10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

بررسی بازیگران هالیوودی و زندگی انها قطعا دچار حواشی زیاده شده اسـت اما امروز می خواهیم بازیگرانی بـه شـما معرفی کنیم کـه فرزند طلاق بودند در ادامه با 10 بازیگر هالیوودی کـه فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز «+عکس» سایت هاتم بت را دنبال کنید .

بازیگرانی که فرزند طلاق هستند 

احتمالا هنگامی کـه دریابید تعداد زیادی از برترین افراد در هر زمینه کاری، فرزندان طلاق هستند، تعجب خواهید کرد. بـه تازگی تعداد زیادی از افراد مطرح در مورد این درد مشترک سخن گفته و تجربه خود از پدیده طلاق والدین را فاش کرده‌اند. در ادامه بـه معرفی آنان می پردازیم.

باراک اوباما

احتمالا متعجب خواهید شد وقتی بدانید یکی از مطرح‌ترین، محبوب‌ترین و موفق‌ترین رئیس جمهورهای ایالات امریکا، باراک اوباما، فرزند طلاق اسـت. والدین او، آن دانهام و باراک اوباما سنیور، هنگامی کـه باراک 12 ساله بود.

10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

از یک دیگر طلاق گرفتند. زندگی مشترک والدین اوباما قدری پیچیده و پر چالش اسـت. مادر او آن دانهام هنگامی کـه در هاوایی مشغول بـه تحصیل بود با باراک اوبامای پدر، کـه او نیز برای تحصیل از کنیا بـه هاوایی مهاجرت کرده بود، آشنا شد.

این دو درسال 1961؛ علی‌رغم مخالفت پدر و مادرشان، با هم ازدواج کردند. اما فاش شدن یک راز بزرگ، روی زندگی مشترک آنان تاثیر گذاشت.


بیشتر بخوانید: مدل لباس های زیبا و جالب سلبریتی ها به روی فرش قرمز «+عکس»


اوباما چطور فرزند طلاق شد ؟

اوبامای پدر پیش از آشنایی با آن دانهام، در کنیا ازدواج کرده بودو از این ازدواج صاحب دو فرزند نیز بوده اسـت. خانواده‌اي کـه او برای ادامه تحصیل، در کنیا رها کرده بود! پس از فاش شدن این راز، اختلافات شدیدی بین اوبامای پدر و آن دانهام رخ داد. اوباما اظهار می کرد .

کـه از همسر اول خود طلاق گرفته اسـت در حالی کـه این خلاف واقعیت بود. پس ازآن اوبامای پسر و مادرش نیز بـه سرنوشت نخستین همسر اوبامای پدر دچار شدند. او برای ادامه تحصیل در دانشگاه ودر مقاطع عالی‌تر اینبار نیز خانواده خودرا رها کرد.

آن دانهام و اوبامای سنیور، از سال 1971 از یک دیگر جدا شده ودر سال 1973 طلاق خودرا رسمی کردند. موفقیت‌هاي‌ باراک اوباما در زندگی حرفه‌اي و شخصی، وی را در صدر فهرست موفق ترین فرزندان طلاق قرار می دهد.

لئوناردو دی کاپریو

والدین دیکاپریو تنها یکسال پس از بـه دنیا آمدن او از یک دیگر جدا شدند. پدر و مادر لئوناردو یکی از معدود زوج‌هایي هستند کـه حتی پس از جدایی و اتمام زندگی مشترکشان بازهم روابط دوستانه خودرا با یک دیگر حفظ کردند.

10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

لئوناردو کـه پس از جدایی پدر و مادرش با مادر خود زندگی میکرد، همواره پدر خودرا میدید و با او نیز وقت بسیاری می‌گذراند. دیکاپریو معتقد اسـت تعامل و همکاری والدینش در تربیت و پرورش او مثال‌زدنی اسـت و تمام موفقیت‌هاي‌ حرفه‌اي خودرا مدیون زحمات پدر و مادرش می داند.

والدین او همیشه رویاپردازی‌هاي‌ فرزندشان را تشویق می کردند و حامی او بوده‌اند. پدر لئوناردو همواره در مورد زندگی آینده بـه او چنین می‌گفته اسـت کـه:

واکنش دیکاپریو به فرزند طلاق بودند

برای من اهمیتی ندارد کـه فرد موفق یا ثروتمندی بشوی، تنها سعی کن زندگی شگفت‌انگیز و جالبی برای خودت رقم بزنی و از هر لحظه آن لذت ببری.با این عملکرد و رویکرد از سوی والدین لئوناردو، زیاد هم جای تعجبی نیست کـه وی را از جمله موفق ترین فرزندان طلاق بنامیم. این داستان نشان میدهد کـه برای حمایت از فرزندان حتماً نیازی بـه با هم بودن والدین نیست و نمونه‌هاي‌ موفق این امر نیز وجود دارند.


بیشتر بخوانید:  خوش اندام ترین بازیگران هالیوودی در سال 2022 + عکس داغ


جانی دپ

هنرپیشه موفق و مطرح هالیوود اسـت کـه موفقیتش، شهرت و ثروتی جهانی و فزاینده برایش بـه ارمغان آورده اسـت. او جزء معدود افرادیست کـه نه تنها از طلاق والدین خود ناراحت نشد بلکه ازآن استقبال هم کرد! علت آن بـه تنگ آمدن جانی از مشاجره‌هاي‌ بی‌پایان والدینش بود.

10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

این اختلافات شدید در تمام دوران کودکی جانی دپ همواره ادامه داشت و مشکلات روحی تعداد زیادی از جمله اختلال خود آزاری و سوء رفتار را برای جانی نوجوان بـه همراه داشت.

دامنه این مشکلات بـه حدی وسیع بود کـه پس از طلاق والدینش در 15 سالگی فرزندشان، جانی بـه مصرف مواد مخدر روی آورد و بـه همین دلیل نیز از مدرسه احراج شد. جانی دپ بعد ها اعتراف کرد کـه طلاق و جدایی والدینش برای او بسیار قابل تحمل‌تر از مشاهده دعواهای شدید آنان بود.

او این جدایی را آغازی برای پایان مشکلات عدیده روحی خود می داند. البته اینروزها ماجرای طلاق جانی دپ از همسرش امبر هرد هم نقل محافل سینمایی شده اسـت. برای اطلاع از آخرین خبر های پیرامون شکایت جانی دپ از امبر هرد، بـه این مطلب مراجعه کنید.

اما واتسون

اما واتسون ستاره موفق سینمای هالیوود و سفیر حمایت از زنان سازمان ملل متحد اسـت. او یک مثال بارز از فرزندان طلاق موفق اسـت کـه بـه تازگی تجربه خود از این پدیده رابا هوادارانش بـه اشتراک گذاشته و توصیه‌هاي‌ خوبی بـه سایر فرزندان طلاق کرده اسـت.

10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

والدین اما، در 5 سالگی او از یک دیگر جدا شدند. پدر و مادر اما در آن زمان برای این کـه اما بتواند درک بهتری از این مسئله داشته باشد و متحمل فشار کمتری شود دلیل این جدایی را، تلاش برای حل مشکلات زندگی مشترکشان جلوه دادند.

مانند بسیاری دیگر از افراد، اما نیز با گذشت زمان بـه این مسئله عادت کرد و بـه زندگی عادی بازگشت و توصیه او برای افرادی کـه در حال تجربه و هضم جدایی والدینشان هستند این اسـت:

نخستین قدم برای هضم و حل این معضل، مواجه شدن با آن اسـت. با خود خلوت کنید، در مورد این اتفاق فکر کنید و هرگز ازآن فرار نکنید. تعداد زیادی از نابهنجاری‌هاي‌ روحی ناشی از طلاق والدین بـه این دلیل رخ میدهند کـه افراد برای فرار از تفکر درمورد آن، بـه رفتارهای آسیب‌رسان یا مصرف الکل و مواد مخدر، پناه می برند.

جنیفر انیستون

جنیفر انیستون نیز یکی از فرزندان طلاق مشهور اسـت کـه تجربه تلخ جدایی والدینش را داشته اسـت. پدر جنیفر هنگامی کـه او 9 ساله بود بـه زندگی مشترک خود با همسرش خاتمه داد و وی را ترک کرد.

هضم این موضوع مدتی برای جنیفر انیستون بـه طول انجامید اما سرانجام توانست بر این مشکل غلبه کند. او اکنون رابطه خوبی هم با پدر و هم مادرش دارد. توصیه جنیفر بـه تمام فرزندان طلاق این اسـت:

می دانم کـه حتی در زمان بزرگسالی نیز تحمل این موضوع گاهی اوقات سخت میشود اما توصیه من بـه شـما این اسـت کـه والدین خودرا ببخشید و آنان رای برای گرفتن این تصمیم سرزنش نکنید. سعی کنید با افکار مثبت خود، شادی و نشاط را بـه خانواده تزریق کرده و روحیه خودرا حفظ کنید.

10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

سلنا گومز

تعداد زیادی از هواداران سلنا گومز وی را ملکه جوان موسیقی پاپ دنیا میدانند. سلنا گومز یکی از خوانندگانی اسـت کـه از دوران نوجوانی خود بـه انتشار موزیک پرداخته ودر مدت کمی بـه شهرت زیادی رسید.

والدین سلنا گومز هنگامی کـه او 5 ساله بود از یک دیگر جدا شدند و سلنای کودک با مادرش بزرگ شد. مادر سلنا گومز کـه در زمان تولد سلنا تنها 16 سال داشت، باسختی فراوان و باوجود داشتن شغل‌هاي‌ مختلف و مشغولیت با دروس دانشگاهی موفق شد .

بـه خوبی وی را تربیت کند. هرچند سلنا همیشه مادرش را برای این جدایی سرزنش میکند. او در مورد جدایی والدینش آن گونه اظهار نظر کرده اسـت

10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

من تاکنون بارها مادرم را برای جدا شدنش از پدرم سرزنش کردم چرا کـه آن زمان نیاز بسیار شدیدی برای داشتن خانواده در خود حس میکردم. دوست داشتم پدر و مادرم با یک دیگر باشند و هنوز هم این حس را دارم. حس تلخ این جدایی همواره همراه من خواهد بود.

جاستین تیمبرلیک

والدین جاستین تیمبر لیک « خواننده و بازیگر مطرح آمریکایی»؛ لین و رندی تیمبرلیک، هنگامی کـه او تنها 3 سال داشت، طلاق خودرا رسمی کردند. بـه گفته خود جاستین تیمبرلیک این جدایی، مشکلات بسیاری را از لحاظ روحی رفتاری برای او ایجاد کرد. مشکلاتی کـه بعضا هنوز هم با آن‌ها دست و پنجه نرم میکند. او در مورد غلبه خود بـه این مشکلات چنین میگوید:

سرانجام توانستم خودرا از این بند رها کنم. کاری کـه همه ی ما باید بتوانیم آنرا انجام دهیم. باید خودرا از بند مشکلات والدین رها کرده و نگذاریم روی سرنوشت و آینده ما تاثیر گذار شوند. چرا کـه ما از مشکلات قویتر هستیم.

به رغم عدم رضایت تیمبرلیک از جدایی والدینش، او همواره تمام خانواده خود از جمله ناپدری‌اش، را تحسین کرده و از داشتن آنان در زندگی خود شکرگزار اسـت.

 جاستین بیبر

جاستین بیبر، خواننده جوانی اسـت کـه از سنین نوجوانی فعالیت حرفه‌اي خودرا در زمینه موسیقی و خوانندگی آغاز کرد. طی مدتی اندک پس از آغاز این حرفه، بیبر بـه شهرت و محبوبیتی جهانی، مخصوصا در بین نوجوانان دست یافت.

10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

والدین جاستین بیبر نیز مانند بسیاری دیگر، پیش از تولد او از یک دیگر جدا شدند. مادر جاستین بیبر کـه در هنگام تولد جاستین تنها 18 سال داشت وظیفه تربیت و بزرگ کردن وی را بـه عهده گرفت.

بـه عنوان یک مادر محرد، دراین مسیر سختی‌ها و مشقت‌هاي‌ فراوانی را تحمل کرد و با انجام کارهای خرد و کم درآمد مخارج زندگی خودرا تامین میکرد. علی‌رغم وجود اختلاف میان مادر و پدر جاستین بیبر، آنان بـه تعامل خوبی برای تربیت جاستین رسیده بودند. جاستین همواره با پدرش نیز در تماس بودو هیچگاه از محبت او محروم نشد. بیبر در گفتگو‌اي دراین مورد گفت:

صادقانه بگویم، والدینم با من همانند یک بزرگسال رفتار می کردند و مانند یک کودک بـه من عشق می‌ورزیدند.جاستین بیبر یکی از جوانترین افراد در فهرست موفق ترین فرزندان طلاق اسـت. او با تکیه بر استعداد و پشتکار خود در سن کم بـه ثروت و موفقیت بالایی دست یافت و بـه نوعی سرنوشت خودرا تغییر داد.

کانیه اومری وست

کاینه خواننده، ترانه سرا و طراح مد مشهور آمریکایی متولد 1977 میلادی اسـت کـه تنها وقتی 3 سال سن داشت، مادر او بـه نام دونا وست از همسرش جدا شد و با آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه شیکاگو توانست هزینه هاي‌ کافی برای پرورش فرزندش را فراهم سازد.

او پسرش یعنی کانیه را همیشه حمایت کرد ودر راستای خوانندگی او زحمت بسیار زیادی کشید. او امروز یکی مشهور ترین طراحان و خوانندگان آمریکایی با 6 آلبوم می‌باشد و بیش از 20 جایزه گرمی دریافت نموده اسـت.


بیشتر بخوانید: بریتنی اسپیرز میخواهد در عروسی اش با سام اصغری محجبه باشد! «+عکس»


 کیت بکینسیل

ستاره سینما های بریتانیا یعنی خانم ” کیت بکینسیل ” درخانواده هنری در تاریخ 1973 میلادی متولد شد کـه پدر او ریچارد بکینسیل و مادر او جودی لآ می باشند. این در حالی بود کـه شرایط زندگی او بسیار جالب بودو اما زمانیکه او 5 ساله شد.

10 بازیگر هالیوودی که فرزند طلاق هستند از دیکاپریو تا سلنا گومز (+عکس)

پدرش در اثر حمله قبلی کشته شد و مادرش وظیفه پرورش و مراقبت کیت را بر عهده گرفت. او بـه زبان روسی علاقه بسیار زیادی داشت و از سنین جوانی شروع بـه یادگیری زبان روسی کرد و سپس بـه دانشکده زبان روسی آکسفورد راه پیدا کرد و اما بـه دلیل علاقه اش بـه بازیگری فارغ التحصیل نشد.

جولیا رابرتس

بازیگر آمریکایی بـه نام بتی لو بردموس، درسال 1955 میلادی با والتر گریدی رابرتس ازدواج کرد کـه نتیجه زندگی آن ها 3 فرزند با نام هاي‌ جولیا، اریک و لیزا شد. اما پدر و مادر جولیا بـه دلیل مسائلی کـه با یک دیگر داشتند، زمانیکه او 5 سال سن داشت.

تصمیم بـه طلاق گرفتند و مادر انها شروع بـه پرورش و بزرگ کردن آن ها نمود. طولی نکشید کـه جولیا توانست در زمینه بازیگری و تهیه کنندگی، محبوبیت پیدا کند و امروز یکی از پر در آمد ترین بازیگران هالیوود می باشد.

جمع بندی 

اگر بخواهیم یک نگاه کلی بـه بازیگران هالیوودی و افراد موفق در دنیا بیندازیم می‌بینم کـه از باراک اوباما رییس جمهور امریکا گرفته تا جولیا رابرتس بازیگر مشهور هالیوودی در دوران کودکی بسیار مشکلات زیادی داشتند اما از هدف خود کم نکردن و تلاش کردند پس از گذشته افراد هر چیزی بیاد مهم نیست پس تو هم میتونی موفق بشی. 

ثبت نام در سایت سیگاری بت