نوید محمد زاده بعد از این عکس بازداشت شد!! (+عکس)

نوید محمد زاده بعد از این عکس بازداشت شد!! (+عکس)

نوید محمد زاده یکی از بازیگران محبوب سینمای کشور ایران دراین جند سال اخیر بوده اسـت او نه تنها افتخارات زیادی کسب کرد بلکه تونسته رکورد فیلم هاي‌ ایرانی را تماما برای خود کند در ادامه با نوید محمد زاده بعد از این عکس بازداشت شد!! «+عکس» سایت هاتم بت را دنبال کنید. 

دلیل بازداشت شدن نوید محمد زاده چه بود؟‌

تقریباً ۲۴ ساعت میشود کـه در خبرگذاری ها نویده محمد زاده باز داشت شده اس  و برخی رسانه‌ ها این خبر را بـه نقل از خواهر او منتشر کردند. اما این بازیگر صبح امروز این موضوع را تکذیب کرد.

نوید محمد زاده بعد از این عکس بازداشت شد!! (+عکس)

اگرچه از شب گذشته برخی رسانه‌هاي‌ داخلی و خارجی خبر از دستگیری نوید محمدزاده ؛ بازیگر سرشناس و معتبر این روزهای سینمای کشور ایران داده بودند، ایرنا صبح امروز و ساعاتی پیش نوشت کـه نوید محمدزاده خبر دستگیری خودرا تکذیب کرده اسـت.

تکذیب خبر دستگیری نوید محمد زاده

در ادامه گزارش ایرنا آمده: از صبح امروز، برخی منابع خبری، از دستگیری نوید محمدزاده بـه نقل از خواهر وی خبر داده بودند اما این بازیگر با رد این خبر، هر گونه دستگیری خودرا تکذیب کرد.آقای محمدزاده اینروزها در حال بازی در سریال آکتور بـه کارگردانی نیما جاویدی اسـت کـه قرار اسـت از طریق شبکه نمایش خانگی پخش شود. این سریالی اجتماعی در قالب زندگینامه اسـت کـه بـه زودی اکران میشود.

بیوگرافی مختصر نوید محمد زاده

نوید محمدزاده بازیگری را از سال 82 در مؤسسه هفت هنر کرج آغاز کرده ودر این موسسه زیر نظر هنرمندانی هم چون محمد یعقوبی، مهتاب نصیرپور، علی سلیمانی، و امیر قنبری آموزش دیده اسـت.

نوید محمد زاده بعد از این عکس بازداشت شد!! (+عکس)

او تا سال 86 فعالیت حرفه اي نداشته اما دراین سال در فیلم «در بین ابرها» بـه کارگردانی روح الله حجازی در نقش مکمل مرد بازی کرده اسـت. او در همان سال‌ها در جشنواره استانی تئاتر تهران جوایزی را دریافت کرده و پس از ان نیز در جشنواره یازدهم تئاتر دانشگاهی جایزه بازیگری دوم مرد را دریافت کرده اسـت.

جضور در تئاتر در دهه ۸۰

محمدزاده سال 87 با بازی در نمایش «ماه در آب» نوشته فارس باقری و کار محمد کوروش نیا بـه تئاتر حرفه اي راه پیدا کرد و برای بازی دراین نمایش جایزه بازیگری مرد را در جشنواره استانی تهران دریافت کرد. پس از ان در فیلم «آندو» بـه کارگردانی بهروز قبادی بازی کرد کـه این نمایش مجوز اکران نگرفت.

نوید محمد زاده بعد از این عکس بازداشت شد!! (+عکس)

بیشتر بخوانید‌: مراسم ازدواج مجدد آرام جعفری در بغل همسر جدیدش «+عکس و ماجرای آشنایی»

حضور در کن نوید محمد زاده افتخار ایران

نوید محمدزاده برای بازی در فیلم ناهید در جشنواره فیلم کن حضور پیدا کرد کـه پوشش این بازیگر دراین فستیوال واکنش هایي را بـه همراه داشت.

کاربران در شبکه هاي‌ اجتماعی از پوشش پژمان بازغی تعریف و تمجید کرده اند اما پوشش نامناسب نوید محمد زاده را انتقاد کرده اند و بسیاری گفتند :این پوشش اصلا مناسب فرهنگ اصیل ایران

ي نیست و حتی خارجی ها هم با پوشش رسمی آمده اند اما تنها یک فرد با این پوشش در بین انها حضور دارد کـه ان هم ایرانی اسـت! امسال سینمای کشور ایران در جشنواره کن یک نماینده دارد ؛ فیلم ” ناهید ” بـه کارگردانی آیدا پناهنده با حضور پژمان بازغی و نوید محمد زاده بـه عنوان نماینده ایران در فرانسه راهی جشنواره شدند اما پوشش ظاهری نامناسب نوید محمد زاده انتقاد و واکنش هاي‌ مردم را در پی داشت.

نوید محمد زاده بعد از این عکس بازداشت شد!! (+عکس)

تیپ های عجیب و غریب نوید محمد زاده

درست زمانی کـه پژمان بازغی این عکس کـه خودش و نوید محمد زاده در ان حضور دارند را منتشر کرد ؛ حاشیه هایي در شبکه هاي‌ اجتماعی شروع شد. کاربران زیادی از پوشش نامناسب نوید محمد زاده در جشنواره کن سخن گفتند.

نوید محمد زاده بعد از این عکس بازداشت شد!! (+عکس)

و معترض شدند کـه این پوشش اصلا مناسب نماینده اي کـه از طرف مردم ایران بـه جشنواره کن فرانسه رفته اسـت ؛ نمی باشد.برخی دیگر از کابران گفتند :باید در مراسم رسمی از پوشش رسمی استفاده کرد و وقتی تمامی افراد لباس هاي‌ رسمی پوشیده اند نباید یک نفر ان هم ایرانی چنین لباس هاي‌ زننده اي بـه تن کند.

نوید محمد زاده، یکی از برترین بازیگران سینمای کشور ایران اسـت کـه بـه تازگی، حواشی زیادی رابا سکوت خودش در برابر اتفاقات اخیر، نشان داده کـه در نهایت بـه خبر دیلیت شدن و حذف شدن اکانتش در اینستاگرام دچار شد.در ادامه می‌توانید تصویر او و همسرش فرشته حسینی را تماشا کنید.

نوید محمد زاده بعد از این عکس بازداشت شد!! (+عکس)

بیشتر بخوانید‌: سارا حاتمی بازیگر مائده در سریال زخم کاری کیست؟ + بیوگرافی و حقایق زندگی او

 

دیسیبل شدن پیج نوید محمد زاده

این بازیگر 36 ساله، کـه در پیج ایسناگرام خودش اعلام کرده بود کـه یک کورد با غیرت اسـت، بدون نشان دادن هیچ گونه واکنشی نسبت بـه اتفاقات اخیر، در دل هواداران خودش منفوز شد و حالا بـه دلیل نا معلومی، پیجش را بست.

دلیل بازداشت نوید محمد زاده این پست بود!

نوید محمدزاده نوشت: از این کـه خواهرانم دراین ضوابط و قوانین ناکافی مظلومانه و غزیب مورد بی احترامی و ضرب و شتم قرار گرفته اند قلبم بـه درد آمده اسـت؛ خودرا همراه و همدرد مردم نجیب وطنم می‌دانم و از هر چه سکوت و بی تفاوتی اسـت اظهار شرم میکنم.

سوالات متداول 

نوید محمد زاده چند سال دارد؟

او متولد دهه شصت میباشد. 

همسر نوید محمد زاده کیست ؟

فرشته حسینی بازیگر افغانستانی کـه همسر او می‌باشد .

دلیل بازداشت نوید محمد زاده چه بود؟

پست اینستاگرامی گذاشت در مورد اعتراضات مرگ مهسا امینی کـه توسط خواهرش تکذیب شد . 

پیج اینستاگرام نوید محمد زاده چیست ؟

navidmohammadzade نام اکانت او می‌باشد .

ثبت نام در سایت سیگاری بت