خیانت یک زن به مرد با هویج!!! (داستان عجیبی+عکس)

خیانت یک زن به مرد با هویج!!! (داستان عجیبی+عکس)

یک مردی بـه دوست دخترش در ژاپن پیشنهاد ازدواج داد و آن زن جواب نه گفت این دلیل یکی از اتفاقات عجیبی بود کـه آن مرد انجام داد در ادامه با خیانت یک زن بـه مرد با هویج!!! «داستان عجیبی+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

خیانت های عجیب و واقعی در دنیا پوشیدن لباس هویج 

بسیاری از پسرها ممکن اسـت پس از این‌که عاشق دختری می‌شوند از او جواب منفی بشنوند و واکنش هر پسری در مواجه با این قضیه متفاوت اسـت. در ایران پسرهایی پیدا میشوند کـه اگر دختر موردعلاقه شان بـه خواستگاری انها جواب منفی بدهد، یکی از گزینه هاي‌ زیر را انتخاب میکنند:

۱. اسید پاشی

۲. قتل روی پل مدیریت

۳. تجاوز یا آدم ربایی

بیشتر بخوانید: قطع کردن زبان زنی توسط همسرش برای رفتار جنسی «+عکس»

خیانت یک زن به مرد با هویج

آن وقت توی چین، پسری بـه اسم «چنگ کان»؛ بعد از شنیدن «نه» از دختری بـه اسم «ژائو»؛ تحقیق کرده و متوجه شده دختر مورد علاقه اش عاشق عروسکی بـه شکل هویج اسـت، کـه شخصیت کارتونی یک انیمیشن اسـت.

بنابر این پنجاه دست لباس بـه شکل این عروسک هویجی «کـه ده هزار پوند برایش آب خورده» تهیه کرده و بـه تن خود و ۴۹ نفر از دوستانش پوشانده اسـت . سپس این اکیپ جلوی یک فروشگاه یک نمایش موزیکال رقص را برگذار کرد و «چنگ کان» دوباره از «ژائو» خواستگاری کرده و البته موفق شد و همانجا عروس خانم را در آغوش کشید.

حال بـه نظر شـما چرا پسرهای ایرانی در اینگونه مواقع دست بـه این نوع ابتکارها نمی‌زنند؟

الف. چون هویج شدن بـه اندازه آن چهار گزینه اول، هیجان ندارد

ب. چون در چین، دختر کم اسـت ودر ایران زیاد

ج. چون منتظرند «ابتکار چینی» هم بـه بازار بیاید بروند بخرند

د. چون خودشان هویجند

بهترین زمان برای خواستگاری

چگونه بـه خواستگار جواب نه بدهیم؟ بهترین روش برای جواب منفی دادن بـه خواستگار چگونه اسـت؟ چگونه خواستگار را رد کنیم؟ روش هاي‌ رد کردن خواستگار چیست؟ اگر خواستگاری دارید کـه بـه دل تان ننشسته و یا بـه هر دلیلی صلاح نمیبینید با او ازدواج کنید و البته قصد دارید کاملا محترمانه جواب منفی بدهید با ما دراین مقاله همراه باشید!

خیانت یک زن به مرد با هویج!!! «داستان عجیبی+عکس»

بیشتر بخوانید: 20 شهری که بیشترین آمار خیانت و همخوابی را دارد! «+جزئیات»

یکی از اشتباهات دختران در رد کردن خواستگار این اسـت کـه بـه این امید کـه خود خواستگار ناامید می‌شود، بـه او جواب سربالا می‌دهند، اما این راهکار کاملا غلط اسـت. «من قصد ادامه تحصیل دارم»؛

خیانت یک زن به مرد با هویج!!! «داستان عجیبی+عکس»

یا «میخوام بازم فکر کنم» و جواب هایي از این دست خواستگار را سردرگم کرده و و همان‌ گونه منتظر پاسخ شـما میماند. حتی شاید خیال کند دارید برای او ناز میکنید یا حیای خودرا نشان می‌دهید. پس روش درست این اسـت کـه جوا منفی خودرا صریح و شفاف اعلام کنید.

بسیار پیش می اید کـه دختر در جلسه اول بـه خواستگارش علاقه و کشش پیدا نکند و بـه امید این‌که با ادامه رابطه چیزی دراین میان تغییر کند، بـه رابطه با او ادامه میدهد.

بیشتر بخوانید: خیانت عجیب این زن با برادر همسرش و ماجرایی دردناک «+عکس»

عکس هایی از خیانت یک زن به مرد

عکس هایی از خیانت یک زن به مرد

اما باید معیارهایی مشخص برای ازدواج داشت. عده دیگری هم از رابطه دوستی برای جواب منفی بـه خواستگار استفاده می‌کنند. برای مثال، بـه او میگویند کـه «من حالا قصد ازدواج ندارم، اما میتوانیم دوستان خوبی برای یک دیگر باشیم.» با اینکار فقط وی را منتظر می‌گذارید و ظاهر قضیه عوض نخواهد شد.

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت