فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

بریتنی اسپیرز یکی از بزرگ ترین خواننده هاي‌ امریکایی می‌باشد کـه دوست پسر این خواننده مشهور هم سام اصفری میباشد و بـه تازگی عکس هاي‌ لختی می‌گذارد و مجله عریان او هم فاش شد و لو رفت در ادامه با فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز | عکسهای داغ خواننده مشهور آمریکایی همراه سایت هاتم بت باشید .

 

مجله لختی خواننده و بازیگرهای معروف هالیوودی 

عنوان، هنر جلد و تاریخ انتشار خاطرات بمب‌گذاری شده بریتنی اسپیرز بالاخره فاش شد.«زن درمن» کـه دارای عکس سیاه و سفیدی از اسپیرز لخت اسـت کـه درسال 2001 بر روی جلیقه اش گرفته شده اسـت، در 24 اکتبر در قفسه هاي‌ کتاب عرضه میشود.گالری بوکز،

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

اثری از سایمون و شوستر، پس از پیشنهاد چند ناشر برای ان؛ موزیک مورد انتظار را – کـه نام ان برگرفته از غزلی از موزیک اسپیرز بـه نام “من دختر نیستم، هنوز زن نیستم” بـه دست آورد.

 

جنیفر برگستروم، معاون ارشد و ناشر گالری بوکز، بـه مردم سه‌شنبه گفت: «شهادت قانع‌کننده بریتنی در دادگاه علنی [درباره محافظه‌کاری‌اش] جهان را تکان داد، قوانین را تغییر داد و قدرت و شجاعت الهام‌بخش وی را نشان داد.

 

من شک ندارم کـه خاطرات او تأثیر مشابهی خواهد داشت – و رویداد انتشار سال خواهد بود. ما نمی توانیم بیشتر از این بـه او کمک کنیم کـه داستانش را بـه اشتراک بگذارد.”

 

بیشتر بخوانید: 10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز «+عکس»

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

عکس های داغ خواننده معروف

بریتنی در نوامبر 2021 پس از این کـه پدرش جیمی اسپیرز زندگی و امور مالی وی را بـه مدت 13 سال نظارت کرد، خدمت او بـه اتمام رسید.این انتشارات بـه تمسخر گفت کـه خاطرات او “قدرت ماندگار موسیقی و عشق را روشن میکند – و اهمیت زنی کـه داستان خودش را تعریف میکند” با شرایط خودش.

 

در بیانیه مطبوعاتی آمده اسـت: «[«زن درمن»] داستانی شجاعانه و شگفت‌انگیز در مورد آزادی، شهرت، مادری، بقا، ایمان و امید اسـت.ناشر کتاب گالری گفت: «شهادت قانع کننده بریتنی در دادگاه علنی جهان را تکان داد، قوانین را تغییر داد و قدرت و شجاعت الهام بخش وی را نشان داد.

 

عکس های داغ دوست دختر سام اصغری

صفحه شش بـه طور انحصاری در فوریه 2022 گزارش داد کـه خواننده «سمی» قراردادی تاریخی رابا Simon & Schuster امضا کرده اسـت کـه گفته می‌شود ارزشی بالغ بر 15 میلیون دلار دارد.

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

یکی از منابع داخلی در ان زمان بـه اشتراک گذاشت: «این معامله یکی از بزرگ‌ترین معامله‌ها در تمام دوران‌ها، پشت سر اوباما اسـت».بازیگر «تقاطع» ظاهرا از زمانی کـه خواهر کوچکترش، جیمی لین اسپیرز، کتابی کوبنده نوشت، در پی نوشتن خاطرات بود. خاطرات ستاره «زوی 101» با عنوان «چیزهایی کـه باید میگفتم» در ژانویه 2022 منتشر شد.

 

 

اینستاگرام بریتنی اسپیرز

اینستاگرام/@britneyspears

بریتنی در پاسخ ادعا کرد کـه کتاب جیمی لین مملو از دروغ اسـت و حتی وی را “فضول” خطاب کرد.«تبریک می گویم پرفروش….. اعصاب شـما بـه این اسـت کـه یک کتاب بفروشید و صحبت کنید، اما [sic] f-سلطان شـما دروغ می گوید….. اي کاش یک تست دروغ یاب می‌دادید تا همه ی این انبوه مردم شـما را ببینند. در مورد من دروغ می‌گویید!!!!” او در ان زمان از طریق اینستاگرام نوشت.

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

“کاش خداوند متعال پایین بیاید و بـه همه ی دنیا نشان دهد کـه دارید دروغ می‌گویید و از من پول در می آورید!” تو تفاله اي، جیمی لین.»در ماه آوریل، منابع بـه طور انحصاری بـه Page Six گفتند کـه بریتنی، 41 ساله، نوشتن خاطرات خودرا بـه اتمام رسانده اسـت و این “جهان را تکان خواهد داد”.

 

کتاب بریتنی داستان پیروزی اسـت. یکی از منابع بـه ما گفت کـه آسیب پذیرترین لحظات او، دوران کودکی او – دختری کوچک با رویاهای بزرگ – جدایی او از جاستین تیمبرلیک، لحظه اي کـه او سرش را تراشید، و جنگ او با خانواده اش بر سر محافظه کاری اش را پوشش می‌دهد.

 

همچنین داستان زنده ماندن اسـت، یافتن راه رهایی از محافظه کاری فلج کننده برای یافتن خوشبختی با همسرش سام اصغری.ما همچنین فاش کردیم کـه بریتنی با نویسنده ارواح، سام لنسکی، رمان‌نویس و روزنامه‌نگار تحسین‌شده، کار می‌کرده اسـت.

 

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز | تصاویر داغ خواننده معروف آمریکایی

یکیدیگر از منابع آگاه بـه اشتراک گذاشت کـه این کتاب “یک کتاب پرفروش فوری و پیشگامانه” خواهد بود، و افزود: “این یک مطالعه الهام بخش اسـت، نه تنها بـه این دلیل کـه قدرت روح بریتنی را نشان میدهد، بلکه بـه این دلیل کـه داستان او با چنین سبک، شوخ طبعی، هوش و صداقت روایت میشود. و بدون هیچ ترحمی بـه خود.»

 

منابع نزدیک بـه این خواننده قبلاً بـه صفحه شش گفته بودند کـه بریتنی میخواست خاطراتی بنویسد تا بتواند مالکیت داستان زندگی خودرا پس بگیرد.یکی از منابع داخلی در فوریه 2022 خاطرنشان کرد: “این روایت بارها و بارها توسط رسانه ها، پاپاراتزی ها، سابق بریتنی و حتی خانواده خودش تغییر کرده اسـت.” چیزی کـه از اول نباید از او گرفته می شد.»

 

بیوگرافی سام اصغری

حسام اصغری [1] در روز پنجشنبه 12 اسفند 1373 «28 سال سن، تا سال 2022» در تهران بـه دنیا آمد. علامت زودیاک او حوت اسـت.

 

دوازده ساله بود کـه بـه همراه پدرش از ایران بـه لس آنجلس ایالات امریکا نقل مکان کرد. او در گفتگو با فوربس در مورد مهاجرت خود صحبت کرد و گفت:

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

من سه تا از خواهرانم را پشت سر گذاشتم، مادرم را پشت سر گذاشتم. پدرم این جا در کشور آمریکا بودو حدود پنج سال بود کـه وی را ندیده بودم. این یقیناً یک شوک فرهنگی بود، آمدن بـه این جا با زبانی کاملاً متفاوت برای صحبت کردن.

 

من حتی یک کلمه انگلیسی صحبت نمیکردم و سن عجیبی بود کـه در نهایت با دوستانم خیلی آسان بودم و [ناچار] آن ها را ترک کردم تا زندگی جدیدی را شروع کنم.

 

بنابر این وقتی از این جا بیرون آمدم، بسیار متفاوت بود، اما همیشه ذهنیت مثبتی داشتم. همیشه می‌دانستم کـه بـه کشوری می‌آیم کـه فرصت برابر با طلاست.»

 

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز | تصاویر داغ خواننده معروف آمریکایی

او کـه بزرگ شد، کودکی ورزشکار بودو بـه تناسب اندام علاقه داشت. وقتی چهار ساله بود شروع بـه ژیمناستیک کرد. قبل از نوجوانی، او عاشق فوتبال بودو قبل از 10 سالگی بـه اردوهای مختلف فوتبال و تیم هاي‌ حرفه اي جوانان پیوست. پس از آمدن بـه ایالات متحده، شروع بـه علاقه بـه فوتبال آمریکایی کرد.

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

او در دبیرستان Westlake، کالیفرنیا تحصیل کرد. در دبیرستان در چندین نمایش از برنامه نمایشی مدرسه خود بازی کرد. او عضوی از تیم فوتبال آمریکایی مدرسه خود بودو دو بار در مسابقات قهرمانی فدراسیون بین مدرسه اي کالیفرنیا شرکت کرد.

 

او در برنامه فوتبال دانشگاه نبراسکا-لینکلن بود، اما قبل از سال اول از تیم حذف شد. سپس برای تیم فوتبال کالج مورپارک کالیفرنیا بازی کرد.

 

سپس مورپارک را ترک کرد و بـه طور کامل فوتبال آمریکایی را رها کرد، در عوض، در کالج پیرس، لس آنجلس، کالیفرنیا در رشته عدالت جنایی تحصیل کرد.

 

بیشتر بخوانید: خوش اندام ترین بازیگران هالیوودی در سال 2022 + عکس داغ

 

او در حین تحصیل در کالج پیرس، بـه طور هم زمان در سه شغل پاره وقت کار کرد. او بـه‌عنوان منشی در Best Buy «یک خرده‌فروش لوازم الکترونیکی مصرفی آمریکایی چندملیتی»؛ یک نماینده فروش در Gold’s Gym و یک کلوپ شبانه کار میکرد. او در ان زمان دریک آپارتمان دو خوابه در لس آنجلس با دو هم اتاقی زندگی می کرد.

 

پس از ترک فوتبال کشور آمریکا، او نظارت رژیم غذایی خودرا از دست داد و وزن زیادی پیدا کرد. پس از این کـه متوجه شد «در مورد کاری کـه با خودش و بدنش انجام می‌داد»؛ کارش را در Best Buy و کلوپ شبانه رها کرد تا روی تناسب اندام خود تمرکز کند.

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس

فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز | تصاویر داغ خواننده معروف آمریکایی

او بـه مدیر کل خود در گلدز جیم گفت کـه میـــخواهد یک مربی شخصی در باشگاه شود و با تناسب اندام و جنبه‌هاي‌ ان آشنا شود. مدیر موافقت کرد و سام برای دوره آموزشی Gold’s Gym Smart Nutrition ثبت نام کرد و همچنین با تماشای ویدیوهای یوتیوب بـه خود درباره تناسب اندام آموزش داد.

برچسب‌ها:
ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت