زنی که رکورد بارداری را شکوند و هنوز کم نمی آورد (+عکس)

زنی که رکورد بارداری را شکوند و هنوز کم نمی آورد (+عکس)

یک زن اروپایی رکورد رکورد های گینس زایمان را شکسته اسـت و هنوز هم باردار اسـت و دلش میخواد بیشترین بچه را داشته باشد و او تاکنون ۱۴ نفر را بـه دنیا اورده اسـت در ادامه با زنی کـه رکورد بارداری را شکوند و هنوز کم نمی آورد «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

 

زنی که ۱۴ بار زایمان کرده است!!

این زن می گوید تا زمانی کـه پسر دار نشود بـه باردار شدن و بـه دنیا آوردن بچه هایش ادامه می دهد. این زن و شوهر با هر بار رابطه جنسی باردار میشوند و دست بردار نیستند تا بـه هدف خودشان کـه پسر دار شدن می باشد برسند. واقعا عجیب اسـت…

 

زنی کـه هربار رابطه جنسی با همسرش داشت بـه بارداری انجامید و اکنون آن ها صاحب 14 فرزند هستند کـه واقعا عجیب اسـت. این زوج جوان پس از 15 سال زندگی مشترک صاحب 14 فرزند شده اند طوری‌كه شوهر این زن میگوید من هر بار با همسرم رابطه جنسی دارم منجر بـه تولد یک بچه میشود.زن 29 ساله ای کـه 14 بار باردار شده و دست بردار نیست

 

مادر 29 ساله‌ ای کـه تاکنون 14دختر به دنیا آورده اسـت میگوید اگر 10 تا بچه دیگر هم به دنیا بیاورم همچنان ادامه خواهم داد تا یک پسر به دنیا بیاورم آگوستینا هیگوارا نام مادر 29 ساله ای اسـت کـه هیچ برنامه ای برای جلوگیري از بارداری ندارد و میگوید تا زمانی کـه صاحب فرزند پسر نشوند، بـه اینکار ادامه خواهد داد.

 

بیشتر بخوانید: باردار شدن زنی از جسد بی جان شوهرش بعد از 2 سال

 

زنی که رکورد بارداری را شکوند

وی و همسرش ساکن پاریس بوده و زمانی کـه سومین دوقلوهایش را بـه دنیا آورد باعث شگفتی همگان شد در حالی که از نظر مردم 14 دختر قطعا کافی اسـت هیگوارا میگوید کـه او و همسرش خوزه 30 ساله واقعا یک پسر میخواهند.

 

تلاش برای حفظ آرامش ان هم درست زمانی کـه فرزندتان بعد از یک روز کاری طولانی، درباره کم بودن سس کچاپ سیب‌زمینی سرخ کرده‌اش حدودا نیم ساعت گریه میکند، کار سهولت نیست.

 

اگر رشته‌ای در المپیک برای صبوری در برابر بچه‌ها درنظر گرفته میشد، باید بـه همه ی پدر و مادرهای جهان، مدالی بالاتر از طلا تعلق میگرفت. وقتی برای نخستین بار فهمیدید کـه قرار اسـت پدر و مادر شوید، خودتان رابا چه ویژگی‌هایي تصور می کردید؟ آیا صبور بودن هم جزو این ویژگی‌ها بود؟

 

عکس هایی از زنی که رکورد زده است

بـه نظر میرسد وقت ان رسیده تا از این حقیقت پرده برداریم کـه هر پدر و مادری بالاخره صبر خودرا در لحظاتی از دست می دهد. این واقعیتی غیرقابل انکار در زندگی همه ی والدین اسـت. نشان دادن صبر در برابر رفتارهای کودکان در طول روز، مخصوصا زمان‌هایي کـه خسته‌اید و یا خلقتان تنگ اسـت، میتواند یکی از سخت‌ترین قسمت‌هاي‌ تربیت کودک باشد.

 

ما نمی توانیم بـه عنوان یک والد انتظار داشته باشیم کـه هرگز در هیچ موقعیتی صبرمان لبریز نشود، اما می توانیم راه‌هایي برای مقابله مثبت با این حس پیدا کنیم. خوشبختانه شکیبایی را میتوان در طول زمان توسعه داد.

 

آموختن صبر، مانند هر مهارت دیگری، فقط بـه تمرین نیاز دارد. دراین مقاله ۱۱ نکته و روش عالی وجوددارد کـه بـه شـما کمک می کند بـه والدی صبورتر تبدیل شوید. با ما همراه باشید.

 

هرکسی در شرایطی و تحت‌تاثیر محرک‌هاي‌ خاصی عصبانی می شود. در مورد چیزهایی کـه شـما را تحریک می کند تا آرامش خودرا از دست دهید فکر کنید. دانستن و شناسایی این محرک‌ها می تواند بـه شـما کمک کند تا آمادگی لازم را بـه دست بیاورید م

 

بیشتر بخوانید: زنی که در 1 دقیقه باردار شد و زایمان کرد!! «+رکورد گینس و عکس»

 

چگونه فرزند زیادی بیاریم ؟‌

و از بروز عصبانیت، جلوگیری کنید. اینکار برای حذف پاسخ‌هاي‌ بدون فکر شـما، حیاتی اسـت. حتی می توانید بـه گذشته فکر کنید و موقعیت‌هایي را کـه در ان صبرتان لبریز شده اسـت را یادداشت کنید. آیا همیشه این لحظات، در ساعت خاصی از روز اسـت؟ حول یک موضوع تکراری اتفاق می‌افتد؟ چه عوامل دیگری روی ان تاثیر گذار اسـت؟

 

بـه طور معمول پیشنهاد می شود برای حفظ آرامش از این محرک‌ها اجتناب کنید، اما اگر این عوامل مربوط بـه فرزندتان باشد، امکان ترک محیط یا اجتناب وجود ندارد. بـه طور مثال اگر زمانی کـه کودک بـه حرفتان گوش نمی دهد .

 

صبرتان تمام می شود و داد می زنید؛ میتوانید بـه خود بگویید:«خب، احتمالا بار اولی کـه بهش بگم بـه حرفم گوش نمی‌ده. اگر اینکار رو نکرد، باید خودم رو آروم کنم و از یه راه دیگه باهاش حرف بزنم».

 

زنی که رکورد بارداری را شکوند و هنوز کم نمی آورد «+عکس»

 

زنی که رکورد بارداری را شکوند و هنوز کم نمی آورد «+عکس»

همچنین علائم فیزیکی و عاطفی از دست دادن صبر خودرا بشناسید. اگر احساس کردید ان‌ها در حال شروع شدن هستند، برای آرام کردن خود قدم بردارید. توصیه می شود وقتی دراین موقعیت‌ها هستید، حرکاتی برای کاهش تنش و حفظ آرامش‌ انجام دهید. مثل کشیدن نفس‌هاي‌ عمیق، زمزمه یک موزیک محبوب در ذهن یا قرار دادن یک نوار لاستیکی روی مچ دست و حرکت ان از یک مچ، بـه مچ دیگر.

 

بیشتر بخوانید: زایمان زنی جوان با روش هیپوتیزم در تهران «+عکس جراحی»

 

زنی کـه در پاریس بـه همراه همسرش زندگی میکند تونسته اسـت رکورد بارداری و زایمان را بشکند و بالای ۱۴ فرزند بـه دنیا بیاورد . زنی کـه رکورد بارداری را شکوند و هنوز کم نمی آورد «+عکس»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت