در هتل سکس کنید!!! (خفن ترین تجربه رابطه زناشویی)

در هتل سکس کنید!!! (خفن ترین تجربه رابطه زناشویی)

هتل و سوئیت ها در شهر خود یا سفرهایی کـه میرید بسیار جذاب اسـت و اگر این جذابیت با رابطه جنسی موفق ترکیب شود بسیار تجربه خوبی را بـه شـما میدهد در ادامه با در هتل سکس کنید!!! «خفن ترین تجربه رابطه زناشویی+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

 

10 روش برای سکس در هتل 

هیچ رابطه جنسی مانند سکس هتلی وجود ندارد – در این جا نحوه کسب بهترین تجربه آورده شده استآیا بـه رزرو اتاق هتل برای یک شب عاشقانه شبانه فکر می‌کنید؟داشتن رابطه جنسی در هتل یک راه آسان برای تزریق تازگی و هیجان بـه روال معمول اتاق خواب شـما اسـت.

در هتل سکس کنید!!! «خفن ترین تجربه رابطه زناشویی+عکس»

اما قبل از این کـه رزرو را روی یک اتاق فشار دهید، چند ویژگی کلیدی وجوددارد کـه باید بـه آن ها توجه کنید. ناگفته نماند چیزهایی کـه می خواهید بسته بندی کنید تا خاطرجمعی حاصل کنید کـه همه ی چیزهایی را کـه برای یک شب گرم نیاز دارید دارید.

 

خوشبختانه، کارشناسان ما این جا هستند تا شـما را در مورد همه ی چیز در مورد رابطه جنسی هتل راهنمایی کنند. در این جا راهنمای نهایی شـما برای ورود بـه ان هنگام دور شدن اسـت.

 

بیشتر بخوانید:سینه های سکسی همسر خواننده معروف در حال لیس زدن بستنی «+عکس»

 

مزیت های سکس در هتل

این راز نیست کـه رابطه جنسی در تعطیلات فوق العاده داغ اسـت. اما ممکن اسـت تعجب کنید – اگر حتی شهرها را تغییر نمیدهید، واقعاً چه فایده اي دارد کـه رابطه جنسی در هتل داشته باشید؟

 

حقیقت این اسـت کـه، حتی اگر فقط بـه یک یا دو محله سفر کنید، مانند هر زمانی کـه دریک مکان جدید رابطه جنسی دارید، رابطه جنسی در هتل درهایی را بـه روی خلاقیت باز می کند.

 

پزشک لي فیلیپس، روان درمانگر و متخصص سکس و زوج درمانگر، توضیح می‌دهد: “داشتن رابطه جنسی دریک هتل شـما را از محیطی کـه همیشه در ان رابطه جنسی دارید .

 

مانند اتاق خواب خود، خارج می کند.” سکس می تواند تبدیل بـه امری عادی و خسته کننده شود، بنابر این داشتن یک اتاق هتل با یک تخت بزرگ و یک حمام عالی می تواند همه ی چیز را معطر کند، و می تواند بسیار وابسته بـه عشق شهوانی و ماجراجویی باشد.

 

 

در هتل سکس کنید!!! «خفن ترین تجربه رابطه زناشویی+عکس»

در حالی کـه کار از راه دور مزایای خودرا دارد، پزشک جنی اسکایلر، LMFT، درمانگر جنسی تایید شده برای AdamEve.com، می گوید کـه برای ایجاد یک محیط آرامش بخش برای رها کردن، عالی نیست. او می گوید: «حالت کار یکی از بزرگ ترین قاتل‌هاي‌ میل جنسی اسـت. رزرو هتل بـه زوج ها کمک می کند احساس کنند در حالت تعطیلات هستند.

10 روش برای سکس در هتل 

اسکایلر میگوید: «وقتی وارد هتل می شویم، میتوانیم بـه اسانی یک سناریوی نقش‌آفرینی را شروع کنیم کـه می تواند فانتزی‌هاي‌ شهوانی را تحریک کند. «بسیاری از زوج‌ها حتی از هتل‌ها برای رابطه جنسی ناشناس و وابسته بـه عشق شهوانی استفاده می کنند کـه در غیر این صورت در خانه ندارند.»

 

معایب سکس در هتل

جدا از این واقعیت کـه خوب، هزینه ان بیش از یک شب در خانه خواهد بود، در رابطه با رابطه جنسی در هتل، چند مشکل احتمالی وجوددارد.مانند امتحان کردن هر چیز جدیدی با شریک زندگی خود، مهم اسـت کـه مطمئن شوید کـه او در جریان اسـت و نکات منفی احتمالی را درنظر میگیرد.

 

بـه عنوان مثال، در حالی کـه بسیاری از افراد ممکن اسـت کمی هیجان نمایشی را از ان دریافت کنند، اگر شـما یا شریک زندگی‌تان نگران شنیدن صدای شـما در حین رابطه جنسی باشید، فیلیپس می گوید سکس در هتل ممکن اسـت حرکت مناسبی برای شـما نباشد.

 

فیلیپس می گوید: “سکس همچنین بـه معنای احساس حضور و ارتباط با شریک زندگی خود اسـت، و اگر نتوانید ان را در محیطی متفاوت انجام دهید، از ان لذت نخواهید برد.”

 

اگر چه تعداد زیادی هتل رده بالا با روش‌هاي‌ تمیز کردن دقیق وجوددارد، ایده داشتن رابطه جنسی دریک تخت یا محیطی کـه دیگران در ان زنا کرده‌اند نیز می تواند ناامیدکننده باشد، بنابر این برای بهترین تجربه رابطه جنسی در هتل، مطمئن شوید کـه هردو هستید

معایب سکس در هتل

 

بیشتر بخوانید: 8 پوزیشن سکس مخصوص فصل زمستان که شما را گرم میکند «+عکس»

 

دلایلی برای رابطه جنسی جذاب در هتل

 

1. تحقیق خود را انجام دهید

هیچ چیز سریع‌تر از ورود بـه هتلی کـه کاملاً تمیز نیست، بوی خاصی دارد یا با بچه‌هایي کـه با صدای بلند در سالن‌ها می‌دوند، از بین نمی رود.فیلیپس میگوید: «خاطرجمعی حاصل کنید کـه درباره هتل، بـه‌ویژه نظرات و اتاق‌ها تحقیق کرده اید.

 

این شامل خاطرجمعی از داشتن امکانات مناسب اسـت. بـه هرحال، اگر قصد دارید خودتان را درمان کنید، چیزهایی کـه در خانه بـه انها دسترسی ندارید، همه ی چیز را شیرین‌تر میکنند.اسکایلر توصیه می کند گزینه‌هاي‌ تخت خواب کینگ و وان حمام بسیار بزرگ را انتخاب کنید تا واقعاً از شب استفاده کنید.متأسفانه برای مجموعه‌هاي‌ کنجکاو BDSM، اغلب تخت‌هاي‌ هتل دارای سر تختی هستند کـه دستبند را در خود جای نمی دهند.

 

 

2. در برخی از نقش آفرینی شرکت کنید

ورود بـه هتل صحنه را برای شـما و شریک زندگی‌تان می‌سازد تا هر شخصی باشید کـه می خواهید باشید، پس چرا کمی نقش‌آفرینی بـه رابطه جنسی هتل خود اضافه نکنید؟

2. در برخی از نقش آفرینی شرکت کنید

فیلیپس می گوید: «نمونه اي از یک سناریو: شریک زندگی شـما شـما را در بار هتل می‌برد. با این حال، انها یک غریبه هستند و شـما برای نخستین بار با آن ها ملاقات می‌کنید. با آن ها یک کوکتل می‌خورید و انها شـما را بـه اتاقشان دعوت می کنند و بقیه اش تاریخ اسـت.»

 

اگر می خواهید یک شب از ان بسازید، ممکن اسـت بـه سراغ یک برنامه فوق‌العاده هم بروید، پس از آوردن لوازم جانبی خود خجالت نکشید.اسکایلر پیشنهاد میکند: «جعبه‌ي لوازم جنسی خودرا بیاورید – اسباب‌بازی‌ها، روغن‌هاي‌ روغنی، موسیقی، شمع‌ها و وسایل تمیز کردنتان».

 

در هتل سکس کنید!!! 

چه از همه ی آن ها استفاده کنید یا نه، در اختیار داشتن انها این گزینه را بـه شـما میدهد. بـه علاوه، اگر می خواهید یک اسباب بازی جنسی جدید را امتحان کنید، یک شب دور می تواند بهترین زمان برای شکستن ان باشد.

 

اگر چه ممکن اسـت سخت باشد، بـه خصوص اگر یک پنی خرج کرده باشید، اما یک شب دور از خانه باید فرصتی برای رها کردن و استراحت کردن باشد.تمام تلاش خودرا بکنید تا روی چیزی غیر از آنچه ممکن اسـت در خانه اتفاق بیفتد تمرکز کنید و از زمان حال لذت ببرید.

 

بیشتر بخوانید: خفگی جنسی چیست؟ | جذاب ترین روش ویژه سکس «+ عکس»

 

یکی از خالص ترین لذت هاي‌ رابطه جنسی در هتل؟ وحشی شدن بدون اهمیت دادن بـه پاک سازی. خواه این بـه معنای ریختن روی ملحفه ها باشد یا بـه سادگی ان ها را بـه هم ریخته، مطمئن شوید کـه مقداری پول نقد همراه داشته باشید تا نظافتچی هتل را یک انعام خوب بگذارید.

خالص ترین لذت های رابطه جنسی

یک جمع بندی کلی بخوایم خدمتتون بگیم این کـه سکس و رابطه جنسی در هتل بسیار جذاب اسـت همیشه سعی کنید در رابطه روی تخت خود با جنس مخالف خود حتماً کلی ایده بدید قطعا این موضوع رابطه جنسی در هتل را در اولویت خود بذارید. 

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت