آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

Martinetti مارتینتی یک بازی برد گیم محبوب و جذاب میباشد کـه میتواند ساعت ها شـما را سرگرم کند در ادامه با آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti سایت برترین بت را دنبال کنید .

معرفی بازی مارتینتی

شـما این جا هستید: صفحه اصلی / بازی ها / بازی تاس مارتینتی: یک بازی شانسی خانوادگی جویدن ناخناما شـما میدانید کـه من کجا می‌روم. بچه‌هاي‌ شـما چند دور بازی تاس Drop Dead را بازی کرده‌اند و اکنون برای چیزی جدید و بـه همان اندازه سرگرم‌کننده فریاد می کشند.

آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

هدف: نخستین بازیکنی باشید کـه تا 12 صعود می کند و دوباره شروع می کند.

انچه شـما نیاز دارید:

3 تاس. شاید متوجه شده باشید کـه ما اخیراً مشغول بازی هاي‌ تاس هستیم. می‌دانید چه چیزی ان را حتی بیشتر سرگرم کننده می کند؟ تاس هاي‌ رنگی هر کس تاس هاي‌ رنگی خودرا دارد «و بعد میدانید کـه چه کسی مسئول کدام تاس اسـت، هه هه».یک تخته بازی خودتان را بکشید «برای جزئیات بـه عکس مراجعه کنید» یا صفحه بازی ما را از این جا دانلود کنید: Martinetti Game Board

2 یا بیشتر بازیکن برنده

قوانین تاس مارتینتی

هر بازیکنی کـه بـه نوبت خود می رسد، تاس را می اندازد و بر اساس اعداد روی تاس خود بـه ترتیب روی تخته بـه جلو حرکت می کند.یک بازیکن باید یک شماره 1 بزند تا بـه سمت نخستین فاصله حرکت کند. اگر 2 و سپس 3 داشته باشد، ممکن اسـت بـه حرکت بـه جلو ادامه دهد. اگر تاس بـه او اجازه پیشروی ندهد، نوبت او تمام میشود و بازی در جهت عقربه‌هاي‌ ساعت بـه سمت بازیکن بعدی حرکت میکند. بازیکنان میتوانند از اعداد نشان داده شده در پرتاب بـه صورت جداگانه یا با اضافه کردن آن ها استفاده کنند. بـه عنوان مثال یک رول 1؛ 1؛ 1 می تواند بـه 1 و 2 تبدیل شود «1+1=2».

بیشتر بخوانید: آموزش بازی پاس 4 با تاس + قوانین و ترفندهای جذاب و پولساز

قوانین بـه بهترین شکل با مثال توضیح داده می‌شوند:

بازیکن یک 1-4-5 می اندازد، او بـه سمت 1 حرکت می کند.

بازیکن یک دوباره رول می کند. او 2-1-2 رول می کند. او بـه 2 و سپس بـه فضای 3 پیش می رود زیرا 1+2=3.

بازیکن یک دوباره رول می کند. او 6-1-5 رول می کند. او نمیتواند پیشروی کند.

بازی اکنون بـه بازیکن بعدی تبدیل می شود.

آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

در عکس زیر قرمز تا 12 در راه اسـت. آبی قبلاً بـه 12 صعود کرده اسـت و چرخش را انجام داده اسـت و بـه سمت 1 برگشته اسـت. اگر قرمز 4-2-1 را نشان می داد، می توانست بـه فضای شش پیش رود زیرا 4+2=6. سپس می تواند دوباره غلت بزند. اگر آبی رول را داشت، پاس می داد زیرا هیچ ترکیبی از 4-2-1 بـه 9 نمیرسید.

روش بازی تاس مارتینتی

هر سه تاس بـه طور هم زمان ریخته میشوند.

اعداد فقط یکبار در هر رول قابل استفاده هستند.

2 یا 3 شماره می تواند اضافه شود. بنابر این یک رول 5-4-3 می تواند بـه عنوان 12 استفاده شود.

هنگامی کـه بازیکن بـه 12 می رسد، او بـه دور خود برمی گردد و بـه سمت پایین تخته پیش می رود. وقتی بـه 1 رسید برنده می شود.

آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

رفتن بـه Boston Dice Game: High Stakes Family Fun

بازی Mexico Dice: استراتژی و شانس برای خانواده ها!

سرگرمی اعداد غیرمنطقی و متعالی برای روز پی: تاس پی …

بازی سرگرم کننده و ساده ضرب تاس

بهترین بازی هاي‌ تاس برای بچه ها: از ان لذت ببرید و مهارت هاي‌ جدید یاد بگیرید!

بهترین بازی برای خانواده هاي‌ کوچک «2 تا 4 بازیکن»

بازی آرایه: بازی سرگرم کننده تاس برای آموزش ضرب

7 نکته ساده برای یک شب بازی خانوادگی لذت بخش

شـما این جا هستید: صفحه اصلی / بازی ها / بازی تاس مارتینتی: یک بازی شانسی خانوادگی جویدن ناخن

.

اما شـما میدانید کـه من کجا می‌روم. بچه‌هاي‌ شـما چند دور بازی تاس Drop Dead را بازی کرده‌اند و اکنون برای چیزی جدید و بـه همان اندازه سرگرم‌کننده فریاد می کشند.این چیزی اسـت کـه آن ها باید بازی کنند: بازی تاس مارتینتی، همچنین بـه عنوان Centennial یا Ohio شناخته می شود.

هر بازیکن در هر نوبت فقط یک رول دریافت می کند.از 2 تاس استفاده کنید. این باعث می شود بازی بیشتر طول بکشد. اعتراف میکنم کـه فراموش کردم این بازی از سه تاس استفاده می کند و ما بیشترین زمان را فقط با دو تاس بازی کردیم. بسته بـه دیدگاه شـما می تواند سرگرم کننده یا کسل کننده باشد زیرا 12 گاهی اوقات ممکن اسـت زمان زیادی را صرف کند.

آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

هر بازیکن فقط میتواند یک فضا در هر رول جلو بیفتد.اعداد را میتوان هر چند بار در هر رول کـه ممکن اسـت استفاده کرد. بـه عنوان مثال، یک رول 4-2-1 در نخستین رول بـه این معنی اسـت کـه بازیکن می تواند بـه 7 برسد زیرا 1؛ 2؛ 1+2؛ 4؛ 4+1؛ 2+3؛ 4+2؛ 4+2+1.

اگر بازیکنی نتواند در طول نوبت خود از ترکیبی استفاده کند، بازیکن دیگری می تواند ان ترکیب را صدا بزند و ان را برای خود ادعا کند، بنابر این توکن خودرا پیش می‌برد. «من متوجه شدم کـه این تغییر اغلب در قوانین سنتی بازی ذکر شده اسـت، اما ما از ان استفاده نکردیم، زیرا کودکان با مهارت هاي‌ ریاضی پیشرفته را در مزیت قرار می دهد ودر صورتی کـه بازیکنان بـه طور مساوی باهم مطابقت نداشته باشند می تواند باعث گریه شود.»

مثال از انجام بازی مارتنیتی

بازی مارتنیتیفرض کنید، ۳ بازیکن با مهره‌هاي‌ آبی، قرمز و سبز شروع بـه انجام بازی تاس و برد گیم مارتنیتی میکنند.نخستین بازیکنی کـه بازی را شروع می کند، بازیکن رنگ قرمز اسـت. او نوبت خودرا با ریختن ۳ تاس شروع میکند. یکی از تاس‌ها شماره ۱ را نشان می دهد، بنابر این او میتواند مهره‌ي خودرا در خانه ۱ قرار دهد و بازی را شروع کند. همانگونه کـه پیش از این گفتیم، زمانی کـه یک بازیکن تاس می‌ریزد و موفق بـه پیشروی میشود او میتواند دوباره تاس‌ها را بریزد. از این رو، بازیکن قرمز، دوباره ۳ تاس را می‌ریزد.

آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

یکی از تاس‌ها شماره ۲ را نشان میدهد. بنابر این این بازیکن بـه خانه شماره ۲ حرکت میکند. بازهم او تاس‌ها را می‌ریزد. اینبار اما شماره ۳ بر روی هیچکدام از تاس‌ها نمی آید. بنابر این بازیکن قرمز از پیشروی کردن ناکام می ماند و نوبت بـه بازیکن سمت چپ او یعنی بازیکن سبز می رسد.

بیشتر بخوانید: نحوه بازی تاس بزرگ و تاس کوچک ۶ و ۸ +‌ ترفند و معرفی سایت معتبر

بازیکن سبز نیز ۳ تاس را می‌ریزد. اما شماره ۱ بر روی هیچ یک از تاس‌ها نمی آید و او قادر بـه بازی نخواهد بود. بنابر این نوبت بازی بـه بازیکن سمت چپ او یعنی بازیکن آبی میرسد.

آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

آموزش بازی جذاب برد گیم مارتنیتی + ترفند و قوانین لازم Martinetti

آبی ۳ تاس را می‌ریزد و یکی‌شان شماره ۱ را و یکی هم ۲ را نشان میدهد. از این رو او بازی خودرا شروع می کند ودر یک نوبت بـه خانه ۱ و سپس بـه خانه ۲ میرود. حال بازیکن آبی و قرمز هردو در خانه ۲ هستند. آبی دوباره تاس‌ها را می‌ریزد. اما ۳ برای او نمی آید و دوباره نوبت بـه بازیکن قرمز میرسد برای ورود بـه سایت معتبر کلیک کنید..

ثبت نام در سایت سیگاری بت