با این کاندوم ها بکن!!! (10 راز طلایی بهترین کاندوم)

با این کاندوم ها بکن!!! (10 راز طلایی بهترین کاندوم)

همانطور کـه میدانید امنیت در رابطه جنسی بسیار مهم از و جلوگیری هم مهم تر برای انتخاب کاندوم مناسب باید ایده هاي‌ درستی داشته باشید در ادامه با این کاندوم ها بکن!!! «10 راز طلایی بهترین کاندوم+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

بهترین کودکس چیست؟

موفق‌ترین شکل پیشگیری از بارداری و پیشگیری از بیماری‌هاي‌ مقاربتی ممکن اسـت پرهیز از بیماری باشد، اما در عین حال خیلی جالب نیست. برای ان دسته از شـما کـه میخواهید

با این کاندوم ها بکن!!! «10 راز طلایی بهترین کاندوم+عکس»

بدون نگرانی رابطه جنسی داشته باشید، کاندوم یک گزینه عالی برای خاطرجمعی از این کـه گریز جنسی شـما منجر بـه بارداری یا انتقال عفونت نمی شود، اسـت. اما این معادله چیزی بیش از دانستن این کـه کاندوم وجوددارد، وجوددارد. شـما همچنین باید بدانید کـه چگونه از انها استفاده کنید – و بـه همان اندازه مهم، باید برخی از آن ها را در اختیار داشته باشید.

اما دقیقا کدام کاندوم؟ این می تواند کمی پیچیده تر باشد. برای شروع، اندازه آلت تناسلی بین مردان بسته بـه عوامل مختلفی مانند طول، عرض و شکل میتواند بسیار متفاوت باشد. همچنین، افراد مختلف چیزهای متفاوتی از کاندوم خود می‌خواهند. آیا بـه دنبال کاندوم هاي‌ نازک هستید؟ یا میخ دار؟ آجدار، رنگارنگ یا خوش طعم؟ چیزی کـه حس خاصی ایجاد کند؟ شاید بـه لاتکس حساسیت دارید و بـه ماده دیگری نیاز دارید؟ یا شـما و همسرتان می خواهید کاندوم زنانه را امتحان کنید؟

همه ی این سؤالات و بیشتر سؤالات مهمی هستند کـه باید هنگام خرید کاندوم از خود بپرسید. خوشبختانه، ما این راهنمای مفید را برای کمک بـه شـما در انتخاب کاندوم – یا کاندوم – مناسب برای خود جمع آوری کرده‌ایم. بـه خواندن ادامه دهید تا ایده اي در مورد گزینه هاي‌ موجود در بازار پیدا کنید، کدام مارک ها فکر میکنیم بهترین هستند، و بسته بـه انچه کـه بـه دنبال ان هستید، گزینه هاي‌ مختلف چگونه هستند.

بیشتر بخوانید: تصاویر داغ رابطه جنسی وحشی مورد علاقه خانوم ها «+بدون سانسور»

بهترین روش انتخاب کاندوم مناسب

حال سوال انتخاب کاندوم مناسب این سوال را مطرح می کند: آیا می‌توان کاندوم اشتباهی را انتخاب کرد؟ متاسفانه پاسخ مثبت اسـت. اگر شـما یا همسرتان باید از کاندوم هاي‌ غیر لاتکس استفاده کنید .

بهترین کودکس چیست؟

و اینکار را نمی‌کنید، ممکن اسـت بـه دنبال یک واکنش آلرژیک دردناک باشید. انتخاب کاندوم با اندازه نامناسب می تواند منجر بـه شکستن کاندوم «اگر خیلی کوچک باشد»

یا سر خوردن ان «اگر خیلی بزرگ باشد» شود. یک کاندوم خیلی ضخیم می تواند باعث شود شـما احساس ضعف کنید، در حالی کـه یک کاندوم با ویژگی‌هاي‌ خاصی کـه شـما دیوانه‌اش نیستید، میتواند باعث شود شـما احساس خستگی کنید.

در پایان روز، شـما یک کاندوم می خواهید کـه لذت شـما را از رابطه جنسی کـه دارید بـه حداکثر برساند ودر عین حال تمام تلاش خودرا انجام دهید تا مطمئن شوید کـه امن ترین رابطه جنسی را دارید. مطمئناً میتوان با هر کاندوم قدیمی یک تجربه خوب داشت، اما چراباید بـه دومین کاندوم رضایت داد؟ با کمی تحقیق، می‌توانید کاندوم مناسب خودرا پیدا کنید – و رابطه جنسی عالی کـه خواهید داشت چیزی نخواهد بود کـه پشیمان شوید.

با این کاندوم ها بکن!!! «10 راز طلایی بهترین کاندوم+عکس»

قبل از این کـه برای ماه عسل یا تعطیلات خود اتاق هتلی را دریک استراحتگاه لوکس رزرو کنید، نخستین کاری کـه انجام میدهید چیست؟ نظرات سایر مسافران را بخوانید تا مطمئن شوید کـه بهترین تجربه رابا پول خود دریافت میکنید. چرا همین منطق را برای خرید کاندوم اعمال نمی‌کنید؟ همانطور کـه کارشناس سکس کولین سینگر می گوید .

بهترین روش انتخاب کاندوم مناسب

نظرات مشتریان می تواند ابزار قدرتمندی برای تصمیم گیری در مورد احساس و عملکرد کاندوم باشد. او پیشنهاد می کند قبل از افزودن هر چیزی بـه سبد خرید خود – یا آلت تناسلی خودرا از طریق آمازون مطالعه کنید.

این چاشنی زندگی اسـت – و، خوب، بهترین راه برای این کـه بفهمید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی برای شـما مناسب نیست. سینگر میگوید خرید مجموعه‌اي از گزینه‌ها همیشه یک ایده هوشمندانه اسـت تا بتوانید انها را آزمایش کنید و از شریک زندگی خود نیز بازخورد دریافت کنید. از آجدار و طعم‌دار گرفته تا روغن‌کاری اضافی و بافت نازک، میتواند تجربه‌اي سرگرم‌کننده باشد کـه باهم شیرجه بزنید و بفهمید چه چیزی برای زندگی جنسی شـما بهتر اسـت.

بیشتر بخوانید: 8 روش سکس جذاب مخصوص زوج ها «+آموزش»

بررسی کیفیت مناسب کاندوم

برای خاطرجمعی از حفظ بهترین هیکل، فقط مواد ارگانیک را برای وعده هاي‌ غذایی خود در خانه انتخاب میکنید. و هنگامی کـه از کرم صورت یا سایر محصولات ریش استفاده می‌کنید . 

بررسی کیفیت مناسب کاندوم

راه حل هاي‌ طبیعی را برای جلوگیری از جوش زدن انتخاب می‌کنید. در مورد کاندوم نیز همین ایده صدق می کند. فقط از محصولاتی استفاده کنید کـه می توانند قبل، حین و بعد از مقاربت بـه شـما آرامش کامل دهند. این دلیل اصلی اسـت.

کـه بسیاری از کاربران فقط با مارک هاي‌ بزرگ باقی می‌مانند. سینگر توضیح میدهد کـه این برندها تضمین می کنند کـه محصولاتشان از بازرسی‌هاي‌ کیفی دقیق عبور کرده و کاملاً مطابق طراحی کار میکنند.

آیا میدانید از چه چیزی استفاده می‌کنید؟ مربی و مربی جنسی معتبر Gigi Engle پیشنهاد می کند بـه برچسب پشتی نگاهی بیندازید ودر مورد مارک‌ها مطالعه کنید. او توضیح می دهد: «باور کنید یا نه، کاندوم‌ها توسط سازمان غذا و داروی آمریکا یک وسیله دکتری کلاس 2 درنظر گرفته میشوند.

با این کاندوم ها بکن!!! «10 راز طلایی بهترین کاندوم+عکس»

و بنابر این نسبت بـه سایر محصولات لذت‌بخش مقررات بیشتری دارند. قبل از انتخاب یک خط خاص، تصمیم بگیرید کـه می خواهید از چه چیزی استفاده کنید – برای مثال محصولات ارگانیک یا مصنوعی. این یک اولویت شخصی اسـت، اما صرف نظر از این کـه شـما از چه چیزی استفاده میکنید، مطالعه در مورد اثربخشی و تایید FDA محصول ضروری اسـت. همانطور کـه Engle می گوید، “برخی از کاندوم ها با مواد آلی ساخته شده اند، کـه شامل روغن هاي‌ سیلیکونی ناخالص کـه می تواند حاوی گلیسیرین، پارابن و سایر مواد شیمیایی غلیظ باشد، نیست.”

حتی اگر دریک رابطه متعهد و تک همسر نباشید، برای تانگو دو نفر لازم اسـت – و تجربه جنسی هیجان انگیز و رضایت بخش. اینجاست کـه ارتباط مهم اسـت. همانطور کـه Engle می گوید، انتخاب مواد باکیفیت برای بدن شریک زندگی شـما بهتر اسـت، کـه می تواند بـه محصولات خاصی حساس باشد. و اگر شک دارید؟ از آن ها بخواهید! این تضمین می کند کـه هر دوی شـما با حداکثر پتانسیل خودرا راضی می‌کنید.

با این حال، خط پایین؟ شـما بـه یک کاندوم مناسب نیاز دارید. وقتی صحبت از کاندوم می‌شود، انتخاب کاندوم هایي کـه ایمن و راحت هستند بسیار مهم اسـت. سینگر خاطرنشان می کند کـه مهم ترین عامل در انتخاب کاندوم مناسب این اسـت کـه آیا اندازه ان برای آلت تناسلی مناسب اسـت یا خیر: خیلی بزرگ اسـت و ممکن اسـت از بین برود، و خیلی کوچک و ممکن اسـت ناراحت‌کننده یا حتی بشکند.

قبل از این کـه تصمیم بگیرید و یک بسته کاندوم بخرید، باید بـه این فکر کنید کـه میخواهید چه هدفی را انجام دهید. در این جا برخی از رایجترین کاربردها آورده شده اسـت:

10 راز طلایی خرید بهترین کاندوم

اندازه: این احتمالاً مهمترین عنصری اسـت کـه هنگام خرید کاندوم باید درنظر گرفت. بیش از حد بزرگ شلیک کنید و احتمالاً می لغزد، اما خیلی کوچک اسـت و بـه شکلی ناخوشایند فشرده می‌شود و ممکن اسـت بشکند. خوشبختانه، مدل‌هاي‌ زیادی برای اندازه‌هاي‌ مختلف، از خیلی کوچک تا خیلی بزرگ، ساخته شده‌اند.

بررسی کیفیت مناسب کاندوم

کاندوم هاي‌ Snugger fit برای اعضای کوچک تر عالی هستند، در حالی کـه کاندوم هاي‌ بزرگ تر می توانند در کاندوم هاي‌ کینگ سایز اسانی پیدا کنند. توجه: اگر اندازه خودرا نمیدانید، یک خط کش بیرون بیاورید و راهنمای غول پیکر ما برای اندازه آلت تناسلی را بررسی کنید تا ببینید چگونه اندازه میگیرید.

مواد: اکثر مردم با کاندوم لاتکس معمولی مشکلی ندارند، اما اکنون گزینه‌هاي‌ متنوع‌تری برای کسانی کـه بـه لاتکس آلرژی دارند، یا برای کسانی کـه بـه سادگی احساس متفاوتی را ترجیح می دهند، وجوددارد. بـه خصوص اگر شریک ثابتی دارید، بحث کردن و یافتن گزینه‌هایي کـه مناسب هر دوی شماست مهم اسـت و یک اقدام خوب برای احترام و ارتباط اسـت. گزینه هاي‌ جای گزین عبارتند از کاندوم پلی اورتان، کاندوم پلی ایزوپرن، پوست طبیعی و کاندوم FC2.

ضخامت و استحکام: برخی از کاندوم‌ها برای ایجاد حساسیت بیشتر «یعنی حس بیشتر» نازک‌تر ساخته می شوند، اما این کاندوم‌ها نیز شکننده‌تر هستند و احتمال شکستن ان‌ها در عمل بیشتر اسـت.

از سوی دیگر، کاندوم‌هاي‌ ضخیم تر، رابطه جنسی ایمن‌تری را تضمین می کنند، حتی زمانی کـه خشن شود. بـه طور کلی، ضخامت کاندوم بین 0.044 و 0.114 میلی متر متغیر اسـت کـه میانگین ان حدود 0.07 میلی متر اسـت.

با این کاندوم ها بکن!!! 

بافت: بسیاری از کاندوم‌هاي‌ موجود در بافت‌هاي‌ مختلف، مانند میخ‌دار یا آجدار، تولید میشوند. اگر چه این گزینه‌ها میتوانند هیجان بیشتری را در زندگی جنسی شـما ایجاد کنند، اما تصور نکنید کـه شریک زندگیتان اولویت‌هاي‌ مشابهی با شـما دارد – بـه خصوص کـه اگر شـما کسی هستید کـه کاندوم استفاده میکند، ان‌ها هستند کـه بیشتر ان را حس میکنند.

عطر و طعم: گاهی اوقات همراه با یک روان کننده طعمی مشابه، کاندوم هاي‌ طعم دار نیز باید با توجه بـه کاندوم هاي‌ بافت دار رفتار شوند. اگر کمک می کند، لوازم جنسی طعم دار رابا یک عطر یا ادکلن مقایسه کنید – این یک افزودنی صمیمی بـه حواس اسـت کـه می تواند برای کسی کـه طبیعی بودن را ترجیح می دهد، آزاردهنده باشد.

نظارت نقطه اوج: این کاندوم‌هایي هستند کـه با مقدار کمی بنزوکائین ساخته میشوند، یک بی‌حس کننده موضعی کـه برای بـه تأخیر انداختن ارگاسم با بی‌حس کردن اندکی پایانه‌هاي‌ عصبی آلت تناسلی طراحی شده اسـت. طبق معمولً برای کسانی کـه اضطراب انزال زودرس دارند توصیه می‌شود، بـه ویژه از آنجایی کـه یک راه حل محتاطانه و آسان برای استفاده اسـت کـه فقط بر روی پوشنده تأثیر میگذارد.
کاندوم زنانه «FC1 & FC2»: همانطور کـه بـه نظر میرسد. 

بررسی کیفیت مناسب کاندوم

کاندوم زنانه مانند کاندوم هاي‌ معمولی اسـت، با این تفاوت کـه توسط خانمها استفاده میشود. انها بـه همان اندازه در جلوگیری از بارداری و محافظت در برابر بیماری هاي‌ مقاربتی موثر هستند .

بیشتر بخوانید: رابطه سکس با چند نفر + پوزیشن خاص «رابطه جنسی»

با این کاندوم ها بکن!!! «10 راز طلایی بهترین کاندوم+عکس»

و مانند کیسه اي در داخل واژن قرار می‌گیرند تا اسپرم را بـه دام بیندازند و از ورود ان بـه ناحیه تولید نوزاد «عمدتاً رحم» جلوگیری کنند. آن ها همچنین می توانند برای رابطه جنسی مقعدی استفاده شوند، و نسل دوم کاندوم زنانه از یک جای گزین لاتکس بـه نام نیتریل ساخته شده اسـت – برای کسانی کـه بـه لاتکس حساسیت دارند.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت