بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی

Jehan Hashim جیهان هاشم یکی از زیباترین دختران جهانی اسـت و علاوه بر محبوبیت در کشور عراق در خاورمیانه ودر ایران هم بسیار محبوب اسـت در ادامه با بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب سایت هاتم بت را دنبال کنید.بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

جیهان هاشم عکس های او 

بـه گزارش هاتم بت حضور جیهان هاشم در مسجد جامع «نداء الاسلام» بغداد و بـه اشتراک‌ گذاشتن عکسهای خود در شبکه‌های‌ اجتماعی با اعتراض شدید اداره اهل‌سنت عراق مواجه شد.بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

نتایج تحقیقات ثابت کرد که جیهان هاشم در خارج از ساعات کار مسجد و بدون دریافت مجوز رسمی وارد مسجد شده و این برخلاف قوانین اسـت.جیهان هاشم متولد آگوست سال 1988 میباشد. او زاده اربیل عراق و اصالتا کرد اسـت، از تحصیلات او اطلاعات معتبری در دسترس نمی باشد. جیهان هاشم یک میک آپ آرتیست بود که خیلی زود در شبکه های‌ اجتماعی از جمله اینستاگرام مشهور شد.

 

علاقه جیهان هاشم به مدلینگ

او سپس وارد حرفه مدلینگ شد و با عکس هایي که از خود در اینستاگرام منتشر کرد، شمار هواداران خود را بـه چندین میلیون نفر رساند. او فعالیت های‌ خود را از سال 2015 شروع کرده اسـت.بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

آیا جیهان هاشم متاهل است ؟

جیهان هاشم در حال حاضر بـه همراه خانواده خود در کشور ترکیه زندگی می کند. او تاکنون ازدواج نکرده و مجرد میباشد، جیهان هاشم درآمد قابل توجهی از صفحه اینستاگرامی خود کسب میکند.بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

حواشی جیهان هاشم در مسجد اهل تسنن

حضور جیهان هاشم در مسجد جامع «نداء الاسلام» بغداد و بـه اشتراک‌ گذاشتن عکسهای خود در شبکه‌های‌ اجتماعی با اعتراض شدید اداره اهل‌سنت عراق مواجه شد. نتایج تحقیقات ثابت کرد که جیهان هاشم در خارج از ساعات کار مسجد و بدون دریافت مجوز رسمی وارد مسجد شده و این برخلاف قوانین اسـت.بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

بـه دنبال انتشار این عکسهای، اداره اوقاف اهل‌سنت عراق بـه این اقدام واکنش نشان داد ودر بیانیه‌اي تأکید کرد: پس از انتشار این عکسهای در شبکه‌های‌ اجتماعی، «عبداللطیف الهمیم»؛ رئیس اداره.

 

دستور تشکیل یک کمیته تحقیقاتی بـه ریاست «سیدطه عبد مرزوک»؛ مدیر اوقاف منطقه «الرصافه» بغداد و عضویت شماری از روحانیون اهل‌سنت این کشور را صادر کرده اسـت.بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

دراین بیانیه آمده‌ اسـت: نتایج تحقیقات ثابت کرده‌ که جیهان هاشم در خارج از ساعات کار مسجد و بدون دریافت مجوز رسمی وارد مسجد شده و این برخلاف قوانین اسـت.بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

این اداره با تأکید بر اینکه بـه زودی دادخواستی قضایی علیه او بـه دادگاه ارائه خواهد شد، اعلام کرد: این اقدام خارج از عرف عموم اسـت و مساجد مکان‌هایي برای پرستش هستند نه عکس‌برداری و خودنمایی.بیوگرافی جیهان هاشم زیباترین مدلینگ عراقی و محبوب (+عکس)

آدرس اینستاگرام جیهان هاشم 

مدلینگ مشهور اینستاگرامی عرافی جیهان هاشم در اینستاگرام هم فعالیت دارد و هم بسیار مشهور اسـت و روی لینک کلیک فرمایید تا وارد پیج جیهان هاشم شوید و این پیج حدود 3.5 میلیون فالوور دارد و بالای 100 پست دراین پیج قرار داده اسـت ک بیشتر عکسهای خود جیهان هاشم بوده اسـت .

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت