ترا پاتریک Tera Patrick کیست؟ | بیوگرافی خوش اندام ترین پورن استار آمریکایی (18+)

ترا پاتریک Tera Patrick کیست؟ | بیوگرافی خوش اندام ترین پورن استار آمریکایی (18+)

Tera Patrick ترا پاتریک یکی از بازیگران فیلم های‌ بزرگسال اسـت که در اینستاگرام و امریکا بسیار بـه خوش اندامی مشهور اسـت و نزدیک بـه یک دهه اسـت که در فیلم های‌ پورنو فعالیت دارد در ادامه با بیوگرافی خوش اندام ترین پورن استار آمریکایی سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

بیوگرافی ترا پاتریک 

لیندا ان هاپکینز، ملقب بـه تِرا پاتریک؛ بازیگر مشهور فیلم‌های‌ پورنوی آمریکایی اسـت. او از مادری تایلندی و پدری از تبار ایرلندی زاده شده اسـت.او همچنین مدل در صنعت بزرگسالان و همچنین تاجر و نویسنده اسـت. او در ماه فوریه سال ۲۰۰۰؛ بـه عنوان دختر برگزیده «پت» در مجلهٔ پنت هاوس، انتخاب شد. همچنین صاحب شرکت پورنوگرافی خود با نام ترا پاتریک اسـت.ترا پاتریک Tera Patrick کیست؟ | بیوگرافی خوش اندام ترین پورن استار آمریکایی (18+)

علاقه ترا پاتریک به دنیای پورن 

ترا پاتریک، در کنار مدلینگ و پورنوگرافی، بـه نویسندگی هم می‌پردازد و تاجر نیز هست. او برای خود یک شرکت محصولات پورنوگرافی با نام Teravision دارد. استعداد ترا توسط شرکت مدلینگ «آیلین فورد» کشف شد و در ۱۳ سالگی یک قرار داد مدل بودن با این شرکت امضا کرد. او مدتی بعد از آن بـه نیویورک نقل مکان کرد و کار خود را بـه عنوان مدل باند فرودگاه و روی کاتالگهای فرودگاه آغاز کرد.

 

تحصیلات ترا پاتریک بازیگر پورن

در سن ۱۸ سالگی از جهان مدلینگ خداحافظی کرد و در دانشگاهی در ایالت بویز ثبت نام کرد؛ که دیپلم پرستاری و مدرک لیسانس در رشتهٔ میکروبیولوژی دریافت کرد. او سپس بـه دانشگاه سانتا باربارا در کالیفورنیا رفت که در ان هم بـه دلایل مالی دوباره بـه حرفهٔ قبلی خود یعنی مدلینگ روی آورد.ترا پاتریک Tera Patrick کیست؟ | بیوگرافی خوش اندام ترین پورن استار آمریکایی (18+)

شروع فیلم های پورن ترا پاتریک

در اواخر سال ۱۹۹۰ شروع کرد بـه ظاهر شدن در محصولات برهنگی و پورنوگرافی سافت کور و در سال ۲۰۰۰ توسط اندرو بلک تحریک شد که بـه هاردکور منتقل شود. او از بعد از این سال در بیش از ۷۰ محصول در صنعت بزرگسالان شرکت کرد. در ماه فوریهٔ سال ۲۰۰۰ بـه عنوان پت مجلهٔ پنت هاوس انتخاب شد و بـه عنوان دومین پت سال انتخاب شد و ان گونه شروعی عالی در هاردکور داشت.

 

عکس های ترا پاتریک روی مجله پلی بوی 

همچنین در شمارهٔ ماه مارس ۲۰۰۲؛ تصویرش در جلد مجلهٔ پلی بوی انداخته شد. ترا ناشر مجله ی جنسیس که کار خود را از سال ۲۰۰۳ آغاز کرد هم بود. این مجله یک مجلهٔ مردانهٔ محبوب بود. او بر روی جلد شمارهٔ ژوئیه ۲۰۰۶ FHM ظاهر شد و نامزد ۱۰۰ زن سکسی سال در این مجله شد. او همچنین مقاله نویس سکس برای FHM از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۸ بود.ترا پاتریک Tera Patrick کیست؟ | بیوگرافی خوش اندام ترین پورن استار آمریکایی (18+)

حضور ترا پاتریک در بازی هاي‌ کامپیوتری

او همچنین در مجموعه تلویزیونی متحرک نیروی گرسنگی ورزشهای آبی نوجوان بـه عنوان خودش ظاهر شد. ترا بـه عنوان یک شخصیت قابل پخش در بازی «حیات خلوت مسابقات کشتی ۲» ظاهر شد و این بازی بر روی پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ قابل اجراست؛ و در بازی «Saints Row 2: Ultor Exposed» هم که یک بازی مجازی اسـت شرکت داشته اسـت.ترا پاتریک Tera Patrick کیست؟ | بیوگرافی خوش اندام ترین پورن استار آمریکایی (18+)

ازدواج و همسر ترا پاتریک

پس از سه سال رابطه با اوان سینفلد بازیگر پورنوگرافی و موسیقی‌دان در جنوری ۲۰۰۴ ان‌ها در یک مراسم کوچک ای وی ان در لاس‌وگاس ازدواج می‌کنند و در ماه سپتامبر ۲۰۰۹ اعلام می ‌کنند که بـه ازدواج خود پایان داده‌ اند. ترا مالک یک شرکت بـه نام TeraVision INC. اسـت.

 

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت