سکس زن و شوهری روی میز رستوران در ملاعام (+عکس)

سکس زن و شوهری روی میز رستوران در ملاعام (+عکس)

برقرار کردن رابطه جنسی «سکس» زن و شوهری جوان جلوی چشم مردم روی میز رستوران یکی از خبر های داغ این روز هاي‌ سایت هاي‌ امریکایی می‌باشد در ادامه با سکس زن و شوهری روی میز رستوران در ملاعام «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید. 

 

برقرار کردن رابطه جنسی زن و شوهری مقابل چشم مردمچ

در گزارش پلیس دراین رابطه آمده اسـت: جرمی کارلو 32 ساله بـه همراه همسرش اقدام بـه برقراری رابطه جنسی درمقابل چشمان مشتریان یک رستوران کردند.

 

مدیر ایرلندی این رستوران ضمن عذرخواهی رسمی از مشتریان می گوید او تمام تلاش خودرا برای متوقف کردن این عمل غیر اخلاقی در مقابل مشتریان و خارج کردن این زوج از رستوران انجام داده اسـت و بـه محض مطلع شدن از جریان وارد صحنه شده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: سکس یک مرد مست با دستگاه ATM بانکی «+عکس عجیب»

 

رابطه جنسی در رستوران مقابل چشم خانواده

سکس زن و شوهری روی میز رستوران در ملاعام «+عکس»

سکس زن و شوهری روی میز رستوران در ملاعام «+عکس»

خانواده ها و فرزندانشان هنگامی که دیدند یک زوج در مقابل چشمان حیرت زده آنان اقدام بـه برقراری رابطه جنسی در رستوران کردند غذا هاي خودرا نیمه کاره رها کرده و آنجا را ترک کردند.

او بـه این زوج هشدار داد یا سریعا ان مکان را ترک کنند و یا این کـه او پلیس خبر می کند .یکی از شاهدان این ماجرا می گوید: واقعا ترسناک اسـت ؛ تنها کاری کـه توانستیم انجام دهیم خارج کردن بچه ها از ان مکان بود وامید بـه این قضیه کـه شاهد صحنه هاي‌ زیادی نبوده باشند چرا کـه این صحنه ها تا آخر عمر درخاطر آن ها باقی خواهد ماند.

 

سکس زن و شوهری روی میز رستوران در ملاعام

بـه گزارش هاتم بت این مرد 32 ساله در کمال وقاحت در مقابل اعتراض صاحب رستوران با او درگیر شده و بـه این ترتیب پای پلیس وسط آمد. اما پلیس می گوید چون هیچیک از مشتریان حاضر نیست بـه خاطر این صحنه از این زوج شکایت کنند آنان قادر بـه دستگیری این زن و شوهر نیستند و با وادار کردن آنان بـه پرداخت هزینه میز غذایشان انها را از رستوران خارج کردند.

 

بیشتر بخوانید: در سکس اینطوری صحبت کن! «خفن ترین رازهای رابطه جنسی»

 

اختلال جنسی چیست؟

اختلال جنسی یا ناکارآمدی جنسی میتواند در هر مرحله از چرخه واکنش جنسی«sexual response cycle» رخ دهد. بنابر این مانع حس رضایت از فعالیت جنسی می شود.

 

چرخه واکنش جنسی شامل مراحل هیجان، برانگیختگی، ارگاسم و ثبات اسـت. میل و برانگیختگی، هردو بخشی از مرحله هیجانی واکنش جنسی هستند. باید بدانید کـه زنان همیشه بـه ترتیب از این مراحل عبور نمی کنند.

 

طبق تحقیقات، اختلالات جنسی شایع هستند، ولی بسیاری از مردم دوست ندارند در موردش صحبت کنند. از آنجایی کـه گزینه‌هاي‌ درمانی برای این مشکل در معرض هستند، پس باید نگرانی‌هاي‌ خودتان رابا شریک زندگی و پزشک روان‌شناس یا سکس تراپیست، در بین بگذارید.

اختلال جنسی چیست؟

انواع اختلالات جنسی

بـه طور کلی، اختلالات جنسی بـه چهار دسته تقسیم می شود:

 

اختلالات میل «Desire disorders»: فقدان میل جنسی یا علاقه بـه برقراری رابطه جنسی.

اختلالات برانگیختگی«Arousal disorders»: ناتوانی در برانگیختگی فیزیکی یا عدم هیجان زدگی در حین فعالیت جنسی.

اختلالات ارگاسم «Orgasm disorders»: تأخیر یا عدم ارگاسم «اوج لذت جنسی».

اختلالات درد «Pain disorders»: درد هنگام مقاربت.

چه کسانی تحت تاثیر اختلالات جنسی قراردارند؟

 

سکس زن و شوهری روی میز رستوران در ملاعام «+عکس»

اختلالات جنسی میتواند در هر سنی بروز پیدا کند. اگر چه در افراد بالای ۴۰ سال شایع تر اسـت؛ چون اغلب با کاهش سطح سلامت بـه خاطر افزایش سن، در ارتباط اسـت.

 

بیشتر بخوانید: عروسی زن و شوهر لخت وسط شهر جنجالی شد «+عکس

 

اختلالات جنیس همیشه هست مخصوصا این زن و شوهری کـه برای برقراری رابطه جنسی جلوی چشم خانواده در رستوران روی میز سکس کردند البته انها دستگیر نشدند چون اتهاماتی هم نبود .سکس زن و شوهری روی میز رستوران در ملاعام «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت