بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

لي مین هو Lee Min-ho یکی از مشهور ترین بازیگران مرد کره اي اسـت کـه در ایران ودر کشور کره بسیار مشهور و محبوب میباشد در ادامه با بیوگرافی لي مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره اي و رابطه عاشقانه با دختر تهرانی «+عکس» سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

لی مین هو کیست ؟ 

لی مین هو متولد ۲۲ ژوئن ۱۹۸۷ میباشد ودر شهر سئول کره جنوبی بـه دنیا آمده اسـت. در حرفه خوانندگی و بازیگری فعالیت دارد و تحصیلات خودرا در رشته بازیگری در دانشکده کن کوک بـه انجام رسانده اسـت.بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

وی فعالیت خودرا از سال ۲۰۰۳ شروع کرده اسـت و برای نخستین بار در سریال پسران برتر از گل دیده شد کـه این سریال از بهترین سریال هاي‌ کره جنوبی می‌باشد. این سریال بر گرفته از یک مانگای ژاپنی بـه نام هانایوری دانگو بـه قلم کامیو یوکو می‌باشد کـه در سر تا سر دنیا طرفداران زیادی دارد. بعد از ان با بازی در دیگر فیلم ها مانند شکارچی شهر بـه عنوان بازیگر درام شناخته شد.

 

علاقه های لی مین هو چیست

لي مین هو در واقع علاقه زیادی بـه ورزش فوتبال و حرفه اي شدن دراین رشته داشت کـه بـه دلیل مصدومیت در دوران کودکی متاسفانه نتوانست این رشته را دنبال کند و بـه دنبال رشته هاي‌ هنری رفت. وی ابتدا با پیوستن بـه کمپانی استار هاوس و اجرای نقش هاي‌ کوتاه در تلویزیون ظاهر شد و کم کم بـه طور جدی فعالیت او شروع شد. وی هم چنین درسال ۲۰۱۴ وب سایتpromiz را برای گرد آوری کمک هاي‌ خیر خواهانه مردمی تاسیس کرد.بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

لي مین هو درخانواده اي با جمعیت کم

یه دنیا آمده اسـت او تنها یک خواهر دارد و پدرش

تاجر اسـت و مادرش خانه دار اما برخلاف نظر عوام

کـه فکر میکنند او فردی خجالتی اسـت باید بگوییم

کـه لي مین هو بـه هیچ وجه خجالتی نیست و شخصیت

رک و راستی دارد و بی پروا حرف خودرا می‌زند. این بود

بیوگرافی لي مین هو کـه در ادامه با قسمت ها و جنبه

هاي‌ مختلف زندگی او آشنا می‌شویم.

 

بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای و رابطه عاشقانه با دختر تهرانی «+عکس»

لي مین هو نیز مانند دیگر بازیگران و افراد مشهور تصاویری در اینستاگرام و دیگر فضا هاي‌ مجازی دارد کـه بعضی از ان ها را خود او منتشر کرده اسـت و بعضی دیگر را نیز خبرنگاران و عکاسان منتشر کرده اند. لي مین هو بیشتر بـه سریال هایي کـه بازی کرده اسـت مشهور میباشد و تصاویری از او بـه صورت تکی، درکنار خانواده، دوستان و همکارانش وجوددارد، لي مین هو از جوانان زیبا و جذاب کره اي می‌باشد .

 

کـه نه تنها مورد پسند مردم کره شمالی بلکه مورده پسند افراد زیادی در سراسر دنیا می‌باشد. بـه همین دلیل شـما می‌توانید عکس هاي‌ زیادی از هنرمند در فضای مجازی ببینید. چهره و استایل لي مین او و هم سبک هاي‌ او در بین جوانان کره جنوبی بسیار ترند و رایج می‌باشد و الگوی بیشتر ان ها هستند کـه با جست‌وجو در گوگل، اینستا، یوتیوب و دیگر اپلیکیشن هاي‌ موجود میتوانید تمام عکس هاي‌ این خواننده و بازیگر مطرح کره اي را مشاهده کنید.بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

میزان ثروت لی مین هو

لي مین هو در همان ابتدا شروع کار خود در سریال پسران برتر از گل جوایز زیادی گرفت و شهرت و محبوبیت او باعث ایجاد موقعیت هاي‌ توپی برای وی شد. او برای بازی در هر قسمت مبلغی حدود ۵۸,۷۰۰ دلار دریافت می‌کند ودر فهرست ۱۰ مرد کره اي کـه بالاترین دست مزد را دارند نفر پنجم می‌باشد. این درآمد و این جایگاه برای فردی بـه سن و سال لي مین هو واقعا بی نظیر میباشد.

 

این درست اسـت کـه لي مین هو بـه دلیل مشکلاتی نتوانست بـه دنبال علاقه اصلی خود برود اما او نشان داد کـه تسلیم نشده اسـت و اگر در مسیری قدم می‌گذارد قطعا بهترین خودرا نشان میدهد. لي مین هو در بین هم سن و سال هاي‌ خودش واقعا درآمد بسیاری دارد.

 

کـه این نشان دهنده توانایی هاي‌ او می‌باشد و این دلیلی اسـت کـه این همه ی طرفدار در سر تا سر دنیا دارد. ثروت لي مین هو بـه اندازه اي اسـت کـه بـه گفته خود او حالا حالا ها میتواند در رفاه کامل زندگی کند.بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

گفتگو با لی مین هو

لي مین هو در گفت و گو ها بسیار منعطف و مهربان اسـت ودر گفت و گو اي مجری از او پرسید کـه آیا از چای یا قهوه خوشش می‌آید و او گفت بله سپس مجری از او خواست تا قهوه درست کند و او قبول کرد. حضار از او خواستند کـه همیشه آن گونه از نزدیک با طرفدارانش دیدار کند و او گفت کـه این نخستین بار اسـت اینقدر نزدیک با همه ی ملاقات میکنم و قصد دارم از این بـه بعد این روند را ادامه دهم ودر ادامه او خیلی صمیمانه با طرفدارانش دست داد و با همه ی مهربان بود.

 

او از بدترین بحران زندگی اش گفت: تصادفی کـه سال ۲۰۰۶ اتفاق افتاده بود

و باعث شد لي ۶ ماه در بیمارستان باشد. او گفت من را این مشکل مقابله کردم

و هیچ گاه خودرا نباختم. او در ادامه از خاطرات دبیرستان و نخستین بوسه اش یاد کرد.

تو ادوارد نورتون بازیگر هالیوودی را بـه عنوان فردی کـه دوست دارد ملاقات کند انتخاب کرد

ودر بین ورزشکاران نیز کریستین رونالدو را انتخاب کرد. وقتی از او دلیل انتخاب هایش را

پرسیدند گفت من از کودکی عاشق رونالدو بودم و حرفه اي بودن او در رشته فوتبال،

رشته اي کـه من دوستش دارم و موفقیت روز بـه روز او مرا واقعا جذب او کرده اسـت.

 

حواشی لی مین هو

همان طور کـه برای تمام افراد مشهور شایعات زیادی وجوددارد، لي مین هو نیز شایعات زیاد را بـه دنبال دارد. یکی از این شایعات ماجرای ازدواج او با دختری بـه نام بائه سوزی بود کـه خود لي در گفتگو اي گفت کـه این اخبار کذب اسـت.بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

از دیگر شایعات نیز داستان توهین او بـه ایرانی ها میباشد کـه در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. فرد معروفی مانند لي مین هو کـه علاوه بر مدلینگ، خوانندگی و بازیگری در دنیای مجازی بـه سلطان شبکه هاي‌ مجازی مشهور اسـت صد در صد روزانه با حاشیه هاي‌ زیادی مواجه اسـت، بـه هرحال شهرت علاوه بر مزایا، ایراد هایي نیز دارد و تنها کاری یک هنرمند حرفه اي انجام میدهد صبر و پاسخ بـه سوالات میباشد.

 

کلاب هاوس از سری اپلیکیشن هایي می‌باشد کـه جدیدا در بین مردم در سرتا سر دنیا رایج اسـت و محیطی شبیه بـه اینستاگرام می‌باشد با این تفاوت کـه هیچ تصویری جز عکس پروفایل افراد وجود ندارد و تنها صدای افراد را می‌توان شنید. یکی از قابلیت هایي کـه کلاب هاوس دارد این می‌باشد کـه افراد مشهور و خوانندگان این اسـت کـه میتوانند در صفحه خود برای طرفدارانشان بخوانند، صحبت کنند و حتی با طرفدارانشان بـه صورت مستقیم صحبت کنند.

 

لي مین هو نیز از این برنامه زیاد استفاده میکنند و طرفداران او در سرتا سر دنیا وی را دراین برنامه دنبال کنند. لي خود نیز اعتراف کرده اسـت کـه زیاد در فضای مجازی اسـت و دائم سرش توی گوشی می‌باشد. وی می‌گوید البته اینکار یه هیچ عنوان کار درستی نیست و سعی در ترک این عادت دارد، او در ادامه گفت از جوان ها و طرفداران خودم خواهش میکنم کـه ان ها نیز اینگونه وقت خودرا در فضای مجازی هدر ندهند.

 

ادرس اینستاگرام لی مین هو

اینروزها اینستاگرام در بین مردم در سر تا سر دنیا بسیار کاربردی اسـت و تمام افراد مشهور صفحه شخصی مربوط بـه خودرا دارند. لي نیز با لقب سلطان فضاهای مجازی و اجتماعی دنبال کننده هاي‌ زیادی دراین محیط دارد. اینستاگرام لي مین هو حدود بیست و پنج میلیون دنبال کننده دارد کـه این رقم واقعا قابل توجه می‌باشد ان هم برای فردی بـه سن و سال لي مین هو!بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

صفحه اینستاگرام او تاکنون حدود ۲۳۵ پست دارد کـه شامل عکس هاي‌ مختلفی از او میباشد. در یکی از پست ها عکس کودکی خودرا منتشر کرده اسـت کـه حدود چهار میلیون لایک خورده اسـت. لي برای سایت promiz کـه سایتی برای گرد آوری و آگاهی در مورد کار هاي‌ خیر خواهانه میباشد صفحه اینستاگرامی راه اندازی کرده اسـت. این صفحه حدود یازده هزار نفر دنبال کننده دارد و این سایت و فعالیت هاي‌ این چنینی نشان دهنده روحیه مهربان و انسان دوستی این هنرمند میباشد.

 

بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای و رابطه عاشقانه با دختر تهرانی «+عکس»

در طی لایوی کـه لي مین هو برای صحبت با طرفدارانش برگزار کرده بود، دختری ایرانی در قسمت کامنت ها برای او می‌نویسد کـه در ایران طرفداران زیادی دارد و لي مین هو نیز در جواب او میگوید چه جالب، من فکر می‌کردم دختران ایرانی آن قدر محدود باشند کـه نمیتوانند فیلم هاي‌ کشور دیگری را ببینند! پس این نشان میدهد کـه رسانه ها درمورد ایران دروغ میگویند.

 

او در ادامه اضافه کرد کـه من بـه خودم افتخار می‌کنم کـه ایرانی ها نیز بازیگران کره اي را دنبال میکنند و طرفدارشان هستند. با شنیدن این صحبت از دهان لي شایعات زیادی مبنی بر توهین او بـه ایرانیان بـه وجود آمد،

 

البته کـه این هنرمند قصد توهین بـه ایران و ایرانی ها را نداشته و تنها اخباری را کـه شنیده باور کرده اسـت. هیچ فرد معروفی هیچ گاه بـه طرفداران خود بی احترامی نمی‌کند چرا کـه این طرفداران در واقع خانواده او می‌باشد و این اخبار بـه نوعی سو تفاهم میباشد.بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

حواشی لی مین هو

از دید برخی رسانه ها لي مین هو فساد هاي‌ اخلاقی هم داشته و بـه عنوان مثال هنگامی کـه خبرنگار از او پرسید کـه آیا در کودکی فیلم هاي‌ غیر اخلاقی دیده اسـت یا نه پاسخ مثبت داده بودو این را امری طبیعی می‌دانست چرا کـه همه ی این روز ها اینجور فیلم ها را می‌بینند. از دیگر کار هاي‌ او کـه بـه نام فساد هاي‌ اخلاقی از جانب برخی رسانه ها درنظر گرفته میشود.

 

بازی در فیلمی در نقش یک هم جنس گرا می‌باشد. رک و رو راست بودن لي مین هو و هم چنین شرکت در چنین فیلم هایي انتقاد و حاشیه هاي‌ زیادی برای او بـه وجود آورده اسـت اما چیزی کـه باید بـه خاطر داشته باشیم این اسـت.

 

کـه لي مین هو با توجه بـه سن کمی کـه دارد بسیار هنرمند اسـت و هر کاری هم کـه کرده اسـت بـه خاطر علاقه بـه حرفه اش بوده اسـت. شاید از نظر برخی افراد و برخی رسانه ها این رفتار ها غیر اخلاقی باشد اما باید بدانیم کـه هر فردی عقایدی دارد و ما باید بـه ان ها احترام بگذاریم، لي مین هو در تلاش و موفقیت بیشتر میتواند الگوی جوانان باشد تا دیگر مسائل.

 

علاقه ی لی مین هو به موزیک های ایرانی

هرگونه موضوع مبنی بر رقص لي مین هو با موزیک ایرانی و چنین مطالبی کذب میباشد. اخیرا طرفداران این هنرمند در ایران موزیک هاي‌ ایرانی بر روی ویدیو هاي‌ این خواننده گذاشته اند و برای بازدید خوردن پست هایشان نوشته اند رقص لي مین هو با موزیک ایرانی. روش هاي‌ زیادی برای بازدید پست ها وجوددارد اما بدترین ان ایجاد شایعه برای هنرمند مورد نظر می‌باشد.بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

کلیپ رقص این خواننده با موزیک ایرانی اصلا وجود ندارد اما می‌توانید کلیپ هاي‌ اصلی وی را در یوتیوب مشاهده کنید. وجود این شایعات و این همه ی مطالبی کـه از لي مین هو در سایت ها و فضای مجازی وجوددارد، هم چنین عکسها و ویدیو هاي‌ زیادی کـه از او منتشر میشود نشان دهنده محبوبیت بیش از حد لي در بین مردم و طرفدارانش میباشد. این همه ی ریز بینی و از بر بودن ریز بـه ریز زندگی این هنرمند قدرت زیاد او در حرفه اش می‌باشد.

 

لي مین هو تا بـه حال ازدواج نکرده اسـت اما درسال ۲۰۰۶ با خانم بائه سوزی خواننده و بازیگر کره اي وارد رابطه شد و ان ها دو سال باهم بودند و با یک دیگر زندگی می‌کردند. بعد از دو سال این رابطه به پایان رسید و ان ها از هم جدا شدند.

 

ودر واقع دقیقا زمانی کـه داشت شایعاتی چون عروسی سوزی و لي مین هو بـه راه می افتاد این رابطه به پایان رسید. بعد از ان با انتشار یکسری عکسها مانند پشت صحنه لب دادن لي مین هو در وارثان و هم چنین انتشار برخی عکس هاي‌ او درکنار طرفدارانش باعث ایجاد شایعه درمورد او شد. شایعاتی مبنی بر این‌که او ازدواج کرده و حتی قصد بچه دار شدن دارد کـه مدتی این اخبار در بین مردم بود تا این‌که لي خود این اخبار را رد کرد.

 

اهداف لی مین هو

برای جوان موفقی مانند لي تمام هدف رسیدن بـه جایگاه بالا تر میباشد، او میگوید کـه حالا حالا ها قصد ازدواج ندارد. برخی طرفداران لي با شنیدن این اخبار می‌گویند لي تاکنون حتی دوس دختر زیادی هم نداشته بعد شـما میگویید ازدواج کرده؟ و بعد از ان می‌خندند کـه این‌ها نشان دهنده این اسـت کـه این فرد با این‌که رو راست حرفش را میزند اما غالبا انسان درونگرایی می‌باشد.بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

برای افرادی مانند لي کـه تمام زندگی خودرا صرف پیشرفت و موفقیت خود کرده اسـت ازدواج گزینه سختی میباشد، لي می‌گوید بـه نظر من اگر فردی تصمیم بـه ازدواج می‌گیرد باید بداند کـه موظف اسـت وقت هاي‌ زیادی را برای خانواده خود داشته باشد و من اکنون چنین شرایطی ندارم و شاید درسال هاي‌ آینده بـه این قضیه فکر کنم.

 

حواشی لی مین هو با دختر تهرانی

از ان جایی کـه طرفداران لي در سرتاسر دنیا و از جمله ایران سنین نوجوان هستند بنابر این رویا بافی در مورد او زیاد اسـت. هم چنین برای بیشتر دیده شدن و لایک خوردن پست ها افراد این شایعات را می سازند. وی تا بـه حال بـه ایران سفر نکرده اسـت و حتی در گفت و گو اي نگفته اسـت کـه میـــخواهد بـه ایران سفر کند. وی تنها زمانی کـه متوجه شد مخاطبان و طرفداران زیادی در ایران دارد گفت برای من واقعا باعث افتخاره کـه مردم ایران بـه بازیگران کره اي علاقه دارند.بیوگرافی لی مین هو Lee Min-ho بازیگر مرد کره ای (+عکس)

اما هیچگونه قصدی از جانب او یا اخباری مبنی بر آمدن او بـه ایران وجود ندارد. برای هنرمندانی چون لي چنین اخباری نه در ایران بلکه در تمام دنیا بسیار طبیعی اسـت. لي مین هو تا یه حال سفر هاي‌ زیادی رفته اسـت و این جوان تا بـه حال تقریباً اکثر کشور هاي‌ دنیا را دیده اسـت و حتی عکسهای و ویدیو هایي از این سفر ها در فضای مجازی وجوددارد اما وی تاکنون بـه ایران سفر نکرده اسـت و امیدواریم روزی وی را نیز در ایران ببینیم و او از ایران نیز بازدید کند.

 

 

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت