ماجرای شوم صیغه پسری 20 ساله با زن 34 ساله (+جزئیات)

ماجرای شوم صیغه پسری 20 ساله با زن 34 ساله (+جزئیات)

عاشق شدن یک زن ۳۴ ساله و زندگی کوتاه برای پسری جوان بسیار شوم شد در ادامه با داستان و ماجرای شوم ضیغه پسری 20 ساله با زن 34 ساله «+جزئیات» هاتم بت را دنبال کنید .

 

 ماجرای صیغه پسری جوان با زن ۳۴ ساله

حسادت انگیزه‌يي شد تا زن 34 ساله برای انتقام از همسر صیغه‌يي خود دست بـه اقدام عجیبی بزند. این زن وقتی دید پسر 24ساله علاقه‌يي بـه زندگی با وی ندارد، خودرویش را بـه آتش كشید و او را تهدید بـه اسیدپاشی كرد.

ماجرای شوم ضیغه پسری 20 ساله با زن 34 ساله «+جزئیات»

ماجرای آشنایی این زن و مرد زمانی آغاز شد كه اواخر آذرماه سال جاری زن جوانی بـه نام هانیه در میهمانی یكی از دوستانش شركت كرد. هانیه در مراسم تولد دوستش دل بـه یك جوان شیك‌پوش بـه نام مهران بست و ان شب آن ها یك رابطه دوستانه را آغاز كردند.

 

10‌بهمن‌ماه سال جاری مهران پسر 24 ساله روبروی میز بازپرس دادسرای شهید هاشمی نشست و گفت: من بخاطر تیپ و چهره‌ام علاقه خاصی بـه هنرپیشگی داشتم و میدانستم اگر وارد این حرفه شوم، موفق خواهم شد.ان شب در میهمانی، هانیه سر صحبت رابا من بازكرد و مدعی شد آشنایی دارد كه میتواند از من یك هنرپیشه مشهور بسازد.

 

بیشتر بخوانید: دختر 28 ساله با هواپیما اسباب بازی خود ازدواج کرد!! «+عکس»

 

ماجرای شوم ضیغه پسری 20 ساله با زن 34 ساله «+جزئیات»

رویای هنرپیشه شدن كافی بود تا رسیدن بـه آرزوهایم را در گرو زندگی با هانیه ببینم. هانیه 10سال از من بزرگ تر اسـت و 2سال پیش از شوهرش طلاق گرفته بود. وی افزود:

 

بعد از مدتی او را صیغه كردم و بعد از ازدواج موقت متوجه شدم كه چه كلاهی سرم رفته اسـت. چون حرف‌هاي‌ هانیه دروغ بودو برخلاف انچه تصور می‌كردم او مخالف هنرپیشه‌شدن من بود. در حالی كه مدت صیغه ما در حال تمام‌شدن بود من با دختر دیگری آشنا شدم و از زندگی هانیه بیرون رفتم.

آتش کشیدن ماجرای صیغه پسری جوان با زن ۳۴ ساله

بعد از تمام شدن مدت ازدواجمان، هانیه مرتب با من تماس میگرفت و می گفت باید مهلت صیغه را تمدید كنم. اما من هرچه بـه او میگفتم دیگر حاضر بـه ادامه زندگی با یك زن فریبكار نیستم، گوشش بدهكار حرف‌هایم نبود تا اینكه چند وقت پیش وقتی از خانه‌ام بیرون آمدم، در كمال ناباوری خودرو مزدا خودرا در دود و آتش دیدم.

 

همان لحظه متوجه شدم كه این توطئه هانیه اسـت كه برای انتقام‌جویی از من خودرو‌یم را بـه آتش كشیده اسـت. وی در ادامه افزود: ان روز هانیه با من تماس گرفت و مرا تهدید بـه اسیدپاشی كرد.

 

 

تصمیم گیری عجیب بعد از صیغه شدن

بعد از این تصمیم گرفتم از این زن توطئه‌گر شكایت كنم. بعد از شكایت پسر جوان، بازپرس پرونده دستور بازداشت زن توطئه‌گر را صادر كرد. این زن 34 ساله وقتی پیش روی بازپرس قرار گرفت پذیرفت خودرو جوان مورد علاقه‌اش را آتش زده اسـت. وی گفت: من عاشق تیپ و ظاهر مهران شدم تا جایی كه بدون او نمیتوانم زندگی كنم!

 

بیشتر بخوانید: یک روحانی مسیحی با 12 دختر باکره ازدواج کرد «+عکس»

 

ان شب در میهمانی وقتی متوجه شدم او بـه بازیگری علاقه دارد ناچار شدم برای بـه دست آوردن او دروغ بگویم تا او حاضر شود با من زندگی كند. از طرفی من در زندگی اولم شكست خوردم و بعد از طلاق تنها در آپارتمانم زندگی می‌كنم. با مهران آشنا شدم تا تنهایی‌هایم پرشود.

 

ماجرای شوم ضیغه پسری 20 ساله با زن 34 ساله «+جزئیات»

اوایل همه ی‌چیز خوب بود اما بعد از مدتی متوجه شدم كه مهران با دخترجوانی آشنا شده و قصد ازدواج دارد، همچنین مدت صیغه ما نیز بـه اتمام رسید و مهران دیگر تلفن‌هاي‌ مرا جواب نمی‌داد. آن قدر عاشق او بودم كه نمی‌توانستم بدون او زندگی كنم.

تصمیم گیری عجیب بعد از صیغه شدن

حسادت همه ی وجودم را فرا گرفته بود تا جایی كه مهران را تهدید بـه اسیدپاشی كردم تا مهلت صیغه را تمدید كند. اما او بازهم حاضر بـه زندگی با من نبود بـه همین خاطر نقشه یك انتقام‌جویی را طراحی كردم. روز حادثه با یك گالن بنزین جلوی خانه مهران رفتم ودر فرصتی مناسب خودروی مزدای او را بـه آتش كشیدم.

 

همه ی این انتقام‌جویی بخاطر عشق و علاقه من بـه او بودو دراین بین چیز دیگری نبود. با اعترافات این زن انتقام‌جو، بازپرس پرونده قرار بازداشت موقت او را صادر كرد و زن توطئه‌گر با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

 

 

قوانین صیغه کردن

برخلاف نکاح دائم عدم تعیین مهر در عقد موقت موجب بطلان عقد میشود. پرداخت مهریه در عقد موقت بـه زن الزامی اسـت و این حق از وی ساقط نمی‌شود. حتی در صورتی کـه:

زن فوت شود. «ورثه زن می‌توانند مهریه را مطالبه کنند.»

شوهرش هرگز با وی نزدیکی نکند.«نصف مهریه بـه زن تعلق می‌گیرد.»

مرد باقی مدت عقد را ببخشد.

 

ماجرای شوم ضیغه پسری 20 ساله با زن 34 ساله «+جزئیات»

مگر این کـه زن مهریه خودرا ببخشد. برای مثال چنانچه زن مایل بـه جدایی از مرد، پیش از اتمام مدت صیغه باشد؛ می تواند با بخشیدن مهریه خود رضایت مرد را مبنی بر بذل باقی مدت صیغه جلب نماید. ب

 

بیشتر بخوانید: از شب زفاف یک خواهر و برادر تا ازدواج رسمی «+عکس»

 

1.چنانچه مبلغ مهریه کمتر از 200 میلیون ریال باشد، دادخواست مطالبه را باید بـه شورای حل اختلاف ارائه نمود.

ولی اگر مبلغ مهریه بیشتر از 200 میلیون ریال باشد، دادگاه خانواده بـه دادخواست رسیدگی خواهد کرد.

 

رای وصول مهریه در عقد موقتی کـه در دفاتر ازدواج ثبت نشده باشد، باید بـه دادگاه مراجعه کرده و و با ادله قابل استناد ازدواج موقت خودرا ثابت کرده و دادخواست مطالبه مهریه نماید. درصورت اثبات ادعای وی، دو حالت پیش می‌آید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت