از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس (+عکس)

از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس (+عکس)

از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس

ماهان تیموری یکی از میلیونرهای خودساخته در فضای مجازی اسـت و تونسته یکی از موفق ترین و پولدار ترین بلاگرهای اینستاگرام شود و با دوره هاي‌ اموزشی بسیار مشهور شود در ادامه با از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه هاي‌ پشت پرده این مدرس سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

بیوگرافی ماهان تیموری 

ماهان تیموری یکی از مدرس هاي‌ فضای مجازی اسـت . ماهان اضافه می‌کند کـه از نوجوانی بـه فکر استقلال مالی بود. وی همواره دلش میخواست دستش در جیب خودش باشد، بدین منظور نیز اقدامات بسیار انجام داد و بـه موفقیت هایي نیز از جمله سر کار گذاشتن عده اي دست یافت.از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس (+عکس)

 

تخم مرغ شانسی نخستین کار کودکی ماهان بود  کـه توانست نخستین کسب و کار خودرا شروع و بـه مراتب پیشرفت کند. با مهاجرت او بـه تهران ورق برگشت و حال میدانیم کـه بـه چه پیشرفت هاي‌ روز افزونی دست یافته اسـت.

 

او نویسندگی ۹ جلد از پر فروش ترین کتاب ها را در ایران عهده دار شد کـه مشهور ترین و پرفروش ترین انها، جنگ باورها می‌باشد. با مطالعه این کتاب و کلیپ هاي‌ آموزشی ماهان تیموری میتوان عوامل بازدارنده جذب ثروت و ثروتمند شدن را کـه بر گرفته از متون افراد صاحب نام بوده اسـت، پیدا کرد.

 

افتخارات ماهان تیموری در کسب و کار

اما یهویی ماهان تیموری با تلاش فراوان موفق شد ودر سال ۹۷ بـه مقام کارافرین برتر شناخته شد همچنین عکس هاي‌ ماهان تیموری چه در رسانه هاي‌ مختلف چه در صفحات مجازی قابل مشاهده و میان عموم مردم شناخته شده و شخصیتی مطرح اسـت.از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس (+عکس)

 

ناگفته نماند mahanteymori ماهان تیموری، در ۷ سال فعالیت توانست بیش از ۲۰ تقدیر نامه در زمینه هاي‌ مختلف دریافت کند. درسال ۱۳۹۸ بـه عنوان فردی مطرح در عرصه صنعت و اقتصاد شناخته و معرفی بـه جامعه شد. موفقیت هاي‌ او در زمینه اشتغال زایی قابل تقدیر اسـت.

 

آدرس اینستاگرامی ماهان تیموری 

ماهان تیموری در اینستاگرام خود ۲ میلیون فالوور دارد ٬‌ همانطور کـه در عکسها و ویدئوهای منتشر شده توسط این فرد بـه وضوح دیده می شودف وی تاکید ویژه اي بر میزان ثروت دروغین وی داشته و مانند خیلی از افراد دیگری کـه با فریب چشم مردم جیب هایشان را خالی کردند، وی نیز با طراحی عکس هاي‌ فیک و قلابی از زندگی لاکچری و موفقیت هاي‌ بدست نیاورده خود، بـه نبوغ نداشته خود مشروعیت می بخشید.

 

یکی از سوالاتی کـه مردم در مواجهه با چنین شرایطی از خود می بایست بپرسند این اسـت کـه اگر تا چنین سطوحی بـه موفقیت مالی و مدیریتی رسیده باشند، دیگه چه نیازی بـه فروش پکیج ها و مشاوره هاي‌ ارزان قیمت دارند؟

 

دوره های هوش مالی ماهان تیموری را از کجا تهیه کنیم؟‌

ماهان تونست در دو سال بسیار موفق شود و همچنین موفق شد یک کارخانه در قم تاسیس کند. توضیحاتی در رابطه با دانلود هوش مالی ماهان وجوددارد کـه با هم بررسی میکنیم؛ هوش مالی یا اقتصادی مربوط بـه مسائل مالی میشود کـه برای تشخیص و ارائه راه حل برای حل مشکلات اقتصادی از این هوش استفاده می‌شود.از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس (+عکس)

 

سایت ماهان تیموری تعدادی سوال مطرح شده کـه فرد با مطالعه آن ها ترغیب بـه روی اوردن و کنجکاوی درباره اپلیکیشن هوش مالی ماهان می‌کند صحبت هاي‌ او درباره کارخانه ماهان تیموری و نحوه کارش توجه را بـه خود جلب میکند.

 

دوره هاي‌ هوش مالی پلاس شامل ۲۳فصل تحت عناوین باور و ذهنیت مالی،معنویت مالی، مهارت هاي‌ شخصتی، مدیریت ورشکستگی و.. او بـه توضیح دوره هایش می‌پردازد.

 

درخلاصه اي از هوش کارآفرینی وی بیان میکند کـه این هوش شـما را بـه خواستتان برای داشتن یک کسب و کار می رساند و اما هوش اینستاگرام بزرگ ترین جا برای کسب و کار بـه صورت آنلاین اسـت. وی همچنین بـه توضیح دیگر هوش ها میپردازد. عادات مالی ثانویه بـه گونه ایست کـه شـما بـه طور هم زمان می‌توانید شخصیت، ذهنیت و مهارت هاي‌ مالی خودرا ارتقا داده و درامدتان را تا چندین برابر رشد و افزایش دهید.

 

ماجرای کلاهبرداری ماهان تیموری. 

دریک زمان کوتاهی کلاهبرداری ماهان تیموری بسیار زیاد شد ٬‌ بـه فریب و از این جهت بـه کسب درآمد پرداخته اند. اصلی ترین نقش را محسن تیموری «برادر بزرگ تر» عهده دار شد. وی از سال ۱۳۹۲ شروع بـه برگذاری همایش هایي با عنوان ثروتمند شدن برگزار میکرد.

 

پس از مدتی نیز سعی کرد تمام اعضای خانواده و حتی دربخش هاي‌ گسترده تری یعنی تمام خویشاوندانش را وارد عرصه کرد و پس از چند سال جداشد و کسب و کار خودرا شروع کرد؛ اما بـه گفته خود ماهان تیموری این داستان راهی برای فروش بیشتر پکیج هایش بوده و نه چیز دیگر. بـه گفته برخی از مردم کـه تجربه دانلود هوش مالی ماهان تیموری را داشتند.

 

فریب افراد ساده لوح توسط تیم ماهان تیموری 

داستان از این قرار اسـت کـه جناب ماهان تیموری فردی دزد و کلاهبردار اسـت کـه با فریب افراد ساده لوح کسب درآمد میلیاردی میکند. با بررسی مطالب موجود در هوش بورسی ماهان تیموری بـه سادگی می‌توان پی برد.از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس (+عکس)

همگی مطالب حاصل کپی برداری از کتاب ها و گفته هاي‌ ارزشمند اساتید بزرگ و برتر بوده و خودش هیچ نظر و راه خاصی را برای بـه قول خودش ثروتمند شدن بیان نکرده اسـت. داستان ماهان تیموری کـه در صدد بـه ثروت رساندن یک شبه مردم بود. شباهت بسیاری بـه داستان پینوکیو«کارتون» و کاشتن سکه هایش داشت.

 

ایا ماهان تیموری متاهل است؟‌

خیر ماهان تیموری مجرد اسـت ٬‌ با این حال در ارتباط با روابط شخصی وی و زندگی شخصی وی شایعاتی وجوددارد کـه بـه صحت یا نادرست بودن ان ها نمیتوان یا صراحت پرداخت. در خصوص هویت این فرد عناوین و شایعات زیادی در رسانه هاي‌ مختلف بـه گوش میرسد.

 

هوش مالی و درامد میلیاردی برای ماهان تیموری 

هوش مالی دوره اي جامع برای توسعه و ارتقا مهارت هاي‌ بـه ثروت رساندن میباشد؛ این دوره بـه شخص می اموزد کـه میتواند با تکیه بر توانایی ها و استعداد هاي‌ شخصی اش، موفقیت خودرا در زندگی تضمین کند.او افزود کـه پس از مدتی فهمیدم برای ثروتمند شدن باید باهوش بود، نه هوش عادی بلکه هوشی خاص بـه نام IQ.از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس (+عکس)

ماجرای زندان رفتن ماهان تیموری 

همانگونه کـه می‌دانید ماهان بسیار تبلیغ و رشد کرد. ماهان تیموری با تبلیغات زیادش در شبکه هاي‌ اجتماعی توانست پیشرفت بسیار چشمگیر و فروش هاي‌ زیادی نیز رقم زد. در بررسی آخرین آمار فروش او متوجه شدم کـه در مدت ۳ ماه درآمدی حدود ۲ میلیارد بود.

 

پیام ماهان تیموری «اگر فقیر هستی من میتوانم تورا ثروتمند کنم » در تک تک کمپین هایش باعث شد عده زیادی از افراد جامعه کـه شکست خورده بودند و یا وضعیت مالی متوسطی داشتند و یا در مسیر زندگی و کسب و کارشان نیز سردرگم بودند محصول هوش مالی او را تهیه کنند.

 

اشتباه تبلیغ نویسی و ماجرای پایان او 

ناگفته نماند کـه عمق فاجعه این جا بود چرا کـه با یک اشتباه در تبلیغ نویسی باید شاهد سقوط و بدنامی برند باشیم در حالی کـه او می توانست هدف خود از کارهایش را بـه نحوه بهتری مطرح کند «اگر میخواهی رتبه یک کسب و کار خود شوی، من تمام چیزهای مورد نیاز را بـه تو می اموزم» تنها با بـه کار گیری این جمله نتیجه کار تغییر و ماهان بـه ابر قهرمانی در کسب ثروت شناخته می شد.از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس (+عکس)

 

اما چون هدف برند را اشتباه بیان کرد، افرادی جذب این برند شدند کـه هیچ کس نمی توانست انها را بـه نتیجه و سرانجام برساند. با این حال ماهان تسلیم نشد و ویدیویی با تیتر ماهان تیموری بزرگ ترین کلاهبردار ایران دستگیر شد؛ منتشر کرد. اما بزرگ ترین اشتباهش همین بود کـه سایتش را بر پایه کلمه ماهان تیموری کلاهبردار بهینه کرد.

 

اپلیکیشن هوش مالی ماهان تیموری

ماهان می‌گوید: من در اپلیکیشن هوش مالی بـه مفهوم هوش مالی پرداختم تا اصرار کسب درامد و ثروت را نشان دهم. هدف ما از این پکیج این نیست کـه فرد را مادی گرا بسازیم بلکه خواهان این هستیم کـه در تمامی جنبه هاي‌ زندگی ثروتمند شوید. در واقع ماهان تیموری اپلیکیشن آموزشی اسـت کـه بـه فعالیت هاي‌ خاصی میپردازد کـه با خود ثروت را بـه همراه دارند.از کلاهبرداری ماهان تیموری تا کارخانه های پشت پرده این مدرس (+عکس)

 

اهداف سایت ماهان تیموری کلیپ هاي‌ انگیزشی میباشد  و امید راه اندازی شد و پیکیج هایي برای فروش از ۳۰۰ هزارتومان تا ۳ میلیون تومان تهیه کرد. همچنین افراد رابا عنوان هایي مثل از کارگری تا پولداری یا از فقیری تا ثروتمندی، برای خرید پکیج هایش ترغیب می‌کرد و تنها کافیست بـه اینستاگرام وی کـه در بالا قرار دادیم کلیک فرمایید.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت