پارتی گرفتن تیم فوتبال زنان اسپانیا به صورت برهنه بر روی قایق (+عکس)

پارتی گرفتن تیم فوتبال زنان اسپانیا به صورت برهنه بر روی قایق (+عکس)

تیم ملی فوتبال اسپانیا بعد از قهرمانی در جام جهانی زنان با گرفتن جشن شادی و پارتی با اندامی سکسی بـه جشن پرداختند در ادامه با پارتی گرفتن تیم فوتبال زنان اسپانیا بـه صورت عریان بر روی قایق «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

 

عکس های سکسی دختران فوتبالیست دنیا 

پس از پیروزی باورنکردنی اسپانیا در جام جهانی زنان در روز یکشنبه، برندگان تصمیم گرفتند یک استراحت شایسته داشته باشند، یک روز را صرف تمرکز روی خود کنند، دریک قایق تفریحی مجلل استراحت کنند ودر زیر نور آفتاب سرگرم شوند.

پارتی گرفتن تیم فوتبال زنان اسپانیا به صورت برهنه بر روی قایق «+عکس»

این تیم زمان خودرا در ایبیزا، پریدن بـه داخل آب و شنا در اقیانوس ثبت کردند. الکسیا پوتلاس، جنیفر هرموسو و میسا رودریگز همگی لبخند می‌زدند، یک روز را در آب سپری میکردند، پارویی می کردند و مقداری نوشیدنی می‌نوشیدند.

 

جنیفر یک بیکینی نارنجی شیک پوشیده بود، در حالی کـه الکسیا بـه دنبال یک مجموعه آبی همراه با سارافون گلدار بودو میسا یک بیکینی قرمز و عینک آفتابی تیره بـه چشم داشت. این زنان همچنین عکس گرفتند ودر اینستاگرام چند کلیپ و ویدیو از این شب سرگرم کننده بـه اشتراک گذاشتند.

 

عکس های عشق و حال تیم فوتبال زنان اسپانیا

برد تاریخی آن ها اسپانیا را بـه دومین کشوری پس از کشور آلمان تبدیل می‌کند کـه قهرمان جام جهانی چه در فوتبال مردان و چه در زنان می شود. این گروه امروز جشن خودرا با لذت بردن از استخر در هتل خود، خوردن غذا هاي لذیذ در ایبیزا و مهمانی با دوستان خود ادامه دادند.

عکس های سکسی دختران فوتبالیست دنیا 

 

بیشتر بخوانید: 7 مورد از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال زنان از آسیا تا اروپا «+عکس»

 

این تیم در بازگشت بـه اسپانیا پس از پیروزی خود مورد استقبال سلطنتی قرار گرفت. هواداران در مادرید دیده شدند کـه از همه ی زنان استقبال کردند و ملکه لتیزیا نیز دراین مراسم حضور داشت.

 

تیم در حالی کـه هواداران پرچم‌ها را تکان می‌دادند و نام خودرا سر می‌دادند، از رژه اتوبوس‌هاي‌ روباز لذت بردند. از بازیکنان در حال رقصیدن و دست تکان دادن برای حاضران عکس گرفته شد و پس از دیدن حمایت ها، هیجان و قدردانی خودرا بـه اشتراک گذاشتند.

 

گزارش شده اسـت کـه این جشن چند روز طول می‌کشد زیرا این یک پیروزی معنادار برای اسپانیا اسـت. بازیکنان همچنین بیرون از کاخ مونکلوا با جام عکس گرفتند و در بین این دستاورد باورنکردنی خبرساز شد.

 

 

ماجرای لب گرفتن کادر فنی تیم فوتبال زنان اسپانیا

اعضای تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا در بیانیه‌اي اعلام کردند کـه چنان چه روبیالس بـه حضور خود در فدراسیون فوتبال ادامه دهد دیگر پیراهن تیم ملی را برتن نخواهند کرد.

عکس های عشق و حال تیم فوتبال زنان اسپانیا

بـه گزارش ایسنا و بـه نقل از اسپورت، واکنش‌ها بـه رفتارهای غیر متعارف رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا در جشن قهرمانی تیم ملی فوتبال زنان این کشور در جام جهانی ادامه دارد.

 

بیشتر بخوانید: حرکات سکسی ایرینا شایک در حال تنیس بازی «+عکس داغ»

 

پیش‌بینی می ‌شد کـه لوییس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا بـه خاطر رفتار جنجالی خود استعفا دهد اما او تاکید کرده کـه استعفا نخواهد داد.اعضای تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا کـه اخیرا قهرمانی در جام جهانی را بـه دست آوردند علیه رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا بیانیه دادند.

 

دراین بیانیه کـه ۵۵ بازیکن زن از جمله ۲۳ بازیکنی کـه قهرمانی در جام جهانی را بـه دست آوردند ان را امضا کردند آمده اسـت: بعد از همه ی انچه کـه در مراسم جشن قهرمانی رخ داد می خواهیم اعلام کنیم کـه چنانچه روبیالس و اعضای سران کنونی فدراسیون فوتبال اسپانیا بـه حضور خود در فدراسیون ادامه دهند دیگر بـه دعوت برای حضور در تیم ملی پاسخ مثبت نخواهیم داد و پیراهن تیم ملی اسپانیا را برتن نخواهیم کرد.

 

روبیالس از رفتار جنجالی خود در با هرموسو، ستاره تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا در جام جهانی ۲۰۲۳ دفاع کرد و گفت کـه این بازیکن چنین پیشنهادی بـه او داده اسـت البته خود هرموسو هم چنین چیزی را رد کرد و این باعث شده تا رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا شدیدا زیر فشار قرار گیرد.

 

عکس های داغ و سکسی فوتبال زنان

در ان بیانیه خانم هرموسو گفته بود کـه بوسه توافقی بوده و چندان مسئله بزرگی رخ نداده اسـت. با این حال پس از ان و با ادامه فشارهای داخلی و بین‌ المللی نسبت بـه اقدامی کـه رئيس فدراسیون فوتبال اسپانیا انجام داده، بازیکنان تیم ملی زنان این کشور و شخص هرموسو از این رفتار آقای روبیالس انتقاد کرده و خواهان استعفای او شده‌اند.

ماجرای لب گرفتن کادر فنی تیم فوتبال زنان اسپانیا

در بیانیه منتشر شده از سوی بازیکنان تیم ملی زنان اسپانیا نام ۵۶ نفر شامل تمام ۲۳ نفری کـه در دوره اخیر موفق شدند تیم ملی فوتبال کشورشان را بـه مقام قهرمانی جهان برسانند دیده میشود.

 

لوئیس روبیالس، ۴۶ ساله، در سخنرانی نیم ساعته خود در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اسپانیا در روز جمعه بابت رفتارش در مراسم روز یکشنبه گذشته عذرخواهی کرد. او با این حال ضمن رد احتمال استعفای خود گفت کـه قربانی «تلاش برای ترور اجتماعی» شده اسـت.

 

رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا از «فمینیست‌هاي‌ تقلبی» کـه بـه دنبال «حقیقت» نیستند انتقاد کرد. او بـه طور مشخص بـه سه عضو دولت چپگرای پدرو سانچز، نخست‌وزیر اسپانیا اشاره کرد کـه خواستار استعفای او شده‌اند.

 

بیشتر بخوانید: رقص بریتنی اسپیرز روی میله با بیکینی پلنگی بدون سوتین «+عکس داغ»

 

تیم فوتبال زنان اسپانیا عکس های خفن

تیم فوتبال زنان اسپانیا عکس های خفن

در ادامه انتقادات از رئيس فدراسیون فوتبال اسپانیا، خاویر تباس رئیس لالیگا هم ضمن حمله شدید بـه روبیالس مدعی شد کـه لیست زنان و مردانی کـه رئيس فدراسیون فوتبال این کشور بـه انها توهین کرده بسیار طولانی اسـت و این روند باید متوقف شود.

برچسب‌ها:
ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت