خوش اندام ترین شناگر زن دنیا | عکس داغ شناگر زن معروف با مایو آبی و تنگ

خوش اندام ترین شناگر زن دنیا | عکس داغ شناگر زن معروف با مایو آبی و تنگ

خوش اندام ترین شناگر زن دنیا :برای موفقیت در بازی هاي‌ المپیک باید در ورزش شنا مقام اورد و یک شناگر مشهور هم بعد از ورود بـه سالن زیباییش همه ی را جلب خود کرد در ادامه با زیباترین شناگر دنیا با مایو آبی و لباسی سکسی و تنگ «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

 

زیباترین شناگر دنیا با مایو آبی و لباسی سکسی و تنگ «+عکس»

لیا توماس، شناگر تراجنسیتی، بـه قدری با استعداد اسـت کـه رایلی گینز، شناگر زن، در اتاق رختکنی کـه دریک جلسه مشترک با توماس داشتند، «از نگاه کردن» بـه توماس خودداری کرد.

خوش اندام ترین شناگر زن دنیا| عکس داغ شناگر زن معروف با مایو آبی و تنگ

در پادکست جدیدی کـه بیل ماهر یکشنبه را کنار گذاشت، گینز، یکی از مدافعان ورزش زنان، بارها از تخمین اندازه توماس خودداری کرد اما توضیح داد کـه این اندازه متناسب با قاب یک مرد 6 فوتی اسـت.

 

گینز در مسابقات قهرمانی NCAA 2022 با توماس برابری کرد و از ان زمان بـه یک فعال صریح علیه مردان بیولوژیک در ورزش زنان تبدیل شد – گفت کـه این ناعادلانه بودو تغییر درکنار توماس در رختکن عجیب و ناخوشایند بود.

 

 

مایو شناگر معروف زیبا

برخی از شناگران برای جلوگیری از توماس، لباس هاي‌ خودرا در کمد سرایدار درآوردند.طبق رونوشت پادکست Club Random کـه ابتدا توسط Daily Mail بـه دست آمد، گینز گفت: «این موقعیتی بود کـه من سعی کردم از بررسی کامل ان خودداری کنم.

 

رایلی گینز، شناگر و حامی ورزش زنان، گفت کـه او باید از اندازه موقوفه لیا توماس شناگر ترنس در رختکن زنان “نگاه کند”.
“ما نمیتوانیم ان را نبینیم. بودن در ان فضا با یک مرد، مانند خراب شدن ماشین بد اسـت.”

 

ماهر بارها و بارها گینز را کباب کرد تا اندام تناسلی توماس را کـه پس از سه سال رقابت در تیم مردان بـه تیم شنای زنان دانشگاه پنسیلوانیا ملحق شد، جزئیات دهد.گینز پاسخ داد: “من سعی می‌کردم از این سوال فرار کنم.”

 

جذاب ترین عکس های شناگر زن

وقتی از بیل ماهر پرسیده شد کـه موقوفه لیا توماس چقدر اسـت، رایلی گینز گفت کـه نسبت بـه یک مرد 6.4 اینچی اسـت.
پل رادرفورد-USA TODAY Sports

زیباترین شناگر دنیا با مایو آبی و لباسی سکسی و تنگ «+عکس»

«نر 6 فوتی 4. از تخیل خود استفاده کنید،” او گفت.گینز بر این باور اسـت کـه قدرت و استقامت بیشتر مردان بیولوژیک باعث ناعادلانه شدن رقابت با زنان می شود – و دیدگاه او بحث برانگیز شده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: برقرار کردن رابطه جنسی در هواپیما توسط مسافران «+عکس باورنکردنی»

 

در ماه آوریل، گینز توسط گروهی از معترضان حقوق ترانس کـه بـه سخنرانی او در مورد حمایت از ورزش زنان در ایالت سانفرانسیسکو حمله کردند، “در کمین و ضربه فیزیکی” قرار گرفت.

 

با پایان کار شنای توماس در UPenn درسال 2022؛ رتبه توماس از 65 برای مردان بـه 1 در سبک 500 یارد آزاد زنان و از 554 برای مردان بـه 5 برای زنان در 200 یارد آزاد افزایش یافت.

 

عکس دختر با لباس مایو و شنا

رایلی گینز، شناگر، مبارزه با مردان بیولوژیکی را کـه در ورزش زنان بـه عنوان زن معرفی میشوند، رهبری کرده و می گوید اینکار ناعادلانه اسـت.

جذاب ترین عکس های شناگر زن

گینز در پادکست گفت: «من فکر میکنم حتی استفاده از اصطلاح زن ترنس باعث می شود کـه توماس برخی از زبان‌هاي‌ ما را بـه عنوان یک زن در اختیار بگذارد. من فکر می کنم زنان ترنس زیرمجموعه اي از مردان هستند. من معتقد نیستم کـه زنان ترنس زن هستند.»هفته گذشته، پائولا اسکنلان، شناگر سابق UPenn بـه The Post گفت کـه پس از اشتراک در رختکن با توماس “هفته ها کابوس میدید”.

 

در مسابقات قهرمانی مارس 2022 در آتلانتا، توماس برنده ماده 500 یارد آزاد زنان شد و نخستین زن ترنس شد کـه عنوان ملی در شنا را بـه دست آورد و بـه نماد ورزشکاران ترنس تبدیل شد.فعالان حقوق ترنس میگویند زنان ترنس زنان واقعی هستند و باید در ورزش شرکت کنند.

 

خوش اندام ترین شناگر زن دنیا| عکس داغ شناگر زن معروف با مایو آبی و تنگ

گینز کـه اهل تنسی اسـت و برای تیم دانشگاه کنتاکی شنا کرده اسـت، گفت کـه آمریکا بـه «مردان مردانه بیشتری» نیاز دارد و از کهنه سربازان جنگ جهانی دوم تمجید کرد.

عکس دختر با لباس مایو و شنا

او گفت: «این آخرین باری بود کـه ما مردان قوی داشتیم.با پایان کار شنای توماس در UPenn درسال 2022؛ رتبه توماس از 65 در تیم مردان بـه 1 در تیم زنان در 500 یارد آزاد رسید.

 

بیشتر بخوانید: لباس نمایان بازیگر فیلم های پورن در خیابان سوژه عکاسان شد «+عکس»

عکس داغ شناگر زن معروف با مایو آبی و تنگ

بـه این فکر کنید: دهه 1940؛ جنگ جهانی دوم. مردان مربوط بـه سن خود برای ورود بـه نام نویسی. اکنون، درسال 2023؛ ما مردانی را داریم کـه در مورد جنسیت خود دروغ می‌گویند تا وارد ورزش زنان یا زندان زنان یا پناهگاه هاي‌ خانگی یا حمام، رختکن شوند.

او جامعه را بـه دلیل تغییر نام «مردانگی بـه عنوان سمی، بد و نامطلوب» سرزنش می‌کند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت