نکاتی در مورد بازی پوکر روانشناسی و قوی شدن ذهن تضمین برد 100%

نکاتی در مورد بازی پوکر روانشناسی و قوی شدن ذهن تضمین برد 100%

بازی پوکر جزو بازی هاي‌ بسیار محبوب در دنیا اسـت این بازی از لاس وگاس بـه تمام دنیا رفته اسـت و افراد زیادی از این بازی بسیار ثروتمند شده اند در ادامه با نکاتی در مورد بازی پوکر روانشناسی و قوی شدن ذهن تضمین برد 100% سایت هاتم بت را دنبال کنید.

روانشناسی و موفق شدن در بازی پوکر 

در بازی پوکر همانند سایر بازی‌هاي‌ دیگر فراز و نشیب‌هاي‌ زیادی وجوددارد کـه این موضوع بـه آمادگی، روحیه و ذهن یک بازیکن نیز بازمی‌گردد و همه ی موارد بـه دست‌هاي‌ پوکر وابسته نیست.

خیلی از بازیکنان پوکر این حس را دارند کـه یک روز در اوج آمادگی هستند و روز دیگر در وضعیت ناباورانه و ضعیف! واقعا چه اتفاقی میوفتد کـه سطح بازی ما اینقدر فرق می‌کند؟نکاتی در مورد بازی پوکر روانشناسی و قوی شدن ذهن تضمین برد 100%

هر بازیکن باتجربه پوکر می‌داند کـه در طول بازی پوکر لحظات خوب و بد زیادی وجود دارند و بازی پوکر در واقع یک بازی استقامتی اسـت! حال این جا نه استقامت بدنی بلکه استقامت ذهنی!

توانمندی در اداره کردن لحظات خوب و بد پوکر از ویژگی هاي‌ برجسته هر بازیکن خوب پوکر اسـت. بازیکنان ویژه یک مشخصه بزرگ و مهم ذهنی دارند کـه بـه ان توان یا قدرت ذهنی گفته می شود.

نحوه آمادگی روحی و قوای ذهنی در بازی پوکر

بـه گزارش هاتم بت بـه بیانی دیگر آمادگی روحی و قوای ذهنی باعث میشود کـه پیروزی یک بازیکن دریک روز رقم بخورد و بـه وسیله این آمادگی بتواند نتایج درخشانی را برای خود بـه ثبت برساند. قوای ذهنی زمانی اهمیت بیشتری مییابد کـه شـما بدانید در طول یک بازی ممکن اسـت با حالات روحی مختلفی اعم از سختی و پیچیدگی، ناراحتی، افسوس، خوشحالی، هیجان، شکست و … مواجه باشید.

قوای ذهنی بالا بـه شـما کمک می‌کند تا مستقل از همه ی این مسائل بازی یکنواختی را از نظر کیفیت بـه نمایش بگذارید. با توضیحات یاد شده قابل تصور اسـت کـه یک بازیکن با قوای ذهنی پایین، کیفیت هاي‌ بسیار متفاوتی را در بازی هاي‌ مختلف از خود ارائه خواهد کرد و بالعکس یک بازیکن با قوای ذهنی بالا کیفیت مشابهی را در بازی هاي‌ مختلف خود بروز می‌دهد.

خبر خوب این اسـت کـه قوای ذهنی چیزی نیست کـه الزاماًً ما با ان زاده شده باشیم و قابل توسعه توسط ماست. با پشتکار و انجام برخی تمرینات می‌توان قوای ذهنی را افزایش داد.برای ورود بـه سایت معتبر بازی پوکر و ایجاد درآمد هاي‌ بسیار بالا کافیست کـه بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید.نکاتی در مورد بازی پوکر روانشناسی و قوی شدن ذهن تضمین برد 100%

روش ایجاد انگیزه زیاد در بازی پوکر 

یک بازیکن خوب پوکر برای موفق شدن همواره انگیزه درونی دارد و منتظر اجبار یا تشویق سایرین نمیماند. بدون هیچ الزامی تمرین میکند و برای بهترین بودن تلاش میکند. در مواجهه با مشکلات نیز هر کاری می‌کند تا بر ان فائق شود و اصطلاحاً جا نمی‌زند!

مثبت اندیش بودن در عین واقع نگر بودن: بازیکنان خوب همیشه خوش بین و مثبت اندیش هستند ودر عین حال نسبت بـه توانمندی ها و داشته هاي‌ خود واقع نگر نیز هستند.

چگونه در بازی پوکر احساسات خود را کنترل کنیم؟ 

بازیکنان خوب همواره احساسات شان را بـه خوبی مدیریت می‌کنند. عدم مدیریت احساسات قطعا بـه ارائه بازی ناپایدار یا ضعیف منجر می شود. عصبانیت، ناراحتی، شادی زیاد، ترس، تکبر و … ویژگی هایي اسـت کـه باید توسط شـما قابل نظارت باشند.برای ورود بـه سایت معتبر بازی پوکر و ایجاد درآمد هاي‌ بسیار بالا کافیست کـه بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید.

حفظ آرامش در فشار

از موقعیت هایي کـه فشار زیادی بـه انها وارد می شود فرار نمیکنند. انها این موقعیت را فرصتی برای تمرین شرایط پر فشار می‌دانند و بـه عنوان چالشی قابل تامل بـه ان نگاه میکنند.برای ورود بـه سایت معتبر بازی پوکر و ایجاد درآمد هاي‌ بسیار بالا کافیست کـه بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید.نکاتی در مورد بازی پوکر روانشناسی و قوی شدن ذهن تضمین برد 100%

مصمم بودن

بازیکنان خوب خواست زیادی برای بردن در بازی دارند. بی تفاوتی نسبت بـه برد، در عمده مواقع نتیجه مثبتی ندارد. مصمم بودن باعث می شود تا بردها و باخت ها بـه سهولت فراموش نشود و از انها درس گرفته شود.

متمرکز بودن: برای موفقیت در بازی پوکر، بازیکنان خوب قبل تر یاد گرفته اند کـه بازه هاي‌ زمانی طولانی تمرکز خودرا روی یک موضوع حفظ کنند. اگر شـما قادر نباشید مدت زمانی طولانی تمرکزتان را روی موضوعی حفظ کنید احتمالا دریک بازی پوکر نیز تمرکز خودرا بالاخره از دست خواهید داد. همچنین بازیکنان خوب قادر هستند درصورت از دست رفتن تمرکز، مجدداً بـه سرعت تمرکز خودرا بازیابند.

اعتماد به نفس در پوکر

اعتماد بـه نفس در بازیکنان خوب پوکر باعث می شود تا در مواقع حساس، پرفشار و … بـه خود ایمان داشته باشند و خودرا کمک کنند تا بر مساله موجود فائق بیایند. اعتماد بـه نفس بالا باعث می شود تا یک بازیکن پوکر هرگز نقش قربانی را بـه خود نگیرد.

بازیکنان خوب هرگز سرنوشت بازی شان را بـه وقایع و موضوعات و شانس نمی سپارند. بالاخره احتمالات همواره در بازی، بخشی از عوامل موثر هستند. اما نباید باعث شوند تا بازیکن با توجیهات مسیر ذهنی باخت را برای خود ترسیم کند. یک بازیکن با قوای ذهنی بالا باور دارد کـه سرنوشت بازی را در دست دارد و با بازی خوب میتواند برنده باشد و با بازی پر اشتباه بازنده.نکاتی در مورد بازی پوکر روانشناسی و قوی شدن ذهن تضمین برد 100%

انتخاب سایت معتبر بازی پوکر

در آخر کلام باید بدانید کـه برای موفقیت در پوکر باید از هر لحاظی خودرا آماده کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را از خود بـه نمایش بگذارید. عدم آمادگی ذهنی بـه هر دلیلی بـه نتیجه بازی شـما آسیب خواهد زد. شـما باید توان ذهنی خودرا تقویت کنید و باور داشته باشید.

البته کـه بزرگ ترین حریف شـما خود شمایید و اگر این ویژگی ها رابا ممارست و پشتکار فراوان پشت سر بگذارید، نتیجه در نهایت بـه برد نزدیک تر خواهد بودو بهترین نتیجه برای شـما حاصل می شود، برای ورود بـه سایت معتبر بازی پوکر و ایجاد درآمد هاي‌ بسیار بالا کافیست کـه بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت