عشق بازی زوج معروف در خیابان های فرانسه (+عکس خفن)

عشق بازی زوج معروف در خیابان های فرانسه (+عکس خفن)

جاناتان اسکات و زوعی دو سلبریتی مشهور شبکه هاي‌ مستند و فیلم هالیوودی هستند کـه بـه تازگی می خواهند با هم ازدواج کنند در ادامه با عشق بازی زوج مشهور در خیابان هاي‌ فرانسه «+عکس خفن» هاتم بت را دنبال کنید .

 

عکس های عاشقانه جاناتان اسکات و زوئی 

زوئی دشانل و جاناتان اسکات نامزدی خودرا در شهر عشق جشن گرفتند.روز جمعه، ستاره «برادران ملک» عکس‌هاي‌ عاشقانه‌اي از این دو دوست داشتنی کـه با هم در پاریس ژست گرفته بودند را بـه اشتراک گذاشت.

عشق بازی زوج معروف در خیابان های فرانسه «+عکس خفن»

اسکات این پست را در اینستاگرام شرح داد: “Amour de ma vie ❤️”.در نخستین عکس، این زوج در حال لبخند زدن در مقابل برج ایفل دیده شدند.

 

بازیگر 43 ساله «دختر جدید» یک کت چرمی آبی و کلاهی بـه تن داشت، در حالی کـه نامزدش، 45 ساله، بادگیر صورتی کم رنگ و پولو آبی بـه تن داشت.

 

بیشتر بخوانید: بعد از خود ارضایی بهترین لذت جنسی با خود چیست؟ «لذت ثانویه خفن»

 

سلفی های عاشقانه بازیگران معروف هالیوودی

سلفی دیگری این جفت را در حالی کـه دشانل عینک‌هاي‌ آفتابی رنگارنگ را تکان می‌داد و روسری گردنی را طرح میکرد، در حال درخشندگی نشان می‌داد. در همین حال اسکات یک تیشرت مشکی ساده و ری بنز پوشیده بود.سفر اروپایی مرغ عشق چند روز پس از خبر نامزدی آن ها منتشر می‌شود.

عکس های عاشقانه جاناتان اسکات و زوئی 

 

اینستاگرام جاناتان اسکات و زویی دشانل

زویی دشانل و جاناتان اسکات در پاریس دوست داشتند.

اینستاگرام/jonathanscott@

اینستاگرام/jonathanscott@

 

پیپل گزارش داد کـه اسکات روز یکشنبه در خلال تعطیلات خانوادگی در اسکاتلند این سوال را از دوست دخترش کـه چهار ساله بود مطرح کرد.گفته می‌شود کـه دختر بازیگر، السی، 8 ساله، و پسر چارلی، 6 ساله – کـه او با همسر سابق جیکوب پچنیک شریک اسـت، دراین خواستگاری نقش داشته اند.

 

بیشتر بخوانید: رقص بریتنی اسپیرز روی میله با بیکینی پلنگی بدون سوتین «+عکس داغ»

 

دشانل این نقطه عطف را در حالی کـه حلقه الماس خودرا کـه حداقل 250000 دلار ارزش دارد بـه نمایش گذاشت.”همین همین حالا برای همیشه شروع میشه!!! ” او پست روز دوشنبه را شرح داد.

سلفی های عاشقانه بازیگران معروف هالیوودی

ازدواج زویی دشانل و جاناتان اسکات

ستاره HGTV روز یکشنبه در اسکاتلند این سوال را از بازیگر زن مطرح کرد.این دو برای نخستین بار درسال 2019 رابطه عاشقانه داشتند.این زوج تازه نامزد در آگوست 2019 در حین فیلم برداری قسمتی از فیلم Carpool Karaoke ساخته جیمز کوردن درکنار خواهر و برادرهای مربوطه خود، امیلی دشانل و درو اسکات، با هم آشنا شدند.

 

این دو ظاهراً شیمی فوری داشتند و ماه بعد در حالی کـه دست در دست هم گرفته بودند عکس گرفتند.انها در اکتبر 2019 زمانی کـه در حین پخش فیلم “Dancing with the Stars” بوسه اي بـه اشتراک گذاشتند، رابطه عاشقانه خودرا تایید کردند.

 

این سومین ازدواج بازیگر «وروجک» خواهد بود کـه قبلاً از سال 2015 تا 2020 با پچنیک و از سال 2009 تا 2012 با گروه «دث کب» برای بن گیبارد، خواننده گروه Cutie ازدواج کرده بود.

 

در همین حال، جاناتان قبلا با هماهنگ کننده پرواز کلسی اولی ازدواج کرده بود. عشق طوفانی انها درسال 2007 آغاز شد و انها فقط چند ماه بعد ازدواج کردند.با این حال، انها درسال 2010 از هم جدا شدند و طلاق انها درسال 2013 قطعی شد. او فرزندی ندارد.

ازدواج زویی دشانل و جاناتان اسکات

عشق بازی زوج معروف در خیابان های فرانسه «+عکس خفن»

جاناتان اسکات یک تهیه کننده، توهم پرداز، پیمانکار، و کارآفرین املاک و مستغلات معتبر کانادایی اسـت. او همچنین بـه خاطر مجری مشترک سریال Property Brothers، یک سریال تلویزیونی محبوب در آمریکا، مورد توجه قرار گرفته اسـت. اسکات همچنین بـه خاطر راه اندازی Scott Living درکنار برادرش، Draw، شناخته شده اسـت.

 

او همچنین یکی از بنیانگذاران شرکت سرگرمی برادران اسکات با کمک جی دی و درو اسـت. تصویر: instagram.com، @mrsilverscott منبع: خلاقیت یو جی سی جاناتان در نمایش همه ی چیز را بـه کمال می‌رساند.

عشق بازی زوج معروف در خیابان های فرانسه «+عکس خفن»

 

این مجری درکنار برادر دو قلوی خود، درو، در حین پخش سریال Property Brothers کار می‌کند. درو و جاناتان سخت کوش و مشتاق کار خود در صنعت فیلم هستند. جاناتان و درو همچنین موزیک هایي مانند Hold On، My House و Let the Night Shine را اجرا کرده اند.

 

بیوگرافی جاناتان اسکات

زندگی اولیه جاناتان در 28 آوریل 1978 همراه با دو قلوی همسان خود، درو، بـه دنیا آمد. این دوقلوها در ونکوور، کلمبیا، کانادا از پدرشان جیمز اسکات و مادرشان جوآن اسکات بـه دنیا آمدند و بزرگ شدند. جیمز یک بازیگر و یک مشاور جوانان بود در حالی کـه جوآن بـه عنوان وکیل حقوقی در کلمبیا فعالیت می کرد. جی دی اسکات، کـه یک کارآفرین اسـت .

 

بیوگرافی جاناتان اسکات

 

بیشتر بخوانید: اندام نمایی دختر تینیجر بازیگر معروف با مایو «+عکس هات و خفن»

 

نخستین فرزند از میان این سه پسر اسـت. این واقعیت کـه پدر جاناتان یک شرکت فعال در صنعت فیلم اسـت، الهام بخش اصلی این دوقلوها بود. آن ها بـه دنبال شهرت جهانی بودند، درست مانند پدرشان. تصویر: instagram.com، @mrsilverscott منبع: UGC Education این فرد مشهور در مدرسه متوسطه توماس هانی تحصیل کرده اسـت. زمانی کـه در مدرسه بود .

 

بـه عنوان رئیس کمیته چندین باشگاه و تئاتر درنظر گرفته شد. او در بازی هاي‌ والیبال و بسکتبال نیز فوق ستاره بود. او فارغ التحصیل دانشگاه کلگری اسـت ودر آنجا مدیریت بازرگانی خوانده اسـت.

عشق بازی زوج معروف در خیابان های فرانسه «+عکس خفن»

عشق بازی زوج معروف در خیابان های فرانسه «+عکس خفن»

پس از فارغ التحصیلی، تحصیلات خودرا در موسسه فناوری آلبرتای جنوبی ادامه داد ودر آنجا بـه تحصیل در رشته طراحی و ساخت پرداخت. اشتیاق او بـه بازیگری در سنین پایین مشهود بود زیرا در طول زندگی مدرسه چندین بار جایزه دریافت کرد.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت