5 روش برای دیدن خواب سکسی (ارضا شدن در خواب)

5 روش برای دیدن خواب سکسی (ارضا شدن در خواب)

رویا و خواب رابطه جنسی بـه احتمال زیاد شـما را بـه ارضا می‌رساند این حال هم خوب هست هم خیر در ادامه با 5 روش برای دیدن خواب سکسی «ارضا شدن در خواب» سایت هاتم بت را دنبال کنید .

 

همه چیز در مورد خواب ارضا کننده

عبارت “رویای خیس” درسال هاي‌ اخیر بـه چیزی شگفت انگیز اشاره کرده اسـت.بـه افرادی فکر کنید کـه جملاتی مانند “این ترکیب رویای خیس یک مربی اسـت” دریک زمینه ورزشی یا “این فیلم رویای خیس یک آدم فیلم اسـت.” منظور این اسـت کـه چیزی بـه قدری شگفت انگیز را بیان کند کـه حتی تصورش هم سخت اسـت.

5 روش برای دیدن خواب سکسی «ارضا شدن در خواب»

اما برای کسانی کـه آن ها را در زندگی واقعی تجربه می کنند، چه برای نخستین بار و چه بارها و بارها، هیچ تضمینی وجود ندارد کـه یک رویای خیس یک تجربه بـه خصوص خوشایند باشد.

 

حقیقت این اسـت کـه انزال در خواب «مثلا یک تشعشعات شبانه» می تواند بـه همان اندازه گیج‌کننده و خسته‌کننده باشد کـه خیس کردن رخت خواب بـه سبک قدیمی.

 

بیشتر بخوانید: برنامه تلویزیونی دوستیابی با اندام جنسی «+عکس»

 

بدن شـما بدون اطلاع یا رضایت شـما در حالی کـه خواب هستید کاری انجام می دهد و این خود بیدار شماست کـه باید با عواقب ان دست و پنجه نرم کند – از جمله پاک کردن آشفتگی.

 

و با این حال، در پایان روز، این هنوز یک انزال اسـت – تجربه اي کـه بـه طور جدایی ناپذیری با بزرگ ترین لذت فیزیکی مرتبط اسـت.پس بـه هرحال رویای خیس دقیقاً چیست؟ برای چه کسانی اتفاق میوفتد و آیا می توانید از بروز آن ها جلوگیری کنید؟ برای پاسخ بـه این سؤالات و موارد دیگر، AskMen با تعدادی از متخصصان جنسی صحبت کرد. در این جا چیزی اسـت کـه آن ها باید بگویند:

 

5 روش برای دیدن خواب سکسی

پزشک جاستین لهملر، مشاور علمی Lovehoney میگوید: «رویاهای خیس «همچنین بـه عنوان تشعشعات شبانه شناخته می شوند» مواردی هستند کـه در ان فرد بـه طور غیرارادی در خواب بـه ارگاسم می رسد. بـه این خواب‌هاي‌ «مرطوب» می گویند، زیرا ممکن اسـت فرد از خواب بیدار شود و نقطه‌اي خیس بر روی تخت یا لباس خواب خود از انزال پیدا کند.

همه چیز در مورد خواب ارضا کننده

اگر آلت تناسلی دارید، این انزال از مایع منی تشکیل شده اسـت، اما لهملر خاطرنشان میکند کـه رویاهای خیس “بـه طور بالفعل می تواند برای هر شخصی صرف نظر از جنسیت انها اتفاق بیفتد، اگر چه مردان بیشتر از زنان این تجربه را گزارش می کنند.”

 

علیرغم نام انها، رویاهای خیس همیشه با موقعیت هاي‌ رویاهای وابسته بـه عشق شهوانی یا جنسی مرتبط نیستند. دبرا لاینو، مربی جنسی، میگوید: «همچنین میتوانند بـه دلیل نوعی اصطکاک در شب در رخت خواب اتفاق بیفتند».

 

اگر چه خودارضایی تا رسیدن بـه ارگاسم در رخت خواب طبیعی و سالم اسـت و حتی می تواند بـه عنوان یک خواب آور عمل کند، اما این چیزی اسـت کـه با انتشار شبانه یکسان نیست. لاینو همچنین توضیح میدهد کـه از آنجایی کـه این خواب‌ها زمانی رخ میدهند کـه فرد در خواب اسـت، بـه طور سنتی، رویاهای خیس «بدون هیچگونه تحریک دستی رخ میدهند».

 

معایب ارضا شدن در خواب های سکسی

اگر قبلاً چنین چیزی را ندیده‌اید، بیدار شدن از خواب برای این کـه متوجه شوید خواب مرطوبی دیده‌اید ممکن اسـت تجربه‌اي ناخوشایند باشد، اما جای نگرانی وجود ندارد.

معایب ارضا شدن در خواب های سکسی

پزشک جاگان کانسال اورولوژیست، بنیانگذار Down There Urology می گوید: «رویاهای خیس ذاتاً بد یا مضر نیستند. “آن ها یک اتفاق طبیعی و طبیعی هستند کـه اغلب در دوران نوجوانی اتفاق میوفتد و تا بزرگسالی ادامه می‌یابد. این بخشی از فرآیند رشد جنسی برای بسیاری از افراد اسـت. نیازی بـه احساس شرم یا خجالت در مورد تجربه رویاهای خیس نیست، زیرا این یک جنبه طبیعی از سلامت جنسی اسـت.

 

بیشتر بخوانید: رابطه سکس با چند نفر + پوزیشن خاص «رابطه جنسی»

 

مارلا رنه استوارت، کارشناسی ارشد، متخصص جنسی برای برند سلامت جنسی/خره‌فروش Lovers می گوید: در نهایت، پاک سازی ممکن اسـت بدترین بخش باشد.

 

او میگوید: «رویاهای خیس چیز بدی نیستند، مگر این کـه بـه آشفتگی‌ها علاقه نداشته باشید. «بیشتر اوقات، افراد در رویاهای خود از شهوانی بودن لذت می‌برند و داشتن احساس امنیت می تواند عامل شهوانی را بـه خصوص در خواب تقویت کند. رویاهای خیس برای تسکین استرس، شناخت امیال ناخودآگاه وابسته بـه عشق شهوانی شخصی، و/یا فعال کردن یک هدف وابسته بـه عشق شهوانی کـه هرگز نمیدانستند در ذهن خودآگاهشان وجوددارد، عالی هستند.

 

دلایل ارضا شدن در خواب

کانسال می گوید: «دلایل دقیق رخ دادن رویاهای خیس بـه طور کامل شناخته نشده اسـت، اما بـه طور کلی اعتقاد بر این اسـت کـه انها نتیجه تغییرات هورمونی و فرآیندهای طبیعی بلوغ جنسی بدن هستند. در دوران بلوغ، بدن دچار نوسانات هورمونی قابل توجهی می‌شود و افکار و خیالات جنسی بیشتر می‌شود. این عوامل میتوانند بـه رخ دادن رویاهای خیس کمک کنند.»

 

در واقع، رویاهای خیس تنها کاری نیست کـه آلت تناسلی شـما ممکن اسـت در هنگام خواب انجام دهد.اندام تناسلی ما در واقع بـه طرز شگفت انگیزی در طول خواب فعال اسـت! لهملر می گوید. ما دریک شب معمولی تحت چهار تا پنج مرحله خواب REM «حرکت سریع چشم» قرار می گیریم ودر این مدت، هم آلت تناسلی و هم کلیتوریس نعوظ‌هایي را تجربه میکنند کـه هر کدام بـه طور متوسط حدود نیم ساعت طول میکشد.

معایب ارضا شدن در خواب های سکسی

او می افزاید: «تصور میشود کـه این نتیجه نوسانات هورمونی و انتقال دهنده هاي‌ عصبی مختلف اسـت کـه در طول خواب اتفاق میوفتد. بـه طور خاص، تستوسترون و مواد شیمیایی مختلف مغزی کـه در تنظیم برانگیختگی جنسی دخیل هستند در طول چرخه‌هاي‌ REM افزایش می یابند و ممکن اسـت این ها گاهی اوقات باعث رویاهای خیس شوند.

 

بازهم، همانگونه کـه پزشک کانسال اشاره کرد، هنوز اطلاعات کافی در مورد رویاهای خیس وجود ندارد کـه بتوان مطمئن شد. لهملر خاطرنشان میکند کـه سایر عواملی کـه ممکن اسـت در تجربه رویاهای خیس نقش داشته باشند عبارتند از: “دیدن رویاهای جنسی شدید، افزایش هورمون ها در دوران بلوغ، وضعیت هاي‌ خوابیدن کـه فشار بیشتری بر ناحیه تناسلی وارد میکند، و نداشتن ارگاسم در بیداری برای مدت طولانی.”

 

5 روش برای دیدن خواب سکسی

استوارت می گوید: «رویاهای خیس بسیار رایج هستند. آن ها در دوران بلوغ بـه دلیل افزایش هورمون‌ها و راه‌هاي‌ زیادی کـه افراد می توانند در زندگی روزمره خود برانگیخته شوند، زیاد اتفاق می‌افتند.

 

در واقع، برخی داده‌ها نشان می دهند کـه اکثر مردم حداقل یک مورد را در زندگی خود داشته‌اند – اما نه بیشتر از ان.لهملر میگوید: «یک نظرسنجی ملی از بزرگسالان آمریکایی نشان داد کـه اکثریت «53 درصد» گزارش کرده‌اند کـه در هنگام خواب حداقل یک‌بار ارگاسم داشته‌اند. با این حال، اکثر انها گفتند کـه این چیزی اسـت کـه بـه ندرت تجربه کرده اند و پنج یا کمتر از این ارگاسم ها را در طول زندگی خود گزارش کرده اند.

 

کانسال می گوید: «فرکانس میتواند از فردی بـه فرد دیگر بسیار متفاوت باشد، برخی اغلب ان را تجربه می کنند، در حالی کـه برخی دیگر ممکن اسـت هرگز نداشته باشند. توجه بـه این نکته ضروری اسـت کـه فقدان رویاهای خیس در دوران بلوغ نشان دهنده هیچگونه نابهنجاری یا دلیلی برای نگرانی نیست.

 

5 روش برای دیدن خواب سکسی «ارضا شدن در خواب»

اگر بیش از حد معمول رویاهای خیس را تجربه کرده‌اید و از انها خسته شده اید – یا اگر فقط می خواهید مطمئن شوید کـه در ابتدا چنین رویاهایی را تجربه نمی‌کنید – ممکن اسـت از خود بپرسید: آیا میتوان از آن ها جلوگیری کرد؟استوارت می گوید: «متاسفانه، هیچ راهی برای جلوگیری از وقوع یک رویای خیس» بـه‌طور تضمینی وجود ندارد.

5 روش برای دیدن خواب سکسی «ارضا شدن در خواب»

با این حال، ممکن اسـت راه‌هایي برای کاهش احتمال وقوع ان‌ها وجود داشته باشد، کـه می تواند مفید باشد، برای مثال، اگر در خانه نخوابید و می خواهید مطمئن باشید کـه روی ملحفه‌هاي‌ دیگران بـه هم نمیخورید، یا اگر بـه سادگی از تجربه بیدار شدن از یکی لذت نبرید.

 

برای نخستین بار، لاینو خاطرنشان میکند کـه اگر محتوای جنسی زیادی را مشاهده کرده‌اید کـه مغز شـما را تحریک می‌کند، اما از طریق ان بـه ارگاسم نرسیده اید، می تواند یک عامل باشد، و قطع این درگیری با پورن یا عشق شهوانی می تواند شانس ابتلا بـه این بیماری را کاهش دهد. رویای خیس رخ می دهد

 

از طرف دیگر، شـما همچنین می توانید بـه سادگی سعی کنید خاطرجمعی حاصل کنید کـه اگر و زمانی کـه با محتوای جنسی درگیر هستید، پس از ان برای رسیدن بـه اوج خودارضایی کنید.

 

لهملر می گوید: «اگر میخواهید رویاهای خیس کمتری را تجربه کنید، یک استراتژی خودیاری کـه میتوانید امتحان کنید این اسـت کـه در طول روز یا قبل از خواب خودارضایی کنید تا بـه ارگاسم برسید. “اگر بتوانید دوره نسوز خودرا قبل از خواب شروع کنید، احتمالاً احتمال رویای خیس را کاهش می دهد.”

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی یک زن جوان با 1000 گربه خانگی اش «+عکس»

 

5 روش برای دیدن خواب سکسی «ارضا شدن در خواب»

در هر صورت، کانسال خاطرنشان می‌کند، یادآوری این نکته مفید اسـت کـه رویاهای خیس “بخشی طبیعی از رشد جنسی هستند و بـه عنوان یک مشکل یا چیزی برای نگرانی بیش از حد درنظر گرفته نمیشوند.”

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت