3 روش مخ زدن مهماندران هواپیما از زبان مدلینگ زن معروف (+عکس)

3 روش مخ زدن مهماندران هواپیما از زبان مدلینگ زن معروف (+عکس)

روش برگ ریزان مخ زدن مهمانداران هواپیما 

همان طور که احتمالا بدانید زیباترین زنان اغلب مهمانداران هواپیما هستند و شرکت های هواپیمایی این موضوع را اولویت خود میدانند و حالا مدلینگ معروف راهکارهای جدیدی داده است در ادامه با 3 روش مخ زدن مهماندران هواپیما از زبان مدلینگ زن معروف (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید. 

3 روش مخ زدن مهماندران هواپیما از زبان مدلینگ زن معروف (+عکس)

مهماندار هواپیما می‌گوید اگر در پرواز به خدمه علاقه داشته باشید، تنها یک راه برای «شات زدن» با خدمه وجود داردخدمه کابین بودن یکی از پر زرق و برق ترین حرفه ها است که مهمانداران هواپیما نماینده فیزیکی خطوط هوایی هستند که افراد روزانه با آنها پرواز می کنند.

 

برای آنها غیرمعمول نیست که چشم مردمی را که برای پرواز به مقصد مورد نظرشان پول می دهند، جلب کنند.با توجه به اینکه بسیاری قبل از پرواز وارد قلمروی فرودگاه‌ها می‌شوند، شجاعت هلندی می‌تواند با برخی از مسافرانی که فکر می‌کنند زمان آن رسیده است که چت خود را تغییر دهند (یا «rizz»، همانطور که گفته می‌شود این هزاره اکنون نامیده می‌شود) در جریان باشد.

 

اما به گفته یکی از مهمانداران هواپیما که به TikTok رفته تا نگرانی‌های خود را در مورد کسانی که تصمیم می‌گیرند زمان گفتگو با خدمه کابین فرا رسیده است، بیان کند، زمان و مکان وجود دارد.تایرا که از دسته TikTok @wheelsupwithtyra استفاده می کند، شش سال است که مهماندار هواپیما بوده است.

 

 

3 روش مخ زدن مهماندران هواپیما از زبان مدلینگ زن معروف (+عکس)

اما در یک ویدیوی جدید که بیش از 25000 بار مشاهده شده است، کارمند خطوط هوایی دلتا آن را شرح داده است: “اگر مهماندار بامزه ای را می بینید و می خواهید صحبتی را شروع کنید، لطفا این کار را نکنید.

 

این اولین باری نیست که خدمه کابین در مورد چگونگی پرواز در آسمان ها به عنوان شغل توصیه می کنند، با یکی از آنها به LADbible در مورد اینکه وقتی افراد سعی می کنند و به کلوپ مایلی ارتفاع می پیوندند دقیقاً چه اتفاقی می افتد می گوید. او همچنین توضیح داد که چرا حالت هواپیما برای تلفن شما ضروری است.

روش برگ ریزان مخ زدن مهمانداران هواپیما 

در این ویدئو، تایرا به او توصیه‌های دقیقی در مورد نحوه رفتار با خدمه کابین ارائه می‌کند، اگر به آنها علاقه دارید. اما برای کسانی که هنوز هم مشتاق «تصویربرداری شان» هستند، یک راه وجود دارد که تأیید او را جلب می کند.

 

تایرا می گوید: «در اینجا یک نکته کوچک 101 در مورد نحوه برخورد نکردن با مهماندار وجود دارد.

 

«باشه، در پرواز به مهماندار ضربه نزنید… در طول پرواز، هر چه باشد.

 

“این کار را انجام نده زیرا آن را ناخوشایند می کنی.”

او افزود: «و، می‌دانی، مهماندار هواپیما فقط باید با تو مهربان باشد.

این یک وضعیت واقعا ناراحت کننده است و ما آن را دوست نداریم.»

اما تمام امید برای کسانی که در ارتفاع 40000 پایی به دنبال عشق هستند از بین نمی رود.

تایرا می‌گوید: «بسیار خوب، اما اگر می‌خواهید شلیک کنید، بهترین کار این است که وقتی از هواپیما پیاده می‌شوید، شماره‌تان را به مهماندار تحویل دهید.

“پس شما آن را ناخوشایند نمی کنید و آن را به مهماندار می سپارید که آیا او بخواهد به شما پیام بدهد یا نه.”

یعنی منطقی است، نه؟ احتمالاً کمی بدتر از این است که از یکی از خدمه کابین بخواهید نیم ساعت در یک پرواز شش ساعته خلاص شوند.

 

انواع روش های مخ زدن مهمانداران هواپیما

در پاسخ، یکی از کاربران TikTok نوشت: “من وقتی که دلم می خواهد عکسم را می زنم، هرگز به اجازه شما نیاز ندارم.”تایرا در پاسخ گفت: “این فقط یک توصیه است… اما من می‌توانم بگویم که اگر به فضای کاری او توجه کنید و پس از ترک شلیک کنید، شانس بیشتر است.”

انواع روش های مخ زدن مهمانداران هواپیما

 

متأسفانه این یک تجربه VIP نیست که یک مهماندار از شما در هواپیمایی که برای تعطیلات خود سوار می شوید استقبال کند.اما آنها فقط مؤدب نیستند – زیرا دلیل جدی تری پشت این خوشایندها وجود دارد.بسیاری از ما قبلاً در چنین وضعیتی بوده‌ایم که پس از خوردن چند پینت گران‌قیمت در قسمت‌های بار ترمینال، به سمت دروازه خروج می‌رویم.

 

پس از انتظاری که همیشه کمی بیشتر از انتظار شماست (این «تماس نهایی» مطمئناً مدت زیادی طول می کشد)، سپس به سمت هواپیما می روید که در آنجا یکی از اعضای دوستانه خدمه کابین به هر فردی که پا می گذارد خوشامد می گوید. به سمت هواپیمابه گفته یکی از مهمانداران هواپیما که در سراسر اروپا پرواز می کند، اکنون مشخص شده است که دلیل این امر بیش از یک فرد خوب بودن است.در TikTok، رانیا (@itsmekikooooo) مهماندار هواپیما دلیل واقعی سلام دادن به همه شما را هنگام سوار شدن به هواپیما فاش کرد.

بله، تا حدی به دلیل مودب بودن است، همانطور که برای هر خدمه کابین کار معمول است.اما استقبال گرم تنها بخشی از وظیفه ای است که در آن لحظه به او داده شده است.کاری که او در واقع انجام می دهد تجزیه و تحلیل هر مسافر برای انگیزه های دیگر است.رانیا گفت: مهماندار شما نه تنها از سر ادب، بلکه برای بررسی مستی یا مریض بودن شما برای پرواز به شما سلام می کند.

 

او در توضیحات ویدیو اضافه کرد که نه تنها این، بلکه بررسی افراد نیز برای تجزیه و تحلیل مسافرانی است که می توانند به خدمه کابین در مواقع اضطراری کمک کنند.و کاربران شبکه های اجتماعی به سرعت نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک گذاشتند.

 

3 روش مخ زدن مهماندران هواپیما از زبان مدلینگ زن معروف (+عکس)

یک نفر با اشاره به اینکه قبلاً این را می دانستم اظهار نظر کرد و گفت: “وقتی در کورفو بودم پانکراتیت داشتم، با رفتن به هواپیما عادی عمل می کردم وگرنه می دانستم که آنها به من اجازه نمی دهند.”دومی به شوخی گفت: من با هدفون در هواپیما راه می‌روم و به مهمانداران هواپیما بی‌توجهی می‌کنم…

انواع روش های مخ زدن مهمانداران هواپیما

در حالی که یک نفر سوم گفت: “اوه خوب این خیلی منطقی است، من همیشه در پروازها ظاهر یکسانی پیدا می کنم.”مهماندار دیگری نیز در بخش نظرات اضافه کرد: “ما به دنبال هر کسی هستیم که مشکل حرکتی نداشته باشد، بتواند انگلیسی صحبت کند، به نظر می رسد که بتواند دری را باز کند و به طور ایده آل به تنهایی سفر کند.

 

“این شما را به یک ABP (فرد توانمند) تبدیل می کند.”

 

این آخرین توصیه سفر خدمه کابین در مورد بالا رفتن از ارتفاع 40000 پا است، با مهماندار دیگری که نشان می دهد چرا واقعاً نباید هنگام انجام کار از آنها بخواهید.در یک مصاحبه نشسته با LADbible، یکی دیگر از افراد در این صنعت نشان داد که دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد زمانی که افراد سعی می‌کنند و در حالی که در آسمان پرواز می‌کنند به باشگاه مایل ارتفاع بپیوندند.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت