تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین خرداد (May)

تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین خرداد (May)

ماه می یا همان به خورشیدی خرداد ماه تمایلات جنسی جالبی دارند در ادامه با تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین خرداد (May) هاتم بت را دنبال نمایید .

علاقه به سکس زنان و مردان متولدین خرداد ماه 

آنها زیبایی را در رابطه جنسی می بینند. آنها به شدت مستعد مفهوم جنسی هستند تا خود عمل. نه خیلی از عاشقان جنس گره خورده، آنها خواهان گرما و محیطی راحت برای غوطه ور شدن در عمل عشق هستند. اینطور سنتی هستند.

تمایلات جنسی زنان و مردان متولدین خرداد (May)

آنها شمع های معطر و انواع موسیقی ملایم هستند. آنها لباس زیر زنانه سکسی و عطرهای عجیب و غریب را دوست دارند. آنها دوست دارند رابطه جنسی زیبا باشد و در مورد رابطه جنسی بسیار فکر می کنند. به همین دلیل است که آنها می خواهند همه چیز عالی باشد و اگر اینطور نباشد ناامید می شوند.

متولدین متولدین خرداد می خواهند رابطه جنسی راحت، احساسی و گرم باشد. آنها خود عمل جنسی را دوست دارند. آن‌ها می‌خواهند روی ملحفه‌های ساتن در اتاقی با تزئینات زیبا عشق بازی کنند یا اصلاً انجام ندهند.

بیشتر بخوانید: فستیوال تغییر جنسیت در برزیل!! (+عکس های داغ)

علاقه های جنسی خردادی ها

متولدین متولدین خرداد می خواهند هر موقعیتی را در زیر نور خورشید امتحان کنند زیرا می خواهند همه چیز را در مورد همه چیز بدانند. آنها به شدت متولدین فوریه نیستند، اما هنوز هم شدید هستند. اگر می خواهید کسی با شما حرف های کثیف بزند، شما را تحت پوشش قرار داده است. اگر سعی کنید با آنها رابطه جنسی تلفنی داشته باشید، آنها شما را برای همیشه دوست خواهند داشت.

علاقه به سکس زنان و مردان متولدین خرداد ماه 

رابطه جنسی با متولدین ماه جولای باید جنبه عاطفی عمیقی داشته باشد. آنها باید با کسی احساس امنیت کنند و به محض این کار، هر کاری را برای رضایت شریک زندگی خود انجام می دهند. آنها عاشق پرورش افراد هستند و مطمئن می شوند که آنها راضی هستند و هر آنچه را که نیاز دارند دارند.

شخصیت های سکسی متولدین خردادی ها

متولدین‌ خرداد ماه‌ افرادی‌ دو شخصیتی‌، گریز پا، پیچیده‌ و شیفته‌ مخالفت‌ هستند. همین‌ خصوصیات‌ از یک‌ جنبه‌ باعث‌ حسن‌ها و همه‌ فن‌ حریف‌ بودنشان‌ هستند و ازیک‌ جنبه‌ باعث‌ عیوب‌ و عادات‌ بد و بوالهوس‌ بودنشان‌ می‌باشند. این‌ برج‌ در ارتباط با سیاره‌ عطارد (تیر) یعنی‌ سیاره‌ بچگی‌ و نوجوانی‌ است‌ و تابعان‌ آن‌ مستعد دارابودن‌ آداب‌ و رفتار مؤدبانه‌ و همچنین‌ اشتباهات‌ جوانان‌ هستند. هنگامی‌ که‌ جنبه ‌شخصیتی‌ مثبت‌شان‌ را به‌ نمایش‌ می‌گذارند، خیلی‌ جذاب‌ می‌شوند .

و امان‌ از وقتی‌ که ‌جنبه‌ شخصیتی‌ منفی‌شان‌ را نشان‌ دهند… از بد هم‌ بدتر می‌شوند. آنها درست‌ مثل ‌بچه‌ها سرزنده‌، پرشور و با نشاط هستند، در حقیقت‌ افسونگرانی‌ به‌ شمار می‌آیند که ‌اگر شرایط به‌ نفع‌ آنها پیش‌ برود بهترین‌ها هستند .

علاقه های جنسی خردادی ها

در غیر این‌ صورت‌ افرادی‌ خودخواه‌، خود‌محور، تخیلی‌، سرسخت‌، ناآرام‌ و بی‌قرار می‌شوند. آنها با یک‌ دنیا شور و شوق‌ فعالیت‌های‌ جدید را آغاز می‌کنند، ولی‌ از آنجائی‌ که‌ کمی‌ بی‌‌دقت‌ و کم‌تلاش‌ هستند و دائماً از شاخه‌ای‌ به‌ شاخه‌ دیگر می‌پرند و می‌خواهند چیزهای‌ جدید را تجربه‌ نمایند، درست‌ مثل‌ یک‌ پروانه‌ که‌ از روی‌ گلی‌ به‌ روی‌ گل‌ دیگر در حال‌رقص‌ و پرواز است‌ .

بی‌هدف‌ و بی‌دلیل‌ بدون‌ آنکه‌ یک‌ کار را به‌ پایان‌ برسانند، آن‌ را نیمه‌ کاره‌ رها کرده‌ و به‌ سراغ‌ کار دیگری‌ می‌روند. زندگی‌ به‌ نظر آنها یک‌ بازی‌ است‌.

که‌ باید همیشه‌ مملو از حرکات‌ و فعالیت‌های‌ جدید و سرگرمی‌های‌ بی‌وقفه‌ باشد وآنها فارغ‌ از کار و زندگی‌ یکنواخت‌ و عادی‌ باشند. تغییر‌دادن‌ ناگهانی‌ در وسط جریان‌ یکی‌ دیگر از خصلت‌های‌ عجیب‌ و غریب‌ متولدین‌ خرداد ماه‌ است‌ که‌ به‌همین‌ دلیل‌ تصمیم‌گیری‌ و ثابت‌‌قدم‌ ماندن‌ برایشان‌ دشوار می‌شود.

زنان و مردان خردادی علاقه به سکس چقدر دارند‌؟

از آنجائی‌ که‌ آنها به‌ اندازه‌ کافی‌ خودآگاه‌ نیستند، به‌ راحتی‌ جنگ‌ و دعوا به‌ راه ‌می‌اندازند و تا جای‌ ممکن‌ می‌کوشند تا دارای‌ حس‌ تشخیص‌ یا تمیز بوده‌ و بر حق‌جلوه‌ کنند. خصلت‌های‌ خوب‌ آنها آن‌ چنان‌ جذاب‌ و گیرا هستند که‌ به‌ آسانی‌ افراد رابه‌ سمت‌ خودشان‌ جلب‌ می‌کنند. آنها نسبت‌ به‌ فقرا و دردمندان‌ با محبت‌، دلسوز، ملایم‌، باگذشت‌، سخاوتمند و با نزاکت‌ هستند.

زنان و مردان خردادی علاقه به سکس چقدر دارند‌؟

ولی‌ متأسفانه‌ هیچ‌‌گاه‌ به‌ نتایج‌ دلخواه‌ و مطلوب‌ دست‌ نمی‌یابند، چون‌ سر‌زندگی‌ و نشاط بیش‌ از حدشان‌ با این‌ حالت ‌تداخل‌ می‌کند و در تضاد است‌. آنها خیلی‌ سریع‌ یاد می‌گیرند که‌ از جذابیت‌ و گیرائی‌ ظاهری‌ خود برای‌ دستیابی‌ به‌ اهدافشان‌ بهره‌ گیرند و هنگامی‌ که‌ برای‌ پیشرفت‌ تلاش ‌می‌کنند از هر گونه‌ روشی‌ استفاده‌ می‌کنند مثل‌: دروغگوئی‌، طفره‌‌رفتن‌ و فرار از مورد سرزنش‌ قرار گرفتن‌، انداختن‌ گناهشان‌ به‌ گردن‌ دیگران‌ و بهره‌جوئی‌ از تمام‌ فریبائی ‌و جذابیت‌ ظاهریشان‌. آنها زمانی‌ که‌ سرحال‌ و با حوصله‌ هستند .

ممکن‌ است‌ برای‌صادق‌ بودن‌ تلاش‌ نمایند ولی‌ خودخواهی‌ و در نظر گرفتن‌ منافع‌ شخصی‌شان‌ همیشه ‌بر آن‌ غلبه‌ می‌کند و در حقیقت‌ فاتح‌ است‌. اگر اوضاع‌ و شرایط باب‌ میل‌‌شان‌ نباشد. 

بیشتر بخوانید: دختر سکسی که خودش را به فروش اینترنتی گذاشت! (+عکس داغ)

درست‌ مثل‌ بچه‌ها اخم‌ می‌کنند، عنق‌ می‌شوند و خواهان‌ جلب‌ توجه‌، تعریف‌ و تمجید، صرف‌ پول‌ و انرژی‌ دیگران‌ هستند. آنها مثل‌ یک‌ آفتاب‌ پرست‌ هرگونه ‌تغییری‌ را در محیط اطراف‌ خود منعکس‌ می‌کنند و اگر عصبانی‌ و بداخلاق‌ شوند.

متولدین خرداد اخلاقیات

افرادی‌ بدبین‌، ترش‌ رو، نجوش‌، بدعنق‌ شده‌ و به‌ صورت‌ مادی‌ گرایانه‌ای‌ خود‌محور و خودبین‌ می‌شوند. اگر شرایط زندگی‌ واقعاً برایشان‌ دشوار شود، کاملاً قدرت‌ اراده ‌خویش‌ را از دست‌ می‌دهند. در این‌ مواقع‌ آنها کم‌‌حرف‌، درون‌‌گرا، کم‌‌رو، نگران‌، عصبی‌، ترش‌رو، خشک‌، ناراضی‌، غیرقابل‌ انعطاف‌، حساس‌ و تحریک‌پذیر می‌شوند.

زنان و مردان خردادی علاقه به سکس چقدر دارند‌؟

از طرفی‌ از آنجائی‌ که‌ همه‌‌فن‌‌حریف‌ هستند و مهارت‌های‌ زیادی‌ دارند، می‌توانندخیلی‌ سریع‌ انطباق‌پذیر شده‌ و با بهره‌گیری‌ از خلاقیت‌ و هوش‌ و ذکاوت ‌موروثی‌شان‌ خودشان‌ را با دنیای‌ اطراف‌ منطبق‌ سازند و کنترل‌ اوضاع‌ را در دست ‌بگیرند.

بیشتر بخوانید: فرو کردن 3 باتری دکمه ای تو سوراخ آلت تناسلی یک مرد (+عکس)

متولدین خرداد اخلاقیات

زنان و مردان خرداد ماهی از نظر جنسی بسیار لطیف هستند انها دو قطبی هستند یا خیلی سردمزاجن یا خیلی گرم مزاج و حالت وسطی ندارند اما خوش گذزون هستند در سکس پس متولدین خرداد ماه ماه خوبی هستند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت