تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها (+بدون سانسور)

تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها (+بدون سانسور)

رابطه جنسی وحشی یا همان پوزیشن هاي‌ خشمگین و با جملات کنایه امیز نه تنها بد نیست بلکه مورد علاقه زنان و اقایان میباشد در ادامه با عکسهای داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوما «+بدون سانسور» سایت هاتم بت را دنبال کنید .

 

اموزش سکس وحشی معرفی پوزیشن های جذاب

جیک و ملیسا 15 سال اسـت کـه باهم ازدواج کرده اند. جان و ادی هم همین طور. تنها تفاوت بین هردو زوج این اسـت کـه دومی 3 بچه دارد، در حالی کـه اولی یک گربه و یک خوک فنجانی چای دارد. با این حال، هردو زوج از یک مشکل رنج می برند: رابطه جنسی متاهل یکنواخت اسـت.

اموزش سکس وحشی

تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها

شاید بـه این دلیل اسـت کـه انها بسیار مسئولیت پذیر هستند کـه زندگی انها بـه یک روال آسان ودر عین حال کسل کننده تبدیل شده اسـت. این بـه این معنی نیست کـه آن ها ناراضی هستند – ظاهرا هر چهار نفر از شریک زندگی خود راضی هستند.

 

یک مسئله رایج اسـت. تعداد زیادی از زوج ها بـه دنبال تقویت رابطه جنسی متاهل هستند، زیرا حوصله انجام یک کار مشابه را ندارند. در برخی موارد، رابطه جنسی شروع بـه کاهش می کند و کمتر و کمتر می شود. [بخوانید: 18 راز برای شاد بودن در ازدواج کـه باعث ایجاد یا شکستن عشق شـما می شود]

 

هر چهار نفر نگرانی هاي‌ خودرا در مورد انطباق بیش از حد با روال ابراز کرده اند. زندگی انها ممکن اسـت عالی باشد، انها ممکن اسـت شریک زندگی خودرا دوست داشته باشند، اما از زندگی جنسی خود خسته شده اند. ازدواج را سرزنش نکنید، زیرا حتی زوج هایي کـه مدت طولانی ازدواج نکرده اند نیز از این مشکل رنج می برند. بسیار طبیعی اسـت کـه غرایز نفسانی ما از بین برود، و قبل از این کـه متوجه شوید، اسانی جای ان را می‌گیرد.

 

چرا این اتفاق می افتد؟

بر اساس مقاله اي کـه در هافینگتون پست منتشر شده اسـت، “طبیعت بشری اسـت کـه میل بـه تازگی داشته باشد، همانگونه کـه متفکران بزرگ تا زمانی کـه پلینی بزرگ‌تر گفته اند.”

 

این چیزی اسـت کـه باعث می شود زوج‌هاي‌ جدید بخواهند دکمه‌هاي‌ پیراهن یک دیگر را پاره کنند و تا ساعت‌هاي‌ ابتدایی صبح درگیر جنجال‌هاي‌ لباس زیر زنانه شوند. اما در نهایت، دسترسی بـه همان بدن لخت شب بـه شب میتواند تازگی ان را از بین ببرد.» [بخوانید: 22 روش بازیگوش برای جذابتر کردن رابطه جنسی در زمانی کـه کسل کننده و لنگ اسـت]

 

اگر اینطور اسـت، پس هیچ بهانه اي وجود ندارد کـه چراباید در ان موقعیت باشید. کارهای ناپسند زیادی وجوددارد کـه میتوانید انجام دهید تا زندگی زناشویی را خوشرنگ کنید و بـه نظر برسد کـه دوباره یک زوج کاملاً جدید هستید. [بخوانید: چگونه با 15 قانون آسان اتاق خواب بهترین رابطه جنسی زندگی خودرا داشته باشید]

 

اهمیت رابطه جنسی پوزیشن وحشی در ازدواج

نکته اصلی این اسـت کـه، چه بخواهید باور کنید یا نه، رابطه جنسی در ازدواج مهم اسـت. این فقط تسکین فیزیکی ارگاسم نیست، بلکه فرآیند پیوند اسـت کـه رخ میدهد.

رابطه جنسی وحشی

بیشتر بخوانید: سکس با زنان بالای 50 سال و لذت باورنکردنی «+عکس»

 

رابطه جنسی منظم بـه شـما کمک می کند تا شـما را نزدیک تر نگه دارید، رابطه تان را مستحکم کنید، و شـما دو نفر را کاملا روی یک دیگر متمرکز کنید.

 

اگر اجازه دهید رابطه جنسی در لیست اولویت‌هاي‌ شـما قرار بگیرد، ممکن اسـت رنجش و آزردگی شروع شود. در برخی موارد، چشمان یکی از شرکا ممکن اسـت شروع بـه سرگردانی کند زیرا نیازهای خودرا در خانه برآورده نمی کنند.

 

این نباید اتفاق بیفتد، اما اغلب این اتفاق میوفتد. رابطه جنسی منظم در ازدواج کمک می کند تا همه ی چیز تازه، هیجان انگیز، سرگرم کننده و عاری از رنجش باشد. [بخوانید: رویاهای مربوط بـه تقلب – معنی آن ها چیست و چرا لازم نیست وحشت کنید]

 

تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها «+بدون سانسور»

در این جا هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. با این حال، اگر کمتر از یک‌بار در هفته عشق‌بازی میکنید، ممکن اسـت بخواهید ان را کمی بیشتر در لیست اولویت‌هاي‌ خود قرار دهید.

 

عده اي از زوج ها هر شب گرم و سنگین هستند، در حالی کـه برخی دیگر فقط یک یا دو بار ان را مدیریت می‌کنند. تا زمانی کـه دراین فرآیند هیجان و سرگرمی پیدا کنید و بـه طور منظم اتفاق میوفتد، مهم نیست. [بخوانید: هر چند وقت یکبار افراد برای حفظ یک رابطه سالم رابطه جنسی دارند]

 

وقتی برای مدت طولانی با کسی بوده‌اید، ایجاد یکنواختی بسیار طبیعی اسـت. با این حال، برخی عادات سبک زندگی کـه قبل از این کـه فرصتی برای درک وجود مشکل داشته باشید، زندگی جنسی زناشویی شـما را از بین میبرند.

 

وقتی وارد یک روال می‌شوید، تنبل شدن آسان اسـت. همچنین این امکان وجوددارد کـه زندگی شـما آن قدر شلوغ باشد، شـما بـه سادگی انرژی لازم برای انجام ان را در طول شب ندارید.

 

رابطه جنسی در طول زمان می تواند کسل کننده شود و می تواند منجر بـه رضایت خاطر شود. این نیز موردی اسـت کـه شریک زندگی خودرا بدیهی می دانید، یا انها شـما را بدیهی می دانند. بـه این ترتیب، شـما زمانی را برای رابطه جنسی اختصاص نمیدهید و فکر می کنید همه ی چیز خوب اسـت. 

تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی

تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها

در حالی کـه همسرتان مطمئناً شـما را دوست خواهد داشت، اما مراقبت نکردن از خودتان می تواند بر زندگی جنسی شـما تأثیر بگذارد. نه تنها می تواند روی دید شریک زندگی شـما تأثیر بگذارد، بلکه می تواند بر اعتماد بـه نفس و میل جنسی شـما تأثیر بگذارد.

 

هنگامی کـه شـما برای مدت طولانی با کسی بوده اید، بـه اسانی ارتباط شـما از بین می‌رود. شـما شروع بـه این تصور می کنید کـه می دانید شریک زندگی خود چه احساسی دارد، اما چگونه می‌توانید مطمئن باشید؟ با گذشت زمان، زندگی جنسی شـما شروع بـه کاهش می کند زیرا شـما بـه سادگی آن طور کـه باید صحبت نمیکنید.

 

تماشای پورن

همه ی پورن تماشا میکنند، پس مغرور نباشید و دماغ خودرا بـه ان برگردانید. تماشای پورن با شریک زندگی خودرا بـه یک نکته تبدیل کنید. نه تنها مطمئناً هر دوی شـما را روشن میکند، بلکه نکات و ایده‌هایي را نیز از این ویدیوهای تند بـه دست خواهید آورد.

 

نه فقط این، بلکه می دانید کـه چگونه شریکتان ان را دوست دارد. بـه انواع ویدیوهایی کـه انتخاب میکنند توجه کنید. صدها کلمه کلیدی و برچسب در مورد پورن وجوددارد، بنابر این بـه انچه کـه همسرتان دوست دارد توجه کنید و سعی کنید در فرصت بعدی ان را تکرار کنید. [بخوانید: خانمها چگونه پورنوگرافی خودرا دوست دارند؟]

 

هیچ چیز بدتر از این نیست کـه در یکی از کسل‌کننده‌ترین مکان‌هاي‌ روی زمین، یعنی دفتر، نامرتب شوید. خانمها چرا موقع ناهار شوهرتان را غافلگیر نکنید؟ با بیرون‌بر مورد علاقه‌اش وارد اتاق شوید ودر دفتر او سنگر بگیرید.

 

لباس معمولی بپوشید، اما حتماً زیر ان چیزی کاملا تحریک آمیز بپوشید. خمیر نوک پستان، لباس زیر زنانه سکسی، شورت هاي‌ بدون فاق و سایر لباس هاي‌ شیطون بـه ذهن میرسد.

 

پسران، همین کار رابا خانم هاي‌ خود انجام دهید، اما با پوشیدن چیزی زیر شلوار، ان را چاشنی کنید. فقط شل بمانید! [بخوانید: بهترین مکان برای داشتن رابطه جنسی – 41 ایده وحشیانه و شیطانی فراتر از تخت]

تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها (+بدون سانسور)

رابطه جنسی بیشتر از سبک مبلغان و سگ سگی اسـت، بنابر این مطمئن شوید کـه این دنیای شیطانی از لذت هاي‌ لذت بخش را کشف کنید. کتاب را بخرید یا اینترنت را برای موقعیت هاي‌ کاما سوترا جست‌وجو کنید.

 

از موقعیت هاي‌ بیشماری کـه شـما را در مدت کوتاهی در گیرودار ارگاسم می کند، حيرت زده خواهید شد. [بخوانید: 18 نکته دختر برای این کـه رابطه جنسی را بسیار داغ تر کنید]

 

فیلم گرفتن

یکی از بهترین راه ها برای چاشنی بخشیدن بـه زندگی زناشویی این اسـت کـه از خودتان فیلم بگیرید. حالت دوربین را در لپ‌تاپ خود روشن کنید و از خود در حال رفتن بـه ان فیلم بگیرید. یک محصول کامل از ان بسازید و با نورپردازی هاي‌ روحی، وسایل و موسیقی بازی کنید.

 

نکته اي کـه باید بـه خاطر بسپارید این اسـت کـه مراقب باشید این ویدیو را کجا و چگونه ذخیره می کنید. مگر این کـه بخواهید دو نفر پورن بزرگ بعدی باشید، حتماً این فایل را دور از چشم کنجکاو نگه دارید.

تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها (+بدون سانسور)

داشتن رابطه جنسی عالی همیشه بـه معنای عریان بودن درکنار هم نیست. چیزی بسیار وحشتناک در مورد لباس پوشیدن وجوددارد. پرستار سکسی کسی هست؟ خانم‌ها، میخواهید روی یک آتش‌نشان بنددار بپرید؟

 

لباس پوشیدن فقط بـه لباس محدود نمیشود. همه ی شـما خانم‌هاي‌ بیرونی، روی لباس‌هاي‌ زیر زنانه با شکوه سرمایه‌گذاری کنید و با پوشیدن یک جفت کفش‌هاي‌ رکابی جذاب، همه ی چیز را ارتقا دهید. مرد شـما نمیتواند چشمان یا دستانش را از روی شـما بردارد. [بخوانید: چگونه برای سکس لباس بپوشیم]

 

تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها «+بدون سانسور»

مطمئناً؛ سکس ممکن اسـت تماماً برای انجام کار باشد، اما قدرت صحبت هاي‌ کثیف را دستکم نگیرید. اگر فکر می کنید این فقط برای بازنده هاي‌ روابط از راه دور اسـت، اشتباه می کنید. همه ی باید برای کثیف نگه داشتن چیزها در اتاق خواب، بـه گفتگوی جنسی بپردازند.

تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها (+بدون سانسور)

بیشتر بخوانید: عکس های داغ اونجای زنان که علاقه ای به شیو کردن ندارند!!

 

ناله‌هایي کـه حاوی «بـه من سخت بده» و «دختر کثیف، احساس خوبی داری»؛ مطمئناً قلب شـما را تند و سطح آدرنالین را بالا می برد.حتی زمانی کـه از اتاق خواب بیرون میروید، زمزمه کردن جملاتی مانند “من نمیتوانم صبر کنم تا تو را بـه زیر خود ببندم” قطعا انها را برای اتفاقات آینده هیجان زده می کند. با زبان انگلیسی بازی کنید و متوجه خواهید شد کـه رابطه جنسی متاهل چقدر می تواند جذاب باشد.

 

فناوری بر دنیا غلبه کرده اسـت و یکی از راه‌هاي‌ بـه کارگیری قدرت ان استفاده از سکس اسـت. زمانی کـه شریکتان سر کار هستند، یک پیامک یا ایمیل شیطنت آمیز بفرستید و توضیح دهید کـه چقدر شیطونی هستید و نمی‌توانید صبر کنید تا وقتی بـه خانه می‌آیند وی را عریان کنید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت