت مادر PCMag است.)

 

VPN چیست و چرا به آن نیاز دارم؟

هنگامی که VPN را روشن می کنید، ترافیک وب شما را از طریق یک اتصال رمزگذاری شده به سروری که توسط شرکت VPN کنترل می شود هدایت می کند. از آنجا، ترافیک شما به طور معمول از وب خارج می شود. اگر مطمئن شوید که فقط به وب‌سایت‌هایی متصل می‌شوید که با HTTPS ایمن شده‌اند، داده‌های شما حتی پس از خروج از VPN همچنان رمزگذاری می‌شوند. این ساده به نظر می رسد، اما می تواند حریم خصوصی شما را به صورت آنلاین بهبود بخشد.

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

به این فکر کنید: وقتی ماشین شما از مسیر خود خارج می شود، یک نفر می تواند شما را دنبال کند و ببیند کجا می روید، چه مدت در مقصد خود هستید و چه زمانی برمی گردید. آنها حتی ممکن است به ماشین شما نگاه کنند تا درباره شما، راننده، اطلاعات بیشتری کسب کنند. با یک VPN، مانند رانندگی از خانه خود به یک تونل زیرزمینی، خروج از آن به یک پارکینگ بسته، تغییر به ماشین دیگری و خروج از آن است. هیچکس که شما را دنبال می کرد نمی تواند بداند کجا رفته اید.

 

با روشن بودن VPN شما، هیچ کس در شبکه شما نمی تواند ببیند که شما در حال انجام چه کاری هستید. این درست است حتی اگر جاسوس شبکه را کنترل کند. شبکه‌های وای‌فای عمومی، که همه جا حاضر و راحت هستند، متاسفانه برای مهاجمان نیز بسیار راحت هستند. از کجا می دانید، برای مثال، “starbucks_wifi-real” در واقع شبکه وای فای کافی شاپ مذکور است؟ در واقع، یک شوخی محبوب امنیتی-پژوهشگر این است که شبکه ای با نام یک سرویس رایگان و محبوب ایجاد کنید و ببینید چند دستگاه به طور خودکار به هم متصل می شوند.

 

حتی اگر تمایل دارید به همنوعان خود اعتماد کنید، ممکن است نخواهید به ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود (ISP) اعتماد کنید. در ایالات متحده، ISP شما بینش زیادی در مورد فعالیت های آنلاین شما دارد. بدتر از همه، کنگره تصمیم گرفته است که ISP شما مجاز است سابقه مرور ناشناس شما را بفروشد. با توجه به اینکه در حال حاضر برای این سرویس پول می پردازید، فروش داده های شما فاحش به نظر می رسد. یک VPN حتی از ISP شما نیز جلوگیری می کند.

 

یکی دیگر از مزایای VPN این است که آدرس IP واقعی شما در پشت آدرس سرور VPN پنهان است. این امر ردیابی شما را در سراسر وب سخت تر می کند. حتی ناظران اختصاصی نیز به سختی می‌توانند تشخیص دهند که ترافیک چه کسی است، زیرا داده‌های شما با اطلاعات افراد دیگری که از سرور استفاده می‌کنند ترکیب شده است.

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

پنهان کردن آدرس IP شما یک مزیت دیگر نیز دارد: تشخیص موقعیت مکانی شما را برای جاسوسان سخت‌تر می‌کند. می توانید از این به نفع خود استفاده کنید و به سرورهای VPN از راه دور متصل شوید تا موقعیت مکانی خود را نیز جعل کنید.

 

توجه: VPN ها همان پروکسی ها نیستند که گاهی اوقات با آنها اشتباه گرفته می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، توضیح ما را بخوانید، VPN ها در مقابل پروکسی ها: تفاوت چیست؟

 

5 مورد از برترین وی پی ان انگلیس

PureVPN – 82٪ تخفیف برای یک برنامه دو ساله با سه ماه اضافی و Purekeep (مدیر رمز عبور) به صورت رایگان – 1.95 پوند در هر ماه (تعداد ویژه جمعه سیاه)

 

ExpressVPN – 49٪ تخفیف برای یک برنامه یک ساله با سه ماه اضافی و ذخیره سازی ابری Backblaze شامل – 5.92 پوند در ماه

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان

CyberGhost VPN – 84٪ تخفیف برای یک برنامه دو ساله با چهار ماه اضافی به صورت رایگان – 1.78 پوند در هر ماه
VPN دسترسی به اینترنت خصوصی – 86٪ تخفیف برای برنامه دو ساله با چهار ماه اضافی رایگان – 1.57 پوند در ماه

 

Surfshark VPN – 84٪ تخفیف برای یک برنامه دو ساله با دو ماه اضافی. از کد PCMAGUK استفاده کنید – 1.77 پوند در ماه

 

NordVPN – 64٪ تخفیف برای یک برنامه دو ساله با سه ماه اضافی – 3.09 پوند در هر ماه
در ادامه برای انتخاب های برتر ما بخوانید و به دنبال آن همه چیزهایی که باید در مورد انتخاب و استفاده از VPN در بریتانیا بدانید.

 

دلیل محبوبیت وی پی ان سرور انگلیس

VPN های رایگان دشوار هستند زیرا در حالی که تعداد زیادی از VPN های کلی وجود دارد، تعداد کمی از آنها در واقع ارزش وقت شما را دارند. از خدمات VPN در این لیست، تنها دو گزینه اشتراک واقعا رایگان را ارائه می دهند، اما هر دو با محدودیت هایی همراه هستند.

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان

TunnelBear VPN یک سرویس VPN عالی و دوستانه است که بر اساس سهولت استفاده و خرس های کارتونی ساخته شده است. همچنین دارای شیوه های حفظ حریم خصوصی عالی است، که آن را به یک انتخاب خوب تبدیل می کند. مشترکین رایگان TunnelBearVPN می توانند به هر یک از سرورهای آن از جمله سرورهای موجود در بریتانیا دسترسی داشته باشند. نکته مهم این است که TunnelBear VPN کاربران رایگان را به 500 مگابایت داده در ماه محدود می کند که در صورت ارسال در رسانه های اجتماعی می تواند تا 1گیگابایت دو برابر شود. شما به راحتی می توانید پهنای باند 1 گیگابایتی را بسوزانید، بنابراین اگر واقعاً نمی خواهید پرداخت کنید، باید استفاده خود را محدود کنید.

 

Proton VPN دارای بالاترین امتیاز VPN ما و انتخاب ما برای بهترین VPN رایگان است زیرا یکی از معدود VPN هایی است که محدودیت داده را برای مشترکین رایگان خود قائل نمی شود. با این حال، Proton VPN کاربران رایگان را فقط به سه مکان سرور در ژاپن، هلند و ایالات متحده محدود می کند. اگر می خواهید به سرورهای انگلستان دسترسی داشته باشید، باید هزینه کنید.

 

اگرچه آنها رایگان نیستند، دو مورد از انتخاب های این لیست به طور قابل توجهی مقرون به صرفه هستند. Mullvad VPN فقط 5 یورو در ماه هزینه دارد و قیمت انعطاف پذیر IVPN از 2 دلار در هفته شروع می شود.

 

وی پی ان سرور انگلیس مخصوص فیلم دیدن

شانس این است که اکثر خوانندگان ما از VPN برای دسترسی به محتوای جریان قفل شده در منطقه استفاده می کنند. یک مثال ممکن است تونل زدن به کشور دیگری برای دسترسی به فیلم‌ها و نمایش‌های Netflix باشد که با اشتراک ایالات متحده در دسترس نیستند. این به احتمال زیاد شرایط خدمات را برای برخی از سیستم عامل های جریانی نقض می کند، بنابراین مراقب باشید.

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان

انگلستان به دلیل iPlayer بی‌بی‌سی هدف جالبی برای بازگشایی‌های پخش جریانی است. به لطف ظهور سرویس‌های پخش ویدئو، تماشای برنامه‌های بی‌بی‌سی در خارج از بریتانیا آسان‌تر از همیشه است، اما قابلیت استفاده از iPlayer همچنان یکی از ویژگی‌های مورد توجه است. با دسترسی به iPlayer، می توانید تقریباً هر برنامه بی بی سی را به صورت رایگان تماشا کنید. اگر مقیم بریتانیا نیستید، استفاده از iPlayer قطعاً شرایط خدمات بی‌بی‌سی را زیر پا می‌گذارد.

 

توجه داشته باشید که همه پخش‌کننده‌های VPN که ممکن است از خواندن این داستان سود ببرند، خارج از بریتانیا نیستند. اگر در لندن زندگی می‌کنید و به خارج از کشور سفر می‌کنید (با خیال راحت، در این زمان‌های کووید)، ممکن است متوجه شوید که نمی‌توانید برنامه‌های نتفلیکس یا بی‌بی‌سی مورد علاقه خود را تماشا کنید. با یک VPN می توانید از جایی که متوقف کردید ادامه دهید – حداقل در تئوری.

 

وقتی دسترسی VPN به iPlayer را در آگوست 2021 آزمایش کردیم، اکثریت قریب به اتفاق VPN هایی که ارزیابی کردیم توانستند به آن دسترسی داشته باشند، از جمله: ExpressVPN، Hotspot Shield VPN، IPVanish، KeepSolid VPN Unlimited، Mozilla VPN، Mullvad VPN، NordVPN، Surfshark، TunnelBear. و VyprVPN. مسافت پیموده شده شما، البته، ممکن است متفاوت باشد.

 

برای پخش ویدیو، داشتن سرورهای بیشتر معمولا بهتر است. اگر متوجه شدید که یک سرور کار نمی کند، پرش به سرور دیگر ممکن است این کار را انجام دهد.

 

خدمات VPN، اگرچه مفید هستند، اما در برابر هر تهدیدی محافظت نمی کنند. اگر باج‌افزار را دانلود کنید یا در یک حمله فیشینگ داده‌های خود را رها کنید، یک VPN نمی‌تواند کمک کند. ما قویاً توصیه می‌کنیم از نرم‌افزار آنتی‌ویروس محلی استفاده کنید، احراز هویت چند مرحله‌ای را در هر کجا که در دسترس است فعال کنید، و از یک مدیر رمز عبور برای ایجاد و ذخیره گذرواژه‌های منحصربفرد و پیچیده برای هر سایت و سرویسی که استفاده می‌کنید استفاده کنید.

 

محدودیت های وی پی ان سرور انگلیس

همچنین محدودیت هایی برای ناشناس بودن شما با VPN وجود دارد. تبلیغ‌کنندگان تاکتیک‌های زیادی برای جمع‌آوری داده‌ها و ردیابی حرکات شما در اختیار دارند. اینها از ردیاب های آنلاین تا اثر انگشت مرورگر را شامل می شود. توصیه می کنیم از ویژگی های ضد ردیابی در مرورگر خود استفاده کنید و مسدود کننده های تبلیغاتی یا ردیاب اختصاصی را نصب کنید.

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان

بسیاری از سرویس های VPN نیز سیستم رزولوشن DNS خود را ارائه می دهند. DNS را به عنوان یک دفترچه تلفن در نظر بگیرید که یک URL مبتنی بر متن مانند “pcmag.com” را به آدرس IP تبدیل می کند که رایانه ها می توانند آن را بفهمند. جاسوسان باهوش می توانند درخواست های DNS را نظارت کنند و حرکات شما را به صورت آنلاین دنبال کنند. مهاجمان حریص همچنین می توانند از مسمومیت DNS برای هدایت شما به صفحات فیشینگ جعلی که برای سرقت داده های شما طراحی شده اند استفاده کنند. هنگامی که از سیستم DNS VPN استفاده می کنید، لایه دیگری از محافظت است. DNS امن در حال حاضر حریم خصوصی را بهبود می بخشد، اما VPN ها فراتر می روند.

 

در مورد کارایی VPN ها بین کارشناسان امنیتی بحث هایی وجود دارد. از آنجایی که اکنون اکثر سایت‌ها از اتصالات HTTPS ایمن پشتیبانی می‌کنند، بسیاری از تجربه آنلاین شما از قبل رمزگذاری شده است. محصولات DNS ایمن مانند Cloudflare 1.1.1.1 دقیقاً به این دلیل وجود دارند که برخی احساس می کنند VPN ها بیش از حد هستند. با این حال، یک VPN اطلاعاتی را که قبلاً توسط HTTPS محافظت نشده اند پوشش می دهد، یک بافر مهم بین شما و افرادی که زیرساخت اینترنت را کنترل می کنند قرار می دهد و ردیابی آنلاین را سخت تر می کند.

 

VPN ها برای بهبود حریم خصوصی افراد مفید هستند، اما افرادی نیز هستند که VPN برای ایمنی شخصی و حرفه ای برای آنها ضروری است. مقداری انتخاب سرور در VPN شما اغلب شانس کور است. فقط باید VPN را به طور مکرر شروع و متوقف کنید تا زمانی که با فرض انجام هر کاری، یکی را پیدا کنید که کار کند.

 

برخی از VPN ها یافتن سرور مناسب برای پخش جریانی را کمی آسان تر می کنند. تعداد کمی سرورهای پخش جریانی مشخص شده دارند که معمولاً از منوی انتخاب سرور قابل دسترسی هستند.

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان

سرورهای رایگان وی پی ان سرور انگلیس

سایر VPN ها رویکرد دقیق تری دارند و به شما این امکان را می دهند که سروری را از بین تمام سرورهای موجود در یک منطقه خاص انتخاب کنید. بهترین VPN ها بار روی هر سرور را نشان می دهند، بنابراین می توانید از شلوغی بیش از حد جلوگیری کنید. از VPN های موجود در این جمع بندی، می توانید سرور خاصی را از CyberGhost VPN، ExpressVPN، IPVanish VPN، Mullvad VPN، NordVPN، Private Internet Access VPN و ProtonVPN انتخاب کنید. HMA و Surfshark VPN به ویژه گزینه هایی را برای چرخش آدرس IP شما به طور خودکار ارائه می دهند که ممکن است به یافتن سرور مناسب نیز کمک کند.

 

در حالی که تئوری پشت جریان از طریق VPN ساده است، اما در عمل پیچیده تر است. Netflix، به ویژه، در مسدود کردن VPN ها بسیار موثر است. به خاطر داشته باشید که این یک مسابقه تسلیحاتی بین سیستم عامل های جریان و VPN است. VPN که امروز نمایش های مورد علاقه شما را از حالت انسداد خارج می کند، ممکن است فردا مسدود شود.

 

اگر در بریتانیا نیستید یا خیلی نزدیک به آن هستید، تونل زدن به یک سرور VPN مستقر در بریتانیا عملکرد اینترنت شما را کاهش می دهد. هر چه از سرور دورتر باشید، این تخریب احتمالا بدتر می شود.

 

در PCMag، ما از سرورهای VPN مستقر در ایالات متحده برای تمام تست های سرعت خود استفاده می کنیم. به این دلیل که بخش عمده ای از خوانندگان ما در ایالات متحده هستند. به این ترتیب، ما فقط می توانیم ارزیابی عملکرد VPN را زمانی که به یک سرور مستقر در ایالات متحده متصل می شود، ارائه دهیم. عملکرد در انگلستان و به خصوص اتصال به سرورهای انگلستان از کشورهای دیگر متفاوت خواهد بود.

 

همه‌گیری ویروس کرونا در حال انجام، مدت زمانی را که می‌توانیم در آزمایشگاه‌های PCMag صرف کنیم، محدود کرده است، که نحوه آزمایش VPN‌ها را تغییر داده است. نمودار زیر جدیدترین نتایج را دارد.

 

بیشتر بخوانید: 7 بازی بلک جک رایگان مخصوص یادگیری و قلق گیری (سود100%)

 

آیا VPN در انگلستان غیرقانونی است؟

از نظر حریم خصوصی، استدلال قوی برای استفاده از VPN در داخل کشور وجود دارد. این امر به ویژه در انگلستان صادق است. برای یک چیز، اطلاعات بریتانیا و اجرای قانون دارای قابلیت های نظارتی قوی، مشابه ایالات متحده (در عمل اگر نه در محدوده) هستند. از سوی دیگر، بریتانیا قبلاً تلاش کرده است دسترسی آنلاین به محتوای خاص را محدود کند – و منظور ما از آن پورنوگرافی است. این تلاش خوشبختانه شکست خورد.

قدرتمندترین وی پی ان VPN سرور انگلیس با آی پی ثابت (تضمینی100%)

قدرتمندترین وی پی ان

در تئوری، یک VPN باید به محافظت از حریم خصوصی شما کمک کند و دسترسی به محتوا را تحت کنترل شدیدتر اعطا کند. به خاطر داشته باشید که ما توانایی هیچ یک از VPN های این لیست را در برابر چالش های خاص اینترنت انگلستان آزمایش نکرده ایم.

 

همچنین به خاطر داشته باشید که در حالی که VPN کارهای زیادی برای محافظت از حریم خصوصی شما انجام می دهد، ممکن است نتواند در مقابل طیف وسیعی از ابزارهای موجود در اختیار یک بازیگر دولتی با بودجه خوب ایستادگی کند.

 

صحبت از محدودیت ها شد، هر VPN که انتخاب کنید در برابر هر بیماری محافظت نمی کند. ما به شدت توصیه می‌کنیم از نرم‌افزار آنتی‌ویروس محلی استفاده کنید، برای هر سایت و سرویسی با یک مدیر رمز عبور رمزهای عبور منحصربفرد ایجاد کنید، و احراز هویت چند عاملی را در هر کجا که در دسترس است فعال کنید.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت