از خودکشی آزاده نامداری تا مشکلات خانوادگی و تهمت های عجیب (+عکس)

از خودکشی آزاده نامداری تا مشکلات خانوادگی و تهمت های عجیب (+عکس)

آزاده نامداری یکی از مجریان سابق صدا و سیما اسـت کـه علاوه بر اخراج از صدا و سیما بسیار پر حواشی بود در ادامه با از خودکشی آزاده نامداری تا مشکلات خانوادگی و تهمت هاي‌ عجیب سایت برترین بی را دنبال کنید.

 

بیوگرافی آزاده نامداری

بـه گزارش هاتم بت آزاده نامداری بـه انگلیسی Azadeh Namdari در 9 آذر سال 1363 در کرمانشاه متولد شد.او فارغ التحصیل مدیریت صنعتی بوده و با اجرا در برنامه “تازه ها” طرفداران بسیاری پیدا کرد.از خودکشی آزاده نامداری تا مشکلات خانوادگی و تهمت های عجیب (+عکس)

آزاده نامداری با همکاری با با شبکه زاگرس کرمانشاه کار خودرا آغار کرد. پس از ان در برنامه “خط مستقیم” شبکه تهران بـه فعالیت ادامه داد.

 

شروع تلویزیون ازاده نامداری

درسال 1388 او مجری گری برنامه تازه ها را شروع و تا بهمن سال 1388 ادامه داشت.آزاده نامداری در برنامه “خانمی کـه شـما باشی” مسئولیت نویسندگی، مجری گری و تهیه کنندگی را بر عهده داشت.

 

برنامه های تلویزیون ازاده نامداری

این مجری سرشناس ایرانی، درسال 1392 با فرزاد حسنی، دیگر مجری ایرانی ازدواج کرد اما این ازدواج بیشتر از یکسال طول نکشید و این دو با جنجال فراوان از جمله کتک خوردن آزاده نامداری از هم جدا شدند.آزاده نامداری پس از ان با سجاد عبادی ازدواج کرد. این دو اکنون صاحب دختری بـه نام گندم هستند.

 

برنامه تازه ها شبکه یک

برنامه غیرمنتظره شبکه دو

برنامه جمع ما شبکه دو

برنامه زنده رود شبکه اصفهان

برنامه رادیو هفت شبکه آموزش

برنامه ورزش امروز

برنامه نوروزی شبکه دو

برنامه شاخه طوبی شبکه سه

برنامه یک برش زندگی شبکه دو

برنامه صبحی دیگر شبکه آموزش

برنامه شبنشینی شبکه جام جم

برنامه ورزش امروز شبکه جام جم

مراسم جشن نفس

جشنواره فیلم صد ثانیه

مشاور و نویسنده برنامه پشت صحنه

مراسم خیریه کودکان نقص ایمنی

 

سجاد عبادی همسر ازاده نامداری

رحیم عبادی پدر سجاد کـه متولد رامسر بوده و فارغ التحصیل تکنولوژی آموزشی اسـت، در دولت هفتم یعنی دولت کارگزاران معاون وزیر آموزش و پرورش بودو رابطه مثبتش با رییس دولت اصلاحات وی را بـه ریاست سازمان ملی جوانان و مشاوری رییس دولت هشتم رساند.

 

رحیم عبادی استادیار دانشگاه فرهنگیان و عضو هیئت امناء و هیئت موسس و قائم مقام دانشگاه غیردولتی مهرالبرز نخستین دانشگاه مجازی ایران اسـت.

 

بـه گزارش سینماژورنال فریده ماشینی مادرشوهر آزاده نامداری در قید حیات نیست.وی کـه فارغ التحصیل مطالعات زنان از دانشگاه علامه و مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر بود بیشتر بـه عنوان پژوهشگر و فعال زنان شناخته می شد و تا ریاست کمیسیون زنان حزب منحله مشارکت هم پیش رفته بود.

 

ماشینی کـه در جریان حوادث پس از انتخابات ۸۸ یکبار بازداشت هم شده بود در خرداد ۹۱ و بعد از مدتی ابتلا بـه سرطان درگذشت.

 

خطبه عقد ازدواج اول نامداری با فرزاد حسنی را سیدحسن خمینی خوانده بود. نزدیکی خانواده همسر دوم نامداری بـه رییس دولت اصلاحات این حس را پیش روی مخاطب قرار می دهد کـه احتمالا خطبه عقد وی و همسرش را نیز رییس دولت اصلاحات جاری ساخته اسـت.

 

ماجرای ازدواج ازاده نامداری

آزاده تا بـه امروز دو بار ازدواج کرده اسـت. شوهر دوم او سجاد عبادی نام دارد کـه او نیز یکی از آقازاده هاي‌ ایران بـه شمار می‌رود. آزاده یکسال بعد از طلاق از همسر اولش با انتشار عکسی خبر ازدواج دوباره اش را اعلام کرد.از خودکشی آزاده نامداری تا مشکلات خانوادگی و تهمت های عجیب (+عکس)

دراین باره باید بگوییم کـه آزاده و سجاد عبادی درسال ۹۴ باهم ازدواج کردند. این خبر حواشی زیادی را بـه وجود آورد. این زوج درسال ۹۵ صاحب دختری بـه نام گندم شدند.

 

موضوع آشنایی با همسر دومش چه بود؟

آزاده در مورد آشنایی اش با همسر دومش بیان کرده بود کـه درسال ۸۷ من و سجاد دوستان مشترکی در تلویزیون داشتیم کـه یکی از ان ها مدیران ارشد تلویزیون بودو اینگونه چند بار هم دیگر را از دور دیده بودیم. او در ادامه بیان کرد کـه در ان زمان من بـه شدت مشغول فعالیت در تلویزیون و زندگی شخصی ام بودم بـه همین دلیل ارتباط ما قطع شد.

 

کشف حجاب آزاده نامداری 

در مورد سجاد عبادی باید بگوییم کـه متولد سال ۱۳۶۰ در تهران اسـت. او دریک خانواده مذهبی و فرهنگی بـه دنیا آمده اسـت و فارغ التحصیل دکترای سیاست گذاری از دانشگاه آزاد می باشد.

 

سجاد عبادی نیز قبلاً یکبار ازدواج کرده اسـت و الان نیز مدیر و سرپرست روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی اسـت. هم چنین سجاد عبادی در مجموعه اي با عنوان نمایندگی فدراسیون جهانی مخترعان و مبتکران فعالیت می‌کند.

 

تفریج و استراحت ازاده نامداری 

در تیر سال ۹۶ آزاده نامداری در بيرون از کشور «سوئیس» برای استراحت و تفریح بـه همراه همسر خود رفته بود. آزاده نامداری در سوئیس حواشی بسیار زیادی را برای خود بـه وجود آورد. دراین باره باید بگوییم کـه از او فیلم و عکس هاي‌ بی حجابی درکنار همسرش دریک پارک در سوئیس منتشر شد.

 

این عکس ‌ها و فیلم ‌ها حواشی بسیار زیادی را بـه وجود آورد تا تا جایی کـه در عده اي از پیچ ها تیتر هاي‌ مانند این‌که آزاده نامداری کشف حجاب کرد را زدند. البته بعد از انتشار این عکس‌ ها، آزاده نامداری سعی کرد تا رفتار خودرا با این‌که دریک دورهمی خانوادگی بوده و همه ی افراد در ان جا از محارم او بوده اند، توجیه کند اما نتوانست منتقدان و مردم را راضی نگهدارد.

 

بعد از مدتی بـه دلیل این‌که عکس هاي‌ بی حجابی از آزاده منتشر شده بود، سوال عده اي از افراد این بود کـه آزاده نامداری کجاست دراین باره باید گفت کـه او بعد از مدتی بـه اسانی و بدون دردسر بـه ایران بازگشت.

 

ادرس اینستاگرام ازاده نامداری

آزاده نیز مانند عده اي از سلبریتی هاي‌ دیگر اینستاگرام را مرکز فعالیت خود قرار داده اسـت ودر ان گاهی اوقات استوری هایي منتشر می ‌کند کـه باعث ایجاد حواشی می شود.از خودکشی آزاده نامداری تا مشکلات خانوادگی و تهمت های عجیب (+عکس)

هم چنین در اینستاگرام عکس هاي‌ متفاوتی از خود و کار هاي‌ کـه انجام می ‌دهد و یا عکس‌ هایي کـه بـه ان ها علاقه دارد را برای مخاطبان خود منتشر می ‌کند. برای دانستن آدرس اینستاگرام آزاده نامداری میتوانید نام کامل وی را در اینترنت جست‌وجو کنید.

 

ماجرای ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی

در اردیبهشت سال ۹۲ آزاده نامداری و فرزاد حسنی با حضورشان در کنسرت یکی از خوانندگان مشهور ایرانی فرزاد فرزین ازدواج خودرا بـه رسانه ‌ها اعلام کردند. سید حسن خمینی عاقد این زوج بوده اسـت. البته باید افزود کـه آزاده و فرزاد حسنی بعد از یکسال یعنی در خرداد سال ۹۳ از یک دیگر جدا شدند.

 

فرزاد حسنی تا بـه حال واکنش هاي‌ زیادی بـه عده اي از رفتار هاي‌ همسر سابقش نشان داده اسـت کـه حتی عده اي از پیج ها تیتر هایي با عنوان واکنش فرزاد حسنی بـه ازدواج آزاده نامداری و یا واکنش فرزاد حسنی بـه عکس بی حجاب آزاده نامداری را زده اند.

 

بـه هرحال فرزاد حسنی واکنش هاي‌ تند همراه با طعنه بـه همسر سابق خود در رابطه با عکس هاي‌ بی حجابی او و هم چنین ازدواج دومش زده اسـت.

 

ماجرای خودکشی آژاده نامداری

تحقیقات بیشتر نشان داد پدر آزاده نامداری با دخترش تماس گرفته و بـه دلیل این‌که دخترش پاسخگوی تماسهای وی نبوده، سراسیمه همراه با مادر آزاده نامداری بـه منزل وی رفته و پس از شکستن در منزل، با پیکر بی‌جان دخترشان در اتاق پذیرایی منزل مواجه شدند.

 

اورژانس: حداقل 12 ساعت از فوت می‌گذرد.

 

خالدی؛ رئیس سخنگوی اورژانس کشور در مصاحبه با خبرنگار تسنیم در پاسخ بـه این سؤال کـه چه مدت از زمان فوت نامداری می‌گذرد، گفت: بعد از فوت یک نفر، تا چند ساعت، پيکر نرم اسـت اما بعد از 10 الی 12 ساعت، پدیده جمود نعشی رخ می دهد و باتوجه بـه وضعیت پیکر کشف شده، حداقل 12 ساعت از فوت آزاده نامداری می‌گذرد.

 

داروهای مسموم ازاده نامداری

در همان ابتدای رسیدگی بـه پرونده، گمانه‌هایي مبنی بر خودکشی، قتل، مسمومیت، اوردوز و مرگ آزاده نامداری بر اثر ابتلا بـه کرونا، توسط برخی رسانه‌ ها مطرح شد کـه قاضی محمد شهریاری؛ سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در مصاحبه با خبرنگار انتظامی تسنیم با تأکید بر این‌که هیچ یافته‌اي مبنی بر خودکشی یا دگرکشی مرحومه آزاده نامداری وجود ندارد، تصریح کرد:از خودکشی آزاده نامداری تا مشکلات خانوادگی و تهمت های عجیب (+عکس)

هیچ گونه آثار ضرب و جرحی بر روی پیکر خانم نامداری یافت نشده و علت فوت وی، منوط بـه آزمایش‌ های زهر‌شناسی و آسیب‌شناسی اسـت کـه توسط دکتری قانونی صورت می گیرد.

 

این مقام قضائی خاطرنشان کرد: هیچ گونه آثار ضرب و جرحی بر روی پیکر خانم نامداری یافت نشده و علت فوت وی، منوط بـه آزمایش‌ های زهر‌شناسی و آسیب‌شناسی اسـت کـه توسط دکتری قانونی صورت میگیرد.

 

پیکر ازاده نامداری در پزشکی قانونی

در نهایت پس از اقدامات انتظامی و قضائی در محل حادثه، پیکر آزاده نامداری بـه دکتری قانونی منتقل شد تا معاینات ظاهری، کالبدگشایی و آزمایشات لازم بر روی پیکر وی انجام شود.

 

پزشک مهدی فروزش؛ مدیرکل دکتری قانونی استان تهران نیز در همین رابطه درباره شایعات مطرح شده مبنی بر بارداری بودن آزاده نامداری، بـه خبرنگار تسنیم گفت: دراین مرحله با شواهد فعلی هیچ موضوعی را دراین رابطه «باردار بودن یا عدم بارداری مرحومه نامداری» نمیتوانیم اعلام کنیم و این موضوع بعد از کالبدگشایی ودر سالن تشریح مشخص می شود.

 

رد باردار بودن آزاده نامداری

در ادامه رسیدگی بـه این پرونده، صبح امروز پیکر آزاده نامداری مورد کالبدگشایی قرار گرفت و بـه گفته مهدی فروزش؛ مدیرکل دکتری قانونی استان تهران در معاینه ظاهری و کالبدگشایی صورت گرفته، علائم و شواهدی از آثار ضرب و جرح یافت نشد.

 

وی تصریح کرد: تعیین علت فوت منوط بـه حصول نتایج آزمایش‌ های زهر‌شناسی و آسیب‌شناسی خواهد بودو در روز‌هاي‌ آتی بـه مقام قضائی اعلام می شود.

 

بـه گفته این مقام مسئول، بر اساس معاینه ظاهری و کالبدگشایی صورت گرفته توسط متخصصان دکتری قانونی، هیچ گونه آثاری از بارداری یافت نشد، روحش شاد و یادش گرامی..

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت