ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار معروف پورن هاب (عکس ۱۸+)

ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار معروف پورن هاب (عکس ۱۸+)

پورن استار معروف پورن هاب

ساوانا سامسون Savanna Samson یکی از پورن استارهای مشهور پورن هاب اسـت که با بازی هایي که دارد بسیار مشهور شده اسـت در ادامه با ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار مشهور پورن هاب عکس داغ سایت هاتم بت را دنبال کنید.ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار معروف پورن هاب (عکس ۱۸+)

بیوگرافی ساوانا سامسون 

ساوانا سامسون Savanna Samson با نام هنری ناتالی اولیوروس، یکی از زنان پورن‌استار سابق آمریکایی اسـت. او چندین بار برنده جایزه ای‌ وی‌ ان AVN شده‌ اسـت و برخی وی را یکی مشهور‌ ترین هنرپیشگان فیلم های پورنو در تاریخ جهان معرفی کرده‌ اند.ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار معروف پورن هاب (عکس ۱۸+)

مشهور ترین پورن استارهای جهان

او در حال حاضر زندگی عادی را دنبال می کند، اما فیلم های‌ او در سایت های‌ پورن و بزرگسال، هنوز هم بازدید فراوانی دارند.ساوانا سامسون در واترتاون، نیویورک کاتولیک به دنیا آمد.

در دوران کودکی توسط والدینش به کلاسهای تعلیم رقص باله فرستاده شده بود و علاقه وی به رقص، آغازی بود برای زندگی حرفه‌ای وی در دوران بزرگسالی. البته او هنوز درباره این که چرا وارد دنیای پورن شده قاطعانه صحبت نکرده اسـت.

در سال‌های‌ میانی دهه نود، وی به عنوان «رقصنده لخت» در یکی از کلوپ‌های‌ استریپ‌ تیز در منطقه منهتن شهر نیویورک به نام «اسکورز» «Scores» به رقص می‌پرداخت. به طور کلی اکثر بازیگران پورن، با فعالیت در کلوپ های‌ استریپ تیز پیشنهاد بازی در فیلم های‌ بزرگسال را دریافت کرده اند.ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار معروف پورن هاب (عکس ۱۸+)

علاقه ساوانا سامسون به دنیای پورن گرافی 

در سال ۲۰۰۰ میلادی، ساوانا با شرکت در اولین فیلم پورنوی خود با نام «دیدار روکو با یک فرشته آمریکایی در پاریس» «Rocco Meats an American Angel in Paris» که با شرکت بازیگر مشهور مرد فیلم های پورنو، روکو سیفردی همراه بود.ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار معروف پورن هاب (عکس ۱۸+)

زیباترین پورن استار جهان

برای خود نامی در صنعت پورن کشور آمریکا دست و پا کرد.وی از سال ۲۰۰۲ تاکنون با بستن قراردادی اختصاصی با ویوید اینترتینمنت که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های‌ فعال در صنعت پورن در جهان اسـت، متعهد شده‌اسـت که تنها در فیلم های تولیدی ویوید بازی کند.ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار معروف پورن هاب (عکس ۱۸+)

سامانا سامسون ایا ازدواج کرده است؟‌

او ازدواج کرده و یک پسر دارد. یکی از دلایل خروج او از صنعت بزرگسال، وجود فرزندش بود. او تقریبا تمام عکس های‌ برهنه خود را از موتورهای جست و جو پاک کرده تا این مورد در روح و روان فرزندش تاثیر بدی نگذارد.ساوانا سامسون در سال ۲۰۰۴ میلادی، مجری مراسم جوایز ای‌وی‌ان در شهر لاس وگاس بود. جوایز ای‌وی‌ان «AVN» همانند جوایز اسکار برای فیلم‌های‌ پورنو اسـت.ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار معروف پورن هاب (عکس ۱۸+)

شراب سازی سامانا سامسون

در سال ۲۰۰۶ میلادی، ساوانا سامسون کمپانی شراب سازی خود، با نام «شراب ساوانا» «Savanna Wines» را افتتاح کرد. او در شبکه های‌ اجتماعی به تبلیغ برای برند شراب خود میپردازد.ساوانا سامسون Savanna Samson پورن استار معروف پورن هاب (عکس ۱۸+)

لازم به ذکر اسـت که اینستاگرام رسمی او خصوصی اسـت و برای دنبال کردن پست های‌ او باید پیام درخواست دنبال کردن ارسال کنید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت