تعرض جنسی پرستار مرد به جسد سردخانه های زن (+عکس )

تعرض جنسی پرستار مرد به جسد سردخانه های زن (+عکس )

تجاوز جنسی یک پرستار پزشک مرد بـه زنان مرده در سردخانه یکی از جنجال های‌ تازه در بیمارستان ها بوده اسـت در ادامه با تعرض جنسی پرستار مرد بـه جسد سردخانه های‌ زن «+عکس دردناک» هاتم بت را دنبال کنید .

 

سکس دکتر با مردگان در سردخانه های تهران 

پزشک شیطان صفت در سرد خانه بیمارستان بـه زنان و دخترانی کـه فوت کرده بودند تجاوز می کرد، این مورد مشابه موردی اسـت کـه در ان یک پزشک با گرفتن پول، دختران و زنانی کـه در کما بودند را در اختیار مردان فاسد قرار می داد. پس از پیگیریهای مخفیانه امنیتی, عامل تجاوز بـه پيکر دختران و زنان در سردخانه دستگیر شد! پزشک امریکا کـه با پيکر زنان و دختران در سردخانه بیمارستان می خوابید، بیمار روانی اسـت.

تعرض جنسی پرستار مرد به جسد سردخانه های زن «+عکس دردناک»

او بـه درخواست وکیلش و با قرار وثیقه از زندان آزاد شد. این پزشک وقتی دختر یا زنان بیمار جان می باختنددر سردخانه بـه اجساد آنان تجاوز میکرد. وکیل این پزشک 42 ساله کـه اورتان ناندن نام دارد.

 

بـه قاضی پرونده هشدار داد کـه با توجه بـه شرایط روحی متهم امکان خودکشی وی در زندان زیاد اسـت و میبایست هر چه سریع تر از زندان آزاد و تحت نظر پزشکان روانی قرار گیرد.

 

تعرض جنسی پرستار مرد به جسد سردخانه های زن «+عکس دردناک»

طبق گفته های متهم در بازجویی ها وی پس از جدایی از همسرش دیگر نتوانسته با زنی ارتباط دوستی بگیرد تا این‌که این فکر شیطانی بـه ذهنش رسیده اسـت. چندی پیش مسئولان بیمارستانی در ایالت نیوجرسی با شکایاتی از سوی خانواده برخی بیماران مواجه شدند کـه ادعا های عجیبی داشتند. خانواده ها اعلام کردند کـه روی اجساد مرده هایشان کـه دختران و زنان جوانی بودند علایمی از تجاوز دیده اند و خواستار پیگیری شدند.

 


بیشتر بخوانید: بهترین پورن استار جهان | عکس های داغ از زنان سکسی دنیا «۱۸+»


 

بیماری هایی از تعرض جنسی

همانگونه کـه ذکر شد تجاوز جنسی آسیب های‌ جسمی و روانی بسیار برای فرد قربانی داشته و درصورت عدم پیگیری و درمان این عوارض طولانی مدت میشود. عوارض تجاوز جنسی شامل موارد زیر اسـت.

 

بسیاری از قربانیان تجاوز جنسی درگیر اختلال استرس پس از آسیب «PTSD» شده کـه یکی از اختلالات روانی بوده و همراه با علائم استرس شدید، اضطراب و یا ترس می‌باشد وآرامش فرد را بر هم می‌زند.

سکس دکتر با مردگان در سردخانه های تهران 

در بسیاری مواقع تصاویر واقعه رخ داده مدام در ذهن فرد قربانی تجاوز جنسی ظاهر شده و انگار فرد احساسات و اتفاق تجاوز را بـه طور واضح دوباره تجربه میکند.

 

طبق معمول افراد قربانی تجاوز جنسی درگیر علائم افسردگی شده و خلق پایین همراه با بی لذتی را تجربه میکنند. در برخی مواقع این افسردگی تبدیل بـه اختلال دائمی شده و گاهی خودکشی بـه همراه دارد.

 

در بسیاری مواقع قربانیان تجاوز بـه طور عمدی و پنهانی بـه خود صدمه و آسیب جسمی وارد کرده تا مقداری از خشم و درد خودرا فراموش کنند.

 

بسیاری از قربانیان تجاوز درگیر بیماری های‌ جنسی و مقاربتی مثل ایدز بـه دلیل دخول صورت گرفته می‌شوند کـه گاهی این بیماری تا آخر عمر گریبان گیر فرد اسـت.

 

 

گسستگی یکی از مکانیزم های‌ دفاعی بوده کـه در ان فرد توان دیدن شخصیت یکپارچه خودرا نداشته و ان را بـه صورت گسسته و تجزیه شده میبیند. این مکانیزم در برابر اضطراب بـه وجود آمده و بـه این صورت بوده کـه بخش های‌ نارحت کننده افکار، احساسات و رفتار فرد بـه ناخودآگاه او می‌رود.

 

تعرض جنسی پرستار مرد به جسد سردخانه های زن «+عکس دردناک»

یکی از اختلالات اضطراب حمله پانیک بوده کـه در بسیاری افراد مثل قربانیان تجاوز جنسی بـه دلیل اضطراب زیاد بـه وجود می‌آید. حمله پانیک منجر بـه تپش قلب، تنگی نفس و یا علائم دیگر شده و فرد گاهی احساس مرگ میکند.

 


بیشتر بخوانید: تجاوز جنسی پرستار زن به 7 نوزاد !! «+عکس»


 

یکیدیگر از عوارض تجاوز جنسی مشکلات خواب مثل بیخوابی بوده کـه بـه دلایل مختلف مثل افسردگی، اضطراب و استرس و یا تصاویر ناخوشایند و کابوس های‌ حادثه رخ می‌دهد.

 

عوارض دیگر تجاوز جنسی خودکشی فرد قربانی اسـت، بسیاری از قربانیان بـه دلیل احساس شرم و یا ناخوشایند تجاوز دچار افسردگی شده و خودکشی می‌کنند. بنابر این باید نشانه های‌ خودکشی را شناخت تا بتوان از ان جلوگیری کرد.

 

وقتی با دستور قاضی پرونده اجساد این زنان و دختران تحت معاینه جنایی قرار گرفت مشخص شد کـه تجاوز زمانی رخ داده کـه قربانیان دیگر زنده نبودند. بدین ترتیب ،روند بعد از مرگ بیماران بـه صورت محرمانه در بیمارستان تحت نظر گرفته شد

 

و در حالی کـه بیشتر ظن پلیس بـه سمت کارگران خدماتی بود ناگهان ردی از یک پزشک 42 ساله بـه دست آمد. پزشک اورتان همزمان با مرگ دختر 17 ساله ای بخاطر نارسایی قلبی و تنفسی داوطلبانه کشیک شب بیمارستان را به عهده گرفته بود.

 

اما او با عدم آگاهی از این‌که سردخانه مجهز بـه دوربین مخفی شده اسـت سراغ این پيکر رفته و ان را هدف تجاوز قرار داد و همزمان از سوی ماموران حراست و پلیس کـه شبانه روزی دوربین ها را تحت نظر داشتند بازداشت شد.

 


بیشتر بخوانید: نحوه پرده زدن «بکارت» زنان به همراه آموزش کامل «+عکس»


 

بیماری هایی از تعرض جنسی

عکس های داغ از تجاوز دکتر

این پزشک کـه بسیار خجالتی نیز اسـت در بازجویی ها اعتراف کرد بعد از خیانت همسرش و طلاق دادن وی از آنجاییکه بـه زنان بدبین شده بود نتوانسته با زنی آشنا شود و تصمیم گرفته با اجساد زنان و دختران مرده رابطه برقرار کند.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت