افزایش آلت جنسی این مرد دردسرساز شد (+عکس داغ)

افزایش آلت جنسی این مرد دردسرساز شد (+عکس داغ)

یک مردی برای بزرگ کردن آلت جنسی خود از حلقه هاي‌ جنسی استفاده کرد کـه کارش بـه اتاق عمل کشیده شد در ادامه با افزایش آلت جنسی این مرد دردسرساز شد «+عکس داغ» هاتم بت را دنبال کنید .

 

بزرگ کردن آلت جنسی این مرد عجیب بود 

حلقه اسباب بازی جنسی برای افزایش طول آلت تناسلی مرد بـه کار می‌رود و یک مرد جوان در خانه برای این کـه از رابطه جنسی با همسرش لذت بیشتری ببرد در آلت تناسلی اش حلقه جنسی انداخت کـه دچار دردسر شد.

 

این مرد تایلندی بعد از تلاش بی نتیجه برای خارج کردن حلقه جنسی وقتی از شدت درد حتی نمی توانست راه برود ؛ خجالتزده ناچارا بـه اورژانس زنگ زد !

 

بیشتر بخوانید: حیوان خانگی این پورن استار معروف برایش دردسرساز شد «+عکس»

 

این مرد جوان کـه در حال استفاده از حلقه در خانه اش بود وقتی دید آلت تناسلی اش بشدت متورم شده و خون در ان جمع شده اسـت، هراسان بـه اورژانس زنگ زد و با آمبولانسی بـه بیمارستان منتقل شد .

افزایش آلت جنسی این مرد دردسرساز شد «+عکس داغ»

پزشکان بیمارستان کـه در زمان رها کردن آلت تناسلی این مرد بشدت تلاش می‌کردند تا جلوی خنده ي خودرا بگیرند ناچار شدند برای آزاد کردن آلت تناسلی مرد از اره آهن بری و کاترپیچ استفاده کنند . این حلقه ي بسیار محکم پس از سه ساعت تلاش پزشکان ؛ بدون این کـه آسیب چندانی بـه آلت تناسلی این مرد بخورد باز شد !

 

عکس هایی از حلقه های جنسی

این نوع حلقه ها نوعی اسباب بازی جنسی هستند کـه برای افزایش زمان نعوظ و طول آلت تناسلی در خانه بـه کار می‌رود .این حلقه ها بخاطر وجود انواع تقلبی ان بسیار پرخطر اسـت!

این افراد تصور میکنند کـه با بزرگ کردن الت خود می توانند رابطه جنسی بهتری برقرار کنند. در حالی‌کـه چنین تفکری کاملا اشتباه اسـت و اندازه آلت تناسلی بیشتر مردان در محدوده طبیعی قرار دارد.

محدوده طبیعی اندازه آلت تناسلی مردان بین ۱۰ تا ۱۶.۵ سانتی‌متر اسـت. بنابر این اگرش آلت تناسلی شـما نیز دراین محدوده قرار دارد، نباید نگران کوچک بودن آلت خود باشید.

 

بیشتر بخوانید: چند روش خوردن آلت شوهر با رژ قرمز با تاثیرات عالی «+عکس»

 

اندازه الت تناسلی چقدر باید بشود ؟

بیش از ۹۰ درصد از مردان آلت تناسلی با اندازه طبیعی دارند. از ۱۰ درصد باقی‌مانده ۵ درصد آلتی کوچک‌تر از ۱۰ سانتی‌متر و ۵ درصد نیز آلت بزرگتر از ۱۶ سانتی‌متر دارند.

افزایش آلت جنسی این مرد دردسرساز شد «+عکس داغ»

مردان بـه‌ویژه جوانان با تحت تاثیر قرار گرفتن از تبلیغاتی کـه هیچ پایه و اساس علمی ندارند، اعتماد بـه نفس خودرا از دست میدهند و تصور میکنند کـه آلت ان‌ها کوچک اسـت. این افراد هنگام برقراری رابطه نیز اعتماد بـه نفس کافی ندارند و نمیتوانند رابطه جنسی لذت‌بخشی را تجربه کنند.

 

اگر ان‌ها برای دقایقی عکس واقعی اندام تناسلی مردان دیگر را مشاهده کنند، هرگز چنین احساسات منفی را در مورد خود نخواهند داشت.

 

افزایش آلت جنسی

بـه‌ویژه با توجه بـه طبق تحقیقات انجام شده روی چند هزار زن و مرد، مشخص شده اسـت کـه بیش از ۸۴ درصد از زنان از اندازه اندام جنسی‌ همسرشان رضایت دارند. ۱۴ درصد نیز اندام جنسی بزرگ تر را ترجیح می دهند و ۲ درصد از این بانوان نیز تمایل داشتند کـه اندام جنسی‌ همسرشان کوچک‌تر باشد.

افزایش آلت جنسی این مرد دردسرساز شد «+عکس داغ»

راه‌هاي‌ زیادی برای بزرگ کردن الت تناسلی مردان وجوددارد کـه دراین مطلب ان‌ها را کاملا بررسی خواهیم کرد. بنابر این تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. همچنین می‌توانید با دکتر متخصص سلامت جنسی صحبت کنید .

 

بیشتر بخوانید: اندازه مورد علاقه زنان به سایز آلت مردان چقدر باید باشد؟ «آمار دقیق و جزئیات»

 

گاهی ممکن اسـت آلت تناسلی فرد بـه دلیل چاقی بیش از حد و تجمع چربی دراین ناحیه کوچک بـه نظر برسد. دراین موارد چربی‌هاي‌ انباشته شده، اطراف آلت تناسلی را فرا می گیرند و آلت کوچک‌تر از اندازه واقعی خود دیده می شود.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت