سلبریتی معروف کاملا لخت بر روی تخت که عجیب میرقصد!! (+عکس بدون سانسور)

سلبریتی معروف کاملا لخت بر روی تخت که عجیب میرقصد!! (+عکس بدون سانسور)

بریتنی اسپیرز بعد از طلاق با سام اصغری می‌توان گفت کاملا دیوانه شده اسـت و کلیپ هاي‌ سکسی از خودش در فضای مجازی وایرال میکند در ادامه با سلبریتی معروف کاملا لخت بر روی تخت که عجیب میرقصد !! «+عکس بدون سانسور» سایت هاتم بت را دنبال کنید .

 

عکس کاملا لخت بریتنی اسپیرز و رقص روی تخت خواب 

بریتنی اسپیرز تنها چند روز پس از تقاضای طلاق همسرش، سام اصغری، ویدئویی از خودش را بـه اشتراک گذاشت کـه بدون تنه روی تخت می چرخد.

 

عکس کاملا لخت بریتنی اسپیرز و رقص روی تخت خواب 

 

در ویدئویی کـه یکشنبه در اینستاگرامش منتشر شد، خواننده «سمی» تنها شلوار صورتی و چکمه‌هاي‌ مشکی تا بالای زانو بـه تن داشت ودر حالی کـه سینه‌هایش رابا دست‌هایش پوشانده بود، روی یک روسری سفید میخوابید.

 

در زمانی کـه موزیک «I Put a Spell on You» اثر Annie Lennox در پس‌زمینه پخش می ‌شد، هنرمند برنده جایزه گرمی، پای خودرا در هوا لگد زد.

 

بریتنی لخت روی رختخواب

اسپیرز، 41 ساله، پست را فقط با شکلک هاي‌ ????” عنوان کرد.خواننده موزیک “Gimme More” بعدا ویدیوی دوم را از بیرون رفتن شبانه خود با گروهی از مردان بـه اشتراک گذاشت کـه یکی از انها در حالی کـه یک لباس کوتاه سبز و چکمه هاي‌ سفید بلند تا زانو را تکان می داد پای وی را لیس می زد.

 

عکس کاملا لخت بریتنی اسپیرز و رقص روی تخت خواب 

بـه نظر می‌رسد کـه او بـه دویدن آخر شب خود بـه مرغ داغ Dave در Oxnard، کالیفرنیا اشاره میکند، جایی کـه پاپاراتزی ها در روز جمعه از او عکس گرفتند.

 

«وقتی برای ملاقات با یک بـه اصطلاح «دوست» میروید و یک ساعت رانندگی می‌کنید تا مرغ! … من میدانستم کـه پاپ بـه دلیل این کـه ماشینی کـه من در ان بودم هرگز استفاده نشده بود … پس چگونه من را دنبال کردم؟” او در کپشن نوشت

 

او اضافه کرد: “پس یک عوضی مثل من چه می‌کند!!؟؟! من لباس سبزم را پوشیدم و بـه دوستانم ظاهر شدم !!! من پسرهای مورد علاقه ام را دعوت کردم و تمام شب بازی کردم !!!”

 

پوشوندن نوک سینه های بریتنی بر روی تخت

نوک سینه‌هایش رابا دست‌هایش و روکش سفیدش پوشانده بود.فیلم سکسی ستاره پاپ یک روز پس از شکستن سکوتش در مورد جدایی اش از اصغری 29 ساله منتشر شد.

 

بریتنی لخت روی رختخواب

همان طور کـه همه ی می دانند، من و حسام دیگر باهم نیستیم… 6 سال زمان زیادی برای بودن با کسی اسـت، بنابر این، من کمی شوکه شده‌ام اما… او شنبه در اینستاگرام همراه با یک ویدیوی رقص پست کرد.

 

اسپیرز اضافه کرد کـه “دیگر نمیتواند این درد را تحمل کند”؛ اما بـه طرفداران خاطرجمعی داد کـه “خیلی خوب عمل می‌کند.”اصغری روز پنجشنبه در مورد جدایی آن ها اظهارات خودرا بـه اشتراک گذاشت ودر استوری اینستاگرام خود نوشت: «پس از 6 سال عشق و تعهد بـه یک دیگر، من و همسرم تصمیم گرفتیم بـه سفر مشترک خود پایان دهیم.»

 

بریتنی اسپیرز در حال لیسیدن پایش

اسپیرز ویدئوی دومی را از مردی بـه اشتراک گذاشت کـه دریک شب بیرون از خانه با “پسران مورد علاقه اش” پای وی را می لیسد.

پوشوندن نوک سینه های بریتنی بر روی تخت

بریتنی اسپیرز در حال لیسیدن پایش او نوشت: «تمام شب بازی شد.

اینستاگرام/@britneyspears

 

ستاره «کسب و کار خانوادگی» یک جمله بی‌پروا اضافه کرد: «s-t اتفاق می‌افتد».

 

این بازیگر ایرانی الاصل نیز با انتشار عکس هاي‌ سلفی از “تبدیل” خود برای پنهان شدن از چشم پاپاراتزی ها در بحبوحه طلاق انها، این جدایی را روشن کرده اسـت.

 

سلبریتی معروف کاملا لخت بر روی تخت که عجیب میرقصد!! «+عکس بدون سانسور»

این مربی سابق تناسب اندام روز چهارشنبه تقاضای طلاق داد – با ذکر 28 ژوئیه بـه عنوان تاریخ رسمی جدایی آن ها – در بین ادعاهایی کـه خواننده “Piece of Me” با یک کارمند مرد خیانت کرده و با همسرش کـه از او جدا شده بود خشونت آمیز رفتار کرده اسـت.

بریتنی اسپیرز در حال لیسیدن پایش

شوهر جدا شده اسپیرز در 16 آگوست تقاضای طلاق داد.با این حال، یک منبع بـه طور انحصاری بـه صفحه شش گفت کـه این ادعاها هیچ اعتباری ندارند.

«هیچ تقلبی در کار نبود. و او 6 فوت 2 اسـت و او 5 فوت 2؛ پس چگونه می‌تواند بـه او حمله کند؟ خودی گفت

“حقیقت صادقانه ان این اسـت کـه پیچیده اسـت، این یک تصمیم شلاق نبود، در ماه گذشته در حال انجام اسـت.”

 

سلبریتی معروف کاملا لخت بر روی تخت که عجیب میرقصد!! «+عکس بدون سانسور»

در واقع، سایت هاي‌ خارجی متوجه شد کـه زوج سابق قبل از انتشار خبر طلاق، چندین ماه جدا از هم زندگی میکردند.بریتنی یک افسانه میخواست و ان را نگرفت. او احساس می‌کرد کـه عشق سام بی قید و شرط نیست.

 

 

عکس کاملا لخت بریتنی اسپیرز و رقص روی تخت خواب 

 

انها افزودند: “او فوق العاده حاضر نبود.” او برای رفتن بـه فیلم برداری ماه ها ناپدید می شد و او تنها می‌ماند. زمان هایي بود کـه او فقط بلند می شد و می رفت.»

برچسب‌ها:
ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت