دکتر معروفی که برای درمان بیمارانش با آنها میخوابد!! (+عکس داغ)

دکتر معروفی که برای درمان بیمارانش با آنها میخوابد!! (+عکس داغ)

خانم پزشک اولویا بنتلی سکس تراپیست مشهور امریکایی برای درمان بیمارانش کارای سکسی میکند در ادامه با دکتر معروفی که برای درمان بیمارانش با آنها میخوابد !! «+عکس داغ» سایت هاتم بت را دنبال کنید .

عکس هایی از دکتر سکسی با بیمارانش 

اولیویا بنتلی، درمانگر جنسی، رویکردی عملی رابا مشتریان خود اتخاذ می کند – با همخوابی با آن ها.بویز، اهل آیداهو، بـه کندی نیوز گفت: «من ازدواج‌ها را نجات دادم.»

دکتر خفن

“من از نظر فیزیکی با اکثر افرادی کـه می‌بینم درگیر میشوم، فکر می‌کنم این بخشی از جذابیت اسـت.”این کارگر جنسی “کهنه کار” کـه 15 سال را دراین صنعت گذرانده اسـت، ادعا می کند کـه زنان از او خواسته اند “اقدامات جنسی آزمایشی” را روی شوهرانشان انجام دهد، در حالی کـه برخی از همسران بـه همسران مشتاق خود “گذرنامه سالن” می‌دهند تا بنتلی را ملاقات کنند.

این 46 ساله گفت: “بعضی از خانمها می‌گویند، “من نمیخواهم همیشه درگیر این موضوع باشم، اما می‌خواهم بدانم شـما کی هستید، میخواهم شـما را تأیید کنم و بـه او اجازه میدهم بیاید و شـما را ببیند.” معلم صمیمیت یک ساله کـه برای خدماتش سالانه 500000 دلار درآمد دارد.

بیرون از اتاق خواب، بنتلی، کـه تا 10 مشتری در هفته می بیند، از مشتریانش حمایت عاطفی میکند و بـه انها توصیه‌هایي برای حفظ یک زندگی جنسی سالم ودر نتیجه ازدواجشان می دهد.

عکس هایی از دکتر سکسی با بیمارانش 


بیشتر بخوانید: عکس های سکسی پارمیس راز دوست دختر داوود هزینه «18+»


اینستاگرام اولویا بنتلی سکس تراپیست معروف

@theoliviabentley / اخبار کندی

اولیویا بنتلی با لباس سفید روی صندلی نشسته استمربی جنسی ادعا می کند کـه ازدواج هایي را کـه از کمبود صمیمیت رنج می بردند نجات داده اسـت.او گفت: «مردم طبق معمولً عصبی هستند، بنابر این من باید کارم را انجام دهم تا انها احساس اسانی کنند و انها را راحت کنم، من بـه نوعی مانند راهنما هستم. “

من همیشه از نظر جسمی و عاطفی نسبت بـه همسرم بسیار مهربان هستم. اگر او احساس بسیار خوبی داشته باشد، پس روحیه او بالا می‌رود و ما اوقات خوبی را سپری میکنیم و شوهر از این تجربه بسیار سپاسگزار اسـت.»

اینستاگرام اولویا بنتلی سکس تراپیست معروف

در حالی کـه بنتلی فاقد مدرک رسمی “مشاوره” اسـت، او دارای مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش اسـت و بسیاری از ترفندهای رتبه بندی X خودرا در حین کار در Moonlite BunnyRanch نوادا، یک فاحشه خانه قانونی، بـه دست آورده اسـت.

این درمانگر جنسی خودخوانده زنان «بی انصافی» را کـه از برآوردن خواسته هاي‌ جنسی شریک زندگی خود امتناع می ورزند، محکوم کرد.او گفت: «من می دانم کـه روابط بدون جنسیت زیادی وجوددارد و مردان ناراضی زیادی وجوددارد،» و توضیح داد کـه مشتریان مرد نارضایتی خودرا از رابطه ابراز میکنند.

دکتر معروفی که برای درمان بیمارانش با آنها میخوابد!! «+عکس داغ»

پس از «چند سال» با همسرانشان، مشتریان مرد بنتلی گفته اند کـه «زندگی جنسی آن ها از در بیرون می‌رود». او گفت کـه این زمانی اسـت کـه بـه اصطلاح “هال پاس” پخش می شود و افزود کـه نیازهای آن ها اگر توسط همسرانشان نباشد “در جای دیگری برآورده می شود”.


بیشتر بخوانید: پیشنهاد سکس نیمار به این دختر در دایرکت اینستاگرام «+عکس مدلینگ»


او گفت: “این یک گزینه نیست کـه با یک مرد ازدواج کنید و سپس برگردید و بگویید: “اوه، ببخشید، من دیگر بـه رابطه جنسی علاقه اي ندارم، برای شـما خیلی بد اسـت.”

این عادلانه نیست اما من همیشه ان را می‌بینم. تعداد زیادی از ان در خارج وجوددارد و انها واقعاً خوشحال نیستند. من شرمنده انها نیستم اگر بخواهند بـه یک ارائه دهنده مراجعه کنند.”

دکتر معروفی که برای درمان بیمارانش با آنها میخوابد!! «+عکس داغ»

اما زندگی‌هاي‌ جنسی مبهم در خارج از ملحفه‌ها نیز تقویت میشود – بنتلی بـه مشتریانش توصیه میکند کـه فیزیک بدنی خودرا حفظ کنند، کـه او ادعا می کند میتواند میل جنسی را افزایش دهد.

بنتلی کـه خود متعصب بـه تناسب اندام اسـت، توضیح داد: «هرچه ورزشکارتر باشید، میخواهید رابطه جنسی بیشتری داشته باشید – احساس اعتماد بـه نفس و برانگیختگی بیشتری می‌کنید.

سکس خانم دکتر با بیمارانش

در حالی کـه او بـه مردان توصیه میکند برای کوچک کردن «روده بزرگ» خود دراز و نشست انجام دهند – کـه بـه ادعای او جریان خون را محدود میکند – او همچنین توصیه میکند کـه هردو طرف بدون توجه بـه این کـه چه کسی در اتاق خواب کار بیشتری انجام میدهد، حرکات کششی و یوگا انجام دهند.

سکس خانم دکتر با بیمارانش

او گفت: “من از نظر فیزیکی با اکثر افرادی کـه می‌بینم درگیر می‌شوم، فکر میکنم این بخشی از جذابیت اسـت.”بنتلی اغلب با مشتریانش صمیمی می شود.بنتلی از مشتریان شجاع خود بـه خاطر تلاش برای داشتن یک رابطه سالم تر تحسین می کند.


بیشتر بخوانید: سکس با زنان بالای 50 سال و لذت باورنکردنی «+عکس»


دکتر سکسی

دکتر پیش بینی سکسی

دکتر سکسی

دکتر معروفی که برای درمان بیمارانش با آنها میخوابد!! «+عکس داغ»

او میگوید: «زوج‌هایي کـه با من ملاقات می کنند باحال‌ترین زوج‌هاي‌ دنیا هستند، زیرا اهمیت جنسیت را در روابط خود بـه عنوان بخشی از حفظ یک ازدواج سالم درک می کنند.

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت