17 روش لیس زدن چوچول زنان (+عکس) | بهترین روش برای رسیدن به ارگاسم

17 روش لیس زدن چوچول زنان (+عکس) | بهترین روش برای رسیدن به ارگاسم

رسیدن زنان بـه ارگاسم میتواند یک اتفاق بسیار خفن برای عشق بازی باشد و خوردن واژن یا لیسیدن قسمت جنسی زنان جزو مهمترین روشها برای رسیدن بـه ارگاسم می‌باشد در ادامه با 17 روش لیس زدن اونجای زنان «+عکس» | بهترین روش برای رسیدن بـه ارگاسم هاتم بت را دنبال نمایید .

 

چگونه چوچول زنان را بخوریم؟

قرار دادن زن در چارچوب ذهنی مناسب یکی از حیاتی ترین جنبه هاي‌ این اسـت کـه بتوانید بـه او ارگاسم بدهید.زنان موجودات عاطفی هستند، و بـه معنای واقعی کلمه غیرممکن اسـت کـه بـه او ارگاسم بدهیم در حالی کـه او دریک چارچوب ذهنی منطقی باقی می ماند «مثل زمانی کـه تازه کارش را تمام کرده یا استرس دارد».

لیس زدن چوچول زنان

بـه همین دلیل اسـت کـه دانشمندان همیشه بررسی ارگاسم زنان را دشوار میدانند.این وظیفه و مسئولیت شماست کـه وی را آرام کنید و وی را روشن کنید تا استرس ها و نگرانی هاي‌ زندگی را فراموش کند. پیش بازی بـه معنای واقعی کلمه هنر بردن ذهن یک زن از حالت منطقی بـه حالت فیزیکی/عاطفی اسـت.

 

بـه یاد داشته باشید: وقتی صحبت از برانگیختگی می‌شود، منطق دشمن اسـت.هیچ زنی تا بـه حال در حین انجام جبر بـه ارگاسم نرسیده اسـت. با این حال، پسرها اغلب بـه من میگویند کـه تنها زمانی کـه دوست دخترشان ارگاسم داشته اسـت، در هنگام سکس آرایشی بعد از مشاجره اسـت کـه احساسات وحشیانه در حال اجرا اسـت.

 

تنها هدف شـما در پیش بازی این اسـت کـه بـه او کمک کنید تا دراین حالت عاطفی قرار گیرد کـه بتواند رها شود.«روشن» شدن بـه معنای روشن کردن جنبه عاطفی/فیزیکی ذهن و بدن اوست.

 

 

روش رسیدن به ارگاسم

و بر خلاف مردان، زنان زمان زیادی طول می‌کشد تا خلق و خوی خودرا پیدا کنند. شاید بتوانید در عرض 10 ثانیه نعوظ داشته باشید و برای رابطه جنسی آماده شوید، برای زنان نیم ساعت یا بیشتر طول می‌کشد.ما یک مقاله کامل در مورد زمان لازم برای رسیدن بـه ارگاسم توسط زنان داریم.این زمانی اسـت کـه انرژی جنسی و برانگیختگی ایجاد می‌شود.

روش رسیدن به ارگاسم

تمسخر و پیش بازی جایی اسـت کـه قدرت ارگاسم از ان ناشی می‌شود. تصور کنید یک سطل بزرگ در بالای یک نردبان دارید. سطل آب را نگه می دارد، اما ابتدا باید سطل رابا آب پر کنید.

 

هدف شـما از سطل این اسـت کـه وقتی در نهایت تصمیم گرفتید سطل آب را از نردبان فشار دهید، بزرگ ترین و دراماتیک ترین انفجار ممکن را انجام دهید. فقط می توانید کمی آب در سطل بریزید و سپس ان را فشار دهید. اما انفجار آب خیلی بزرگ نخواهد بود.

 

می‌توانستید زمان بیشتری را برای پر کردن سطل صرف کنید و وقتی در نهایت سطل را از نردبان پایین کشیدید، انفجار بزرگ بود.آب مانند انرژی جنسی زنانه اسـت. بـه زمان و پیش بازی نیاز دارد، اما هر چه زمان بیشتری برای افزایش انرژی او صرف کنید، در پایان انفجار ارگاسم بزرگ‌تر خواهد بود. من یک راهنمای کامل در مورد چگونگی خیس کردن یک زن در این جا نوشته ام.

 

استفاده از چشم بند برای افزایش انتظار

از آنجایی کـه زنان نیز میتوانند در مورد رابطه جنسی بسیار خودآگاه باشند، مخصوصاً در مورد زمانی کـه واژن آن ها لیسیده میشود، یک چشم بند میتواند راهی عالی برای کاهش احساس خودآگاهی او باشد ودر عوض فقط از این احساسات لذت ببرد.

استفاده از چشم بند برای افزایش انتظار

استفاده از چشم بند برای او نیز تأثیر مضاعفی در کاهش یکی از حواس او دارد. هنگامی کـه بینایی او خاموش شود، درک او از لمس بهشدت افزایش مییابد.او احساسات و تحریکات ناشی از بیدمشک خودرا بسیار بیشتر احساس خواهد کرد.

 

همچنین پوشیدن چشم بند کمی وحشتناک اسـت. شـما بازرسی کاملی بر او «کـه خانمها دوست دارند» خواهید داشت و حس هیجان و انتظار او افزایش می‌یابد.

 

⚽️ بیشتر بخوانید: عکس های داغ اونجای زنان که علاقه ای به شیو کردن ندارند!!

 

استفاده از دستبند/کمربند/کراوات برای هیجان انگیز کردن

می توانید با بستن دست‌بند بـه تخت، سطح هیجان وی را بالا ببرید و بیشتر بـه هم بپیچید. می توانید از دستبندهای پایه استفاده کنید، برای این‌که احساس خودانگیختگی بیشتری داشته باشید، از کمربند یا کراوات برای بستن دستان او بـه تخت استفاده کنید.

 

این، در ترکیب با چشم بند و انچه من میخواهم بـه شـما یاد بدهم، آغازی اسـت برای چیزی کـه یکی از هیجان انگیزترین، قدرتمندترین، شهوانی ترین و دوست داشتنی ترین ارگاسم هایي اسـت کـه او تا بـه حال خواهد داشت.

 

اگر این دستورالعمل ها را بـه دقت دنبال نمایید، هیچ مرد دیگری نمی‌تواند با ارگاسمی کـه بـه او می‌دهید مقایسه شود.تکنیک هاي‌ اساسی نحوه خوردن بیدمشک او

 

5 روش مختلف برای تحریک بیدمشک با دهان وجوددارد. هر تکنیک مزایا و احساسات خاص خودرا دارد، بنابر این میخواهید از همه ی روش‌ها در مراحل مختلف برانگیختگی استفاده کنید.همچنین باید واکنش هاي‌ وی را بـه او مطالعه کنید کـه کدام روش را بیشتر دوست دارد. عده اي از زنان واژن بسیار حساسی دارند، انها روش هاي‌ سبک تر را ترجیح می‌دهند.

 

عده اي از زنان برای رسیدن بـه ارگاسم نیاز بـه احساس قوی‌تری دارند، بنابر این قبل از ادامه روش هاي‌ دیگر، باید با روش هاي‌ 1 و 2 شروع کنید.مستقیم بـه واژن او نروید. با بوسیدن بدن او شروع کنید و سپس بـه سمت پایین حرکت کنید. اذیتش کن با تنش جنسی، تک تک اعصاب بدن وی را زنده کنید.

 

تکنیک های خورد واژن زنان

دمیدن بـه بیدمشک او یک شکل عالی از برانگیختگی، پیش بازی و متلک اسـت. احساس سبک و ظریف شروع بـه ایجاد انرژی و تنش جنسی می کند «کـه در ارگاسم آزاد می‌شود».

 

دمیدن بسیار سبک اسـت، وی را اذیت می کند و قلقلک میدهد. توجه و تمرکز وی را بـه احساسات ظریفی کـه در بیدمشک احساس می کند جلب می کند. این دقیقا همان چیزی اسـت کـه شـما می خواهید. شـما وی را در حالت حساسیت مفرط می خواهید. هر هرگز در واژن او شروع بـه گزگز کردن با احساسات می کند.این زمینه را برای روش‌هاي‌ دیگری فراهم می کند کـه در نهایت وی را از لبه‌ها منحرف می کند و بـه ارگاسم لرزان بدنش می رسد.

 

 

لیس زدن

لیس زدن در مرحله بعدی اسـت. اکنون می توانید شروع بـه استفاده از زبان خود در حرکات سبک در قسمت هاي‌ حساس او کنید.

 

صورت خود را به یک واژن نزدیک کنید

قبل از این‌که بتوانید یکی از ان‌ها را بیرون بخورید، باید با پیدا کردن یک دختر و قرار دادن خود در موقعیت مناسبی کـه بیدمشک در منو اسـت شروع کنید.این قسمت همیشه آسان نیست، اما بـه نظر من، صحبت کردن با خانمها و قرار ملاقات با آن ها یکی از بهترین قسمت هاست!

صورت خود را به یک واژن نزدیک کنید

اگر قبلا یک دختر دارید، عالی اسـت! تنها کاری کـه باید انجام دهید این اسـت کـه حال و هوای خودرا تنظیم کنید ودر زمان مناسب بـه سراغ او بروید.

 

در غیر این صورت، باید مهارت هاي‌ معاشقه خودرا تقویت کنید، با چند زن چت کنید و یکی رابا خود بـه خانه ببرید.یاد بگیرید چگونه با برنامه جدید من 35 دقیقه دوام بیاورید: رئیس جنسی.

 

رئیس سکس شوید

از آنجایی کـه هم کسی کـه پایین میرود و هم کسی کـه بیرون غذا میخورد، اسانی مهم اسـت.اگر آسان نیستید، خوردن بیدمشک او آن قدر کـه دوست دارید سرگرم کننده نخواهد بود، و اگر او آسان نباشد، از ان لذت زیادی نخواهد برد.

 

پس مطمئن شوید کـه در وضعیت اسانی هستید، در غیر این صورت ممکن اسـت گردن خودرا بشکنید و من نمیخواهم اینطور بمیرید.منظورم این اسـت کـه این می‌تواند یک راه جهنمی برای مردن باشد … اما بله، نه در ساعت من.

 

تقریبا از هر موقعیتی می توانید بیدمشک بخورید، اما اگر نخستین بار اسـت کـه میسیونری بهترین گزینه اسـت.وی را بـه پشت دراز بکشید و پاهایش را باز کنید. شـما باید روی شکم یا زانو باشید و فکر می‌کنم می دانید صورتتان باید کجا باشد.و نگران نباشید! من همچنین چند موقعیت عالی دیگر را کـه می توانید از آن ها استفاده کنید در زیر فهرست می‌کنم!

 

 

17 روش لیس زدن اونجای زنان «+عکس» | بهترین روش برای رسیدن به ارگاسم

خوردن بیدمشک عالی اسـت، اما این سفر اسـت کـه مهم اسـت، نه فقط مقصد!بنابر این قبل از این‌که دهان خودرا باز کنید، با بوسیدن، اذیت کردن، و نوازش کردن اطراف بیدمشک جادویی او شروع کنید.

 

بدن وی را احساس کنید، منحنی هاي‌ وی را کشف کنید و ابتدا وی را در خلق و خوی قرار دهید. شـما می خواهید کـه او هوس کند، بنابر این قبل از این‌که وی را راضی کنید، وی را اذیت کنید.بـه علاوه، منظورم این اسـت کـه چقدر منتظر این لحظه بودید؟ شـما نمی‌خواهید خیلی سریع تمام شود.

 

بنابر این وقت خودرا صرف کنید و پیشبینی کنید!روزهای خوب قدیم را بـه یاد بیاورید کـه درباره ان رویا میدیدید، و اکنون در حال رخ دادن اسـت.

 

آخه قانون جذب بود؟

چه کسی اهمیت می‌دهد!

 

دهانه رحم را بخورید

وقتی دختری پیدا کردید، حال و هوای وی را بـه دست آوردید، و کمی پیشبینی کردید، وقت ان اسـت کـه بیدمشک وی را بخورید!دهانتان را باز کنید و زبانتان را بیرون بیاورید… شـما بروید، نه مثل یک مارمولک، فقط عادی باشید.

 

باشه خوبه اینجوری خوبه…

 

با لیسیدن آرام اطراف لابیای او شروع کنید «می دانید این ها چیستند، درست اسـت؟ ان دو لایه پوست درکنار سوراخ»؛ و بـه آرامی بـه سمت کلیشه او نزدیک تر و نزدیک تر شوید.

 

شـما می خواهید زمان زیادی از زمان و تکنیک زبان خودرا روی کلیشه او متمرکز کنید. اینجاست کـه او بیشترین حساسیت را خواهد داشت و بهترین حس را برای او خواهد داشت. ان را بالا و پایین و کنار هم لیس بزنید.

 

اما مانند یک ربات نباشید، لذت ببرید و از ان لذت ببرید.

 

تصور کنید در حال لیسیدن کیک از تخم مرغ کوب هستید. خیلی خوب وارد آنجا شوید!

 

راز این اسـت کـه باید از ان لذت ببرید. وقتی بیدمشک یک دختر زیبا را لیس می‌زنم بـه سختی می‌توانم خودم را بازرسی کنم. من می‌خواهم وی را لیس بزنم، میخواهم وی را بخورم، من مثل یک پیرانای بیدمشک هستم.

حدس زدن ها و نحوه لیسیدن چوچول زنان

من واقعاً اهمیتی نمیدهم کـه او بیشتر از کلیتوریس یا لابیای خود خوشش می‌آید، من کاری را انجام میدهم کـه برای خودم لذت میبرد و حدس میزنم چه اتفاقی میوفتد؟ آن ها ان را دوست دارند. آن ها کاملا ان را دوست دارند.

 

عدد ها درکنار من هستند. من اینکار رابا دخترانی کـه در تعداد زیادی از کشور های جهان بـه یاد دارم، امتحان کرده ام. دخترها عاشق مردی هستند کـه عاشق بیدمشک آنهاست. اما راز این اسـت کـه من، بـه عنوان یک مرد، من حتی تلاش نمیکنم، من دارم بیدمشک وی را میخورم زیرا دوست دارم.تمام وجه مشترک این دخترها این اسـت کـه جوان و فوق العاده داغ هستند.

 

اگر با یک دختر نامناسب قرار می‌گذارید و نمیخواهید بیدمشک وی را لیس بزنید، حتی نباید تلاش کنید، فقط از هم جدا شوید، مهارت هاي‌ دوستیابی خودرا التیام ببخشید و دختری را پیدا کنید کـه نمی‌توانید صبر کنید تا بیرون غذا بخورید!

 

حدس زدن ها و نحوه لیسیدن چوچول زنان

از آنجایی کـه سطح برانگیختگی جنسی او همان‌ گونه در حال افزایش اسـت، اکنون می توانید واقعاً شروع بـه لیسیدن او «و از همه ی مهمتر کلیشه» کنید.

 

حرکت بالا و پایین، بـه آرامی در سراسر کلیت او طبق معمول بهترین گزینه اسـت.

 

شـما باید سکته مغزی خودرا تغییر دهید. از آهسته و نرم تا سریع و سخت. همیشه بـه دنبال واکنش هاي‌ او باشید تا بتوانید انچه را کـه او بیشتر دوست دارد ببینید یا بشنوید.

 

بوسیدن نیمکت او راهی عالی برای نشان دادن این‌که چقدر بـه او اهمیت میدهید اسـت. با این حال، نباید واژن وی را برای مدت طولانی ببوسید، اما بوسیدن شـما باید با روش هاي‌ دیگر مخلوط شود.

 

روش مکیدن الت زنان

مکیدن مرحله بعدی لذت اسـت و بیشتر زنان عاشق مکیدن بیدمشک خود هستند. اکنون می توانید از کل دهان خود برای تحریک نه تنها کلیشه او، بلکه بقیه قسمت هاي‌ او نیز استفاده کنید.

17 روش لیس زدن چوچول زنان (+عکس) | بهترین روش برای رسیدن به ارگاسم

همانگونه کـه سطح برانگیختگی او بالاتر و بالاتر می رود، بـه زودی برای ارگاسم آماده میشود، اما شـما باید بیشتر و بیشتر بـه ساختن ادامه دهید.

 

 

همیشه بـه یاد داشته باشید کـه مسخره کنید و دو قدم جلو بروید، یک قدم بـه عقب. لقمه هاي‌ ماده وی را برای مدتی بمکید، سپس بـه عقب برگردید و قبل از ادامه کار، ببوسید، لیس بزنید و باد بزنید.قایق موتوری آخرین روشی اسـت کـه از ان استفاده خواهید کرد. شاید قویترین باشد. در این جا نحوه انجام ان آمده اسـت…

 

لب هاي‌ خودرا بـه آرامی دور بیدمشک او قرار دهید. لب هایتان را طوری نگه دارید کـه بـه آرامی باهم تماس داشته باشند و سپس بیرون بیاورید تا لب هایتان بـه جلو و عقب ارتعاش کنند.

 

این قایق سواری موتوری نامیده میشود و ارتعاشات را از طریق بیدمشک بـه پایین می فرستد. این ها مانند امواج ضربه اي عمل می‌کنند کـه می‌تواند باعث ارگاسم شود.تعداد زیادی از زنان ادعا میکنند کـه این یکی از احساسات مورد علاقه آنهاست.می توانید سرعت، قدرت و فرکانس ارتعاش‌ها رابا محکم‌تر گرفتن لب‌ها یا دمیدن شدیدتر تغییر دهید.

 

 

با روش قایق سواری موتوری، می خواهید لب هاي‌ خودرا روی کلیشه و دهانه واژن او نگه دارید، اگر چه می توانید ان را بـه اطراف حرکت دهید و ببینید کجا بهترین تحریک را دارد.

 

زمزمه کردن شبیه قایق سواری با موتور اسـت، اما بـه جای این‌که در واقع اجازه دهید لب هایتان حرکت کنند، بـه سادگی دهان خودرا روی واژن او قرار می‌دهید و بـه آرامی زمزمه می‌کنید.

 

این ارتعاشات را مستقیماً بـه بیدمشک او ارسال می کند کـه بسیار لذت بخش اسـت.برای بهترین نتیجه، بین روشها معاشرت کنید. ان را مخلوط کنید و وی را در حدس زدن ادامه دهید.

 

با این حال، وقتی احساس کردید کـه او بـه ارگاسم بسیار نزدیک شده اسـت، بـه روشی کـه وی را بـه آنجا رسانده اسـت پایبند باشید و زیاد ان را تغییر ندهید.

 

17 روش لیس زدن اونجای زنان «+عکس» | بهترین روش برای رسیدن به ارگاسم

این یک ترفند کوچک عالی اسـت کـه واقعاً میتواند یک زن را وحشی کند و می‌تواند راهی عالی برای یادگیری این‌که دوست دختر یا همسر شـما دقیقاً چگونه دوست دارد بیدمشک وی را بخورد.

 

همانگونه کـه بـه خوردن او در بیرون ادامه می‌دهید، انگشت شست یا اشاره خودرا بردارید و بـه آرامی ان را در دهان او فرو کنید. بـه او بگویید کـه می خواهید ان را دقیقاً همانگونه کـه میـــخواهد روی قسمت‌هاي‌ زنانه‌اش لیس بزند و بمکد.

 

همان طور کـه او شروع بـه لیسیدن و مکیدن انگشت شـما می کند، ان حرکت را دقیقا روی بیدمشک کپی کنید. او می‌داند کـه چه چیزی را دوست دارد و بـه شـما نشان خواهد داد.هنگام لیس زدن، مکیدن، ماساژ دادن و چرخاندن انگشت شـما از حرکات او کپی کنید.

بهترین روش برای خوردن کس زنان

این یک ترفند ساده برای یادگیری نحوه دوست داشتن شریک زندگی شـما اسـت. اما زیاد از ان استفاده نکنید. زنان دوست دارند مرد نظارت را بـه دست بگیرد و دوست دارند در حین انجام کار آرامش داشته باشند.

 

موقعیت هاي‌ زیادی وجوددارد کـه می توانید بیدمشک وی را از آن ها بخورید.رایج ‌ترین و یکی از روش‌هایي کـه من این تکنیک‌ها را شرح داده‌ام این اسـت کـه او بـه پشت دراز کشیده و زانوهایش را خم کرده و شـما کنار پاهای او نشسته یا دراز کشیده‌اید.

 

بهترین روش برای خوردن کس زنان

او میتواند در مرحله بعد از دستبند برای شـما استفاده کند. این یکی از موقعیت هاي‌ مورد علاقه من برای غذا خوردن یک دختر اسـت.
همچنین می توانید چهار دست و پا با او امتحان کنید «وضعیت سگی» و وی را از پشت بخورید.

 

اگر میخواهید تمام این تکنیک‌هایي را کـه بـه‌تازگی توضیح دادم را ببینید و می خواهید درباره ارائه شگفت‌انگیزترین و اعتیادآورترین ارگاسم‌هاي‌ زندگی دوست دختر یا همسرتان بیشتر بدانید، دوره آموزشی ویدیویی ما – Squirting Triggers TONIGHT را دریافت کنید.یکی از موارد مورد علاقه شخصی من “خفگی دهان” اسـت کـه ما ان را می نامیم.

 

در حالی کـه او بـه پشت اسـت و شـما وی را بیرون میخورید، یک دستش را بـه سمت بالا دراز کنید و بـه آرامی دور گردنش بگیرید.این آزمایشی اسـت برای این‌که ببینیم آیا او پاسخ مثبت می‌دهد یا خیر.

 

اگر احساس کردید کـه او دوست دارد در حالی کـه روی او فرو میروید خفه شود، میتوانید ادامه دهید و بـه طور بالفعل چنگ خودرا محکم کنید.

 

عده اي از زنان احساس خفگی «محبت آمیز» را لذت بخش می‌دانند. این می‌تواند یک راه موثر «و جدید» برای افزایش حس دهان شـما بر روی کلیشه او باشد.

 

او بـه شـما سرنخ هایي در مورد انچه کـه بیشتر می خواهد بـه شـما می‌دهد.این بسیار مهم اسـت زیرا، در پایان روز، همه ی زنان یکسان نیستند. و بـه چیزهای مختلف واکنش متفاوتی میدهند.

17 روش لیس زدن اونجای زنان

کاری کـه می خواهید انجام دهید، چند تکنیک مختلف را امتحان کنید و اجازه دهید بدن او بـه جای او صحبت کند.اگر وقتی یک حرکت خاص روی کلیت او انجام می‌دهید دیوانه وار ناله می کند – توقف نکنید.اگر ریتم کامل را پیدا کردید، با همان سرعت پیش بروید و ان را تغییر ندهید.

 

⚽️ بیشتر بخوانید: تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها «+بدون سانسور»

 

17 روش لیس زدن اونجای زنان «+عکس» | بهترین روش برای رسیدن به ارگاسم

یکی از بزرگ ترین دلایلی کـه زنان برای این‌که نمی‌توانند با یک پسر بـه ارگاسم برسند این اسـت کـه درست قبل از این‌که او بـه ارگاسم برسد، بلندتر و بلندتر شروع بـه ناله کردن می کند و این باعث میشود کـه پسر حرکت یا ریتم خودرا تغییر دهد کـه سپس باعث می‌شود دختر بـه سمت اوج خود حرکت نکند و مانع از ارگاسم او شود.

 

استاد شوید و بـه آنچه بدن او بـه شـما میگوید گوش دهید، بنابر این او وادار نیست یک کلمه بگوید.در اینکار خوب شوید و زنان از این‌که «فقط میدانید چه کار کنید» شگفت‌زده خواهند شد.شـما می توانید وی را مانند یک کتاب بخوانید. هیچکس دیگری کـه او تا بـه حال با او بوده نتوانسته اینکار را انجام دهد.

 

خواندن مقالات عالی اسـت، اما اگر میخواهید زندگی جنسی خودرا بـه سطح بالاتری ببرید، باید تکنیک‌هاي‌ نمایش داده شده را بـه صورت بصری ببینید. بـه همین دلیل اسـت کـه ما برنامه پریمیوم خودرا ایجاد کردیم: Triggers 2.0.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت