سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد (+عکس)

سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد (+عکس)

زنی در سوئد خود را با عمل های فراوان به یک باربی تبدیل کرده است در ادامه با سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد (+عکس) سایت هاتم بت را دنبال نمایید . 

 

اندام عجیب و غریب زنی که خودش را شبیه باربی ها کرد

او یک دختر باربی در دنیای واقعی است.یک زن سوئدی ادعا می کند که در طول 10 سال گذشته نزدیک به 127280 دلار برای جراحی پلاستیک هزینه کرده است تا به یک عروسک باربی واقعی تبدیل شود.

سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد (+عکس)

آلیشیا آلمیرا فاش کرد که چند سال پیش شغل پردرآمد روابط عمومی خود را رها کرد تا تبدیل به یک “بیمبو” تمام وقت شود.در مصاحبه تکان دهنده با Truly، آلمیرا ادعا کرد که دو شغل سینه داشته است. جراحی بینی؛ پرکننده‌ها در پیشانی، اطراف چشم‌ها، گونه‌ها، فک و لب‌هایش. لیفت با نخ بوتاکس و پلی دیوکسانون.

 

دلیل عمل های زیبایی الیشیا

آلمیرا، 33 ساله، گفت: «ظاهر ایده‌آلی که می‌خواهم به آن برسم، پلاستیکی‌ترین و خارق‌العاده‌ترین عروسک جنسی است که بیش از حد تقویت شده است.

 

علیرغم اینکه آلمیرا چندین عمل زیبایی را انجام داده است، اما می‌گوید که قصد ندارد این کار را به این زودی متوقف کند – حتی اگر این کار برای او تقریباً 2550 تا 3820 دلار در ماه هزینه دارد.

سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد (+عکس)

بمب بلوند فکر کرد: «فکر نمی‌کنم هرگز جراحی را متوقف کنم». “این بخش بزرگی از تخیل بیمبو است.”آلمیرا ادامه داد: “هیچ کمالی در ذهن من وجود ندارد.” “فقط موضوع رشد و تکامل است و هر سال، شما پلاستیکی تر و بیشتر می شوید.”

 

بر اساس مصاحبه جدید با Truly، آلیشیا آلمیرا فاش کرد که چند سال پیش از شغل پردرآمد روابط عمومی خود برای تبدیل شدن به یک بیمبو تمام وقت دست کشید.بیمبو حرفه ای بعداً اضافه کرد که “بیمبوها پیر نمی شوند، فقط پلاستیکی تر می شوند.”

 

بیشتر بخوانید:عکس های داغ سامر ری sommerray مدلینگ جذاب اینستاگرامی (۱۸+)

 

خالکوبی های عجیب این زن

آلمیرا که خالکوبی‌های گسترده، اکستنشن مژه و ناخن‌هایش را سه برابر تاتوهای معمولی انجام می‌دهد، ادعا می‌کند که همیشه جذب افراطی‌ها بوده و از ۹ سالگی می‌خواسته یک بیمبو باشد.او خود را یک «ضد زن» می خواند و معتقد است که زن و مرد نباید برابر باشند.

سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد (+عکس)

آلمیرا در این مصاحبه تکان دهنده مدعی شد که دو بار سینه کار کرده است، جراحی بینی، فیلرهای پیشانی، دور چشم، گونه ها، فک و لب، بوتاکس و نخ های PDO.آلمیرا گفت که در 10 سال گذشته نزدیک به 127280 دلار برای جراحی پلاستیک هزینه کرده است.

 

آلمیرا گفت: “من معتقدم که نقش یک زن این است که مرد خود را راضی کند و بهترین “همسر جام” ممکن باشد. من عاشق آشپزی برای او، تمیز کردن خانه و وادار کردن او به تعمیر ماشین و چمن زنی هستم.»

 

سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد (+عکس)

ستاره OnlyFans ادعا می کند که نقش های جنسیتی چنان مبهم شده است که بسیاری از افراد جامعه سعی می کنند چیزی باشند که نیستند.آلمیرا گفت: “من از صمیم قلب به نقش های جنسیتی سنتی اعتقاد دارم و به پذیرفتن ویژگی های زنانه خود اعتقاد دارم.

 

آلمیرا که خالکوبی‌های گسترده، اکستنشن مژه و ناخن‌هایی که طول آن‌های معمولی را سه برابر می‌کند، انجام می‌دهد، ادعا می‌کند که همیشه جذب افراطی‌ها بوده و از ۹ سالگی می‌خواسته یک بیمبو باشد.

 

آلمیرا که خالکوبی‌های گسترده، اکستنشن مژه و ناخن‌هایش را سه برابر تاتوهای معمولی انجام می‌دهد، ادعا می‌کند که همیشه جذب افراطی‌ها بوده و از ۹ سالگی می‌خواسته یک بیمبو باشد.

 

در سال 2016، آلمیرا «جنبش بیمبو» را در تلاش برای بی‌اعتنایی به «موجودات پلاستیکی بیش از حد زنانه و بیش از حد جنسی» تأسیس کرد.

 

آلمیرا گفت زنانی که مانند او لباس می‌پوشند، اغلب تصورات قبلی را به خود جلب می‌کنند.هدف این جنبش این است که مردم بفهمند که چیزی بیش از پلاستیک براق برای بیمبوها وجود دارد.در سال 2016، آلمیرا «جنبش بیمبو» را در تلاش برای بی‌اعتنایی به «موجودات پلاستیکی بیش از حد زنانه و بیش از حد جنسی» تأسیس کرد.

 

بیشتر بخوانید: عکس های پورن استار جسیکا رابین jessica robbin

 

پلاستیکی بودن اندام این زن

آلمیرا گفت: «من واقعاً به پلاستیکی بودن و بیمبو بودنم افتخار می کنم. “شما نمی توانید من را به خاطر این که شرمنده هستم شرم کنید.”علیرغم اینکه آلمیرا زندگی او در پلاستیک بسیار خارق العاده است، فاش کرد که تحت نظارت چندین ترول اینترنتی قرار گرفته است.

سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد (+عکس)

 

عروسک ماتل که شبیه به هم است، گفت: «مردم مرا سانسور و قضاوت می‌کنند و در مورد آن دست به دامان می‌شوند.اوه من فقط کمی با آن سرگرم می شوم.» زن خندید. “من الان ترول کردن مردم را دوست دارم و می گویم “این سرگرم کننده است!”

 

سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد (+عکس)

آلمیرا همچنین فاش کرد که در حالی که دوست ندارد فرزندش راه او را دنبال کند، اما اگر بخواهد سینه های خود را بزرگ کند، کاملاً از دخترش حمایت می کند.این زن در پایان گفت: «اگر دخترم واقعاً سینه‌های بزرگ و هر چیز دیگری می‌خواهد، او را نزد جراح می‌برم.»

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت