رابطه جنسی زن متاهل با یک کلاغ سیاه (+عکس عجیب)

رابطه جنسی زن متاهل با یک کلاغ سیاه (+عکس عجیب)

رابطه جنسی و سکس با حیوانات یک مریضی و بیماری عجیبی اسـت کـه انسانها بعضی وقتها دوست دارند حالا هم یک خانوم شوهردار با کلاغ رابطه داشته اسـت در ادامه با رابطه جنسی زن متاهل با یک کلاغ سیاه «+عکس عجیب» هاتم بت را دنبال کنید .

 

رابطه با حیوانات توسط زنان عکس داغ 

زن متاهل در اقدامی جنجال بر انگیز با یک جوجه کلاغ ارتباط ای عجیب برقرار کرده هست طوری کـه شوهرش ترجیح میدهد زنش با همان کلاغ ازدواج کند. «هلن موترام» 34 ساله بـه حدی بـه این کلاغ علاقمند شده کـه این علاقه بر روابط ازدواجش نیز تاثیر گذاشته و همسرش را دل آزرده کرده هست.

رابطه جنسی زن متاهل با یک کلاغ سیاه «+عکس عجیب»

بـه گزارش فراناز بـه گفته هلن این کلاغ را هنگامی که یک جوجه بوده و بـه شدت دچار سوء تغذیه بوده هست درکنار رستوران ایتالیایی در نزدیکی منزل خود در چلدنام پیدا کرده هست. هلن از آن زمان تا کنون مسئولیت نگه‌داری از این جوجه کلاغ را بر عهده گرفته هست اما وابستگی هلن بـه این کلاغ به عنوان همسر و مونس دوم خود سبب ناراحتی شوهرش شده هست.

 


بیشتر بخوانید: کمربند عفت چیست؟ | شورت آهنی برای سکس نداشتن «+عکس»


 

بیماری سکس با حیوانات چیست ؟

انواع اختلالات جنسی بـه دو دسته اختلالات ناهنجاری جنسی یا paraphilic disorders و اختلالات کژکاری جنسی یا sexual dysfunction تقسیم می شوند. پارافیلیا شامل انواع مختلفی از اختلالات مانند اختلالات مبدل پوشی، مالش دوستی، بچه بازی، مرده خواهی و… اسـت.

 

زوفیلیا یا حیوان خواهی یکی از انواع اختلالات پارافیلیک میباشد کـه درآن شخص خواهان برقراری ارتباط جنسی با حیوان اسـت. سگ، اسب، گربه، الاغ، گوسفند، خوک، گاو و غاز گزینه‌هاي‌ متدوال برای رابطه جنسی با انسان‌ها هستند. شخصی کـه این عمل رابا حیوانات انجام می دهد زوفیل نام دارد.

 

درمان این اختلال جنسی در وهله اول نیازمند درک بدون قضاوت فرد زوفیل و دادن حس اعتماد بـه اوست تا بتواند به طور آسوده احساسات وتجارب خودرا با درمانگر در ارتباط بگذارد. گزینه‌هاي‌ درمانی با توجه بـه شرایط میتوانند شامل روان درمانی فردی، زوج درمانی، گروه درمانی و یا دارو درمانی باشند. برای آشنایی با روش‌هاي‌ درمان اختلالات جنسی کلیک کنید.

 

رابطه جنسی زن متاهل با یک کلاغ سیاه «+عکس عجیب»

در طی ریشه یابی این تمایل منحرفانه عوامل متعددی قابل دست یابی هستند. یکی از گمانه زنی‌ها این اسـت کـه کسانی کـه این تمایل را دارند خود در کودکی دچار سواستفاده جنسی قرار گرفته‌اند.

رابطه با حیوانات توسط زنان عکس داغ 

اساسی‌ترین علت این گرایش ماهیت تابو ان اسـت. واضح اسـت کـه این عمل چیزی خلاف عرف، غیر قانونی و مذمت شده در دین اسـت. امکان دارد افراد برای ارضای حس کنجکاوی، تنوع طلبی و هیجان خواهی خود اینکار را انجام دهند. چرا کـه بـه طور کلی اعمال تابو بـه دلیل افزایش قابل توجه سطح شور و هیجان جذاب می‌باشند. بنابر این کسانی کـه بـه آستانه بالاتری برای تحریک جنسی نیاز دارند بـه سمت ان کشیده می شوند.

 

یک دلیل دیگر ممکن اسـت عدم دسترسی بـه شریک جنسی انسانی و ناتوانی فرد در داشتن رابطه سالم و معقول با انسان‌ها باشد. حیوانات برخلاف انسان‌ها قادر بـه ابراز مخالفت خود بـه گونه‌ای واضح نیستن.

 

د و حقوق تعریف شده کمتری را دارند. این مورد باعث می گردد زمینه ي زیادی برای سواستفاده جنسی از ان‌ها فراهم شود. رایحه و ظاهر متفاوت اندام‌هاي‌ جنسی حیوانات و خاص بودن ان‌ها یکیدیگر از فاکتورهایی اسـت کـه شخص را بـه این عمل سوق میدهد. بررسی‌ها نشان می دهد هرچه حیوانی پرموتر، مودارتر و مرطوب‌تر باشد برای شخص زوفیل جالب‌تر اسـت.

 


بیشتر بخوانید: 10 اسباب بازی خفن ویژه خود ارضایی «رازهای عجیب سکس»


 

معایب های عجیب سکس با حیوانات

سکس با حیوانات علاوه براینکه در تمامی ادیان عملی قبیح و ممنوع انگاشته میشود، می تواند موجب ناراحتی‌هاي‌ بدنی و روانی فراوانی در انسان گردد. زوفیلیا زمینه ابتلا بـه بیماری‌هاي‌ مشترک بین انسان و حیوان یا زونوز را فراهم می کند. عفونت از طریق بزاق، مایع منی و مایعات واژینال، ادرار مدفوع و خون حیوانات بـه انسان منتقل میشود.

معایب های عجیب سکس با حیوانات

بـه علاوه زوفیل‌ها ممکن اسـت دچار واکنش‌هاي‌ الرژیک شوند یا میزبان باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و انگل‌هاي‌ حیوانات هم باشند. در صورتی کـه اینکار بـه دفعات متعدد و همراه با ترجیح بـه شریک انسانی صورت پذیرد .

 

تبعات روانی گرانباری را بـه بار خواهد آورد. تمایلات ناهنجار جنسی مشکلات روانشناختی زیادی از جمله اضطراب، افسردگی، انزوا، احساس شرم و ایده‌هاي‌ خودکشی را بـه دنبال دارند. بنابر این توصیه می شود حتماً درصورت بروز چنین مساله‌ای مشاوره جنسی دریافت کنید.

 


بیشتر بخوانید: عکس سکسی خواننده معروف شما را ارضا میکند!! «بدون سانسور»


 

رابطه جنسی زن متاهل با یک کلاغ سیاه «+عکس عجیب»

سکس با کلاغ

رابطه جنسی زن متاهل با یک کلاغ سیاه «+عکس عجیب»

شوهر هلن می گوید روابط دوستانه هلن با این کلاغ بر روابط صمیمی ان ها تاثیرگذار بوده هست و رفتار هلن هم چون همسر دوم با این کلاغ رفتار میکند. هلن حدود 4 سال هست کـه با این کلاغ زندگی میکند و از این زندگی نیز راضی هست.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت