فرناز مرادی کیست؟ | کارآفرین و مدل جذاب ایرانی در اینستاگرام (+عکس)

فرناز مرادی کیست؟ | کارآفرین و مدل جذاب ایرانی در اینستاگرام (+عکس)

فرناز مرادی یکی از سلبریتی هاي‌ پولساز اسـت کـه کارآفرین و مدل جذاب ایرانی اسـت در ادامه با کارآفرین و مدل جذاب ایرانی در اینستاگرام سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

فرناز مردای کیست؟

بـه گزارش هاتم بت همانطور کـه در قسمت قبل بیان کردیم فرناز مرادی دهه شصتی می‌باشد ودر کنار خانواده اش در خارج از ایران زندگی میکند، او توانسته اسـت کـه مدرک دکترای خودرا با نمره بسیار عالی از دانشگاه کسب کند.

او بیان کرده اسـت کـه یکی از سرگرمی هایي کـه در دوران فراغت خود انجام میدهد، کتاب خواندن اسـت و برای ورود بـه سایت معتبر فرناز مرادی کافیست کـه بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید و برنده میلیون‌ها تومان باشید.فرناز مرادی کیست؟ | کارآفرین و مدل جذاب ایرانی در اینستاگرام (+عکس)

فرناز درباره ي کتاب خواندن بیان کرده اسـت کـه مطالعه ي کتاب علاوه بر این‌که یکی از سرگرمی هاي‌ مورد علاقه ي من اسـت، هم چنین قبل از خواب با کتاب خواندن میتوانم بـه اسانی و با آرامش بیشتری بخوابم.

 

هم چنین او کتاب خواندن را بـه فالووران خود نیز توصیه میکند و اسم بیشتر کتاب هایي کـه می‌خواند را برای فالووران خود می‌گوید تا ان ها نیز اگر خواستند این کتاب ها را تهیه و مطالعه کنند.

 

فرناز مردای اصالتا اهل کجاست؟

همانطور کـه در قسمت قبل بیان کردیم فرناز در ایران بـه دنیا آمده و بزرگ شده اسـت و حدود 10 الی 11 سال قبل از ایران مهاجرت میکند و ساکن تورنتو می‌شود. هم چنین جالب اسـت کـه بدانید او بیان کرده اسـت کـه هنگامی کـه در ایران دانشجو بوده اسـت بـه هیچ وجه از رشته ي خود راضی نبوده و بـه ان علاقه اي نداشته اسـت.

 

بـه دلیل خواهش مادرش در رشته ي مهندسی تحصیل کرده اسـت. البته او این را هم اضافه کرد کـه دلتنگ دوران دانشجویی خود در ایران و هم چنین هم کلاسی هایش می باشد. درضمن اگر با مفهوم سلبریتی آشنا نیستید و نمیدانید سلبریتی کیست پیشنهاد می‌کنیم از طریق لینک مربوطه مقاله مرتبط با ان را بخوانید.فرناز مرادی کیست؟ | کارآفرین و مدل جذاب ایرانی در اینستاگرام (+عکس)

میزان ثروت فرناز مرادی 

سوالی کـه برای خیلی از کاربران و هم چنین فالووران فرناز مرادی بـه وجود می‌آید، این اسـت کـه منبع درآمد او از کجا اسـت؟ درباره ي جواب این سوال باید بگوییم کـه فرناز یک برند اکسسوری و بدلیجات در ایران دارد کـه بخش مهمی از درآمد او از این طریق بدست می‌آید و گفته شده اسـت.

 

کـه برند او در ایران بسیار مورد استقبال خانمها قرار گرفته اسـت. هم چنین بخش دیگر درآمد او از طریق اینستاگرام می‌باشد، بـه اینگونه کـه او در اینستاگرام بـه تبلیغ بعضی از پیج ها و یا هم چنین محصولاتی کـه برند ها برای او می فرستند، می‌پردازد و از این طریق نیز درآمدزایی میکند. البته او در یکی از استوری هاي‌ خود بیان کرده بود کـه شغل دیگری نیز دارد کـه در آینده از ان برای فالوورانش بیشتر خواهد گفت.فرناز مرادی کیست؟ | کارآفرین و مدل جذاب ایرانی در اینستاگرام (+عکس)

اینستاگرام فرناز مرادی

فرناز مرادی لایو هاي‌ زیادی برای فالووران خود میگذارد ودر ان بـه اکثر سوالات فالووران خود جواب می‌دهد. هم چنین او از خودش و کار هایي کـه انجام می‌دهد نیز در لایو می‌گوید. فرناز در یکی از لایو هاي‌ خود بیان کرده بود کـه طرفدار صدف بیوتی اسـت، برای ورود بـه اینستاگرام فرناز مرادی کلیک فرمایید.فرناز مرادی کیست؟ | کارآفرین و مدل جذاب ایرانی در اینستاگرام (+عکس)

و کار هاي‌ وی را همیشه دنبال میکند و از این‌که یک خانم ایرانی توانسته دراین جایگاه قرار بگیرد و بـه اینگونه محبوب شود بـه او افتخار میکند و هم چنین در ادامه نیز بیان کرد کـه یکی از آرزو هایش این اسـت کـه صدف را از نزدیک ببیند و وی را آرایش کند.
حواشی فرناز مرادری
یکی از حواشی کـه برای فرناز مرادی بـه وجود آمده بود، عکس هاي‌ قبل از عمل او کـه در اینستاگرام منتشر شد، بوده اسـت. البته فرناز دراین باره در استوری خود بیان کرد کـه من چهره ي قبل عملم را از کسی مخفی نمیکنم و باید بگوییم کـه عمل هایي داشته ام و از این عمل ها احساس پشیمانی نمیکنم.فرناز مرادی کیست؟ | کارآفرین و مدل جذاب ایرانی در اینستاگرام (+عکس)

بعد از این حواشی بـه وجود آمده، فرناز عکس هاي‌ بیشتری از قبل عمل خود و حتی زمانی کـه ایران بوده اسـت، برای مردم بـه اشتراک گذاشت. البته او گفته اسـت کـه بـه حاشیه ها اصلا اهمیت نمیدهد و زندگی اش را هرگونه کـه می‌خواهد، پیش می‌برد، برای ورود بـه سایت معتبر فرناز مرادی کافیست کـه بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید و برنده میلیون‌ها تومان باشید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت