آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌

بوراک دنیز یکی از بازیگران مشهور ترکی اسـت و علاوه بر معروفیتی کـه داره تونسته بسیار در ایران مشهور باشه بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی سایت هاتم بت را دنبال نمایید.

 

بیوگرافی بوراک دنیز 

بوراک دنیز در روز 17 ماه فوریه ودر سال 1991 میلادی زاده شد. این پسر جوان در کشور ترکیه و شهر استانبول بـه دنیا آمد. ازآن جایی کـه او از ابتدا در پایتخت ترکیه ساکن بود، مسیر برایش هموار تر بود.آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

 

چرا کـه می توانست بـه امکانات زیادی در زمینه هاي‌ مختلف دسترسی داشته باشد. این مرد خوش اندام، دریک خانواده سه نفره متولد شد. بـه شکلی کـه بـه غیر از خودش، فرزند دیگری نبود. همین مورد باعث شده بود، تا توجه والدین بر روی او بسیار زیاد باشد. بوراک بـه دلیل تک فرزندی، امکانات و شرایط خوبی را در زندگی تجربه کرده اسـت.

 

خانواده و طلاق پدر و مادرش

بوراک در زمانی کـه بسیار کوچک بود، از پدر خود جدا شد. چرا کـه والدین او در سنین کم بوراک از یکدیگر طلاق گرفتند. در نتیجه بوراک و مادرش با یکدیگر زندگی میکردند. اما بوراک پدر خودرا سال هاي‌ طولانی ندید.

 

بـه شکلی کـه از کودکی تا سنین بزرگ سالی برای مدت طولانی از دیدار دوباره پدر خود محروم شد. زندگی بـه تنهایی با مادرش، برای او شرایط سخت تری را ایجاد کرد. بـه صورتی کـه بخش مهمی از وظایف را بر دوش داشت. اما فرزند طلاق بودن، نتوانست کـه وی را از رسیدن بـه قله هاي‌ موفقیت دور کند.

 

مادر او بسیار بر روی درس بوراک حساسیت داشت. بـه شکلی کـه تمام تلاش خودرا در جهتی گذاشته بود، کـه او بتواند بـه خوبی در درس و تحصیل خود موفق شود. این مرد جوان و خوش هیکل، علاقه زیادی بـه درس نداشت و از همان ابتدا در زمینه هنر اشتیاق بیشتری از خود نشان می داد.

 

بـه همین خاطر تحصیلات او نیز در دانشگاه و یا مدرک خوبی نبود. او در رشته تاریخ فارق التحصیل شده اسـت. دانشگاهی کـه او در آن تحصیل کرده اسـت، چاناک قلعه نام دارد. بوراک در روز هجدهم ماه مارس سال 2013 میلادی از دانشگاه فارق التحصیل شد.آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

یکی از سوال هایي کـه درباره بوراک بسیار مطرح اسـت، سن او می‌باشد. بوراک دنیز یک بازیگر جوان و خوش اندام اسـت، کـه سن بسیار کمی دارد. این پسر جوان کـه درسال 1991 میلادی زاده شده اسـت.

 

در حال حاضر 30 سال دارد. تعداد زیادی از مخاطبان و دنبال کننده هاي‌ او معتقدند، کـه سن بوراک کم تر اسـت. چرا کـه از کسانی کـه همسن او هستند، کوچکتر دیده می‌شود. شاید یکی از دلایلی کـه بوراک نیز برای فیلم هاي‌ عاشقانه و فانتزی انتخاب میشود، سن کم او می‌باشد. چرا کـه او در اغلب فیلم ها و سریال هاي‌ خود در قامت یک دانشجو در حال ایفای نقش اسـت.آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

علاقه ی بوراک دنیز به عرصه بازیگری 

بوراک دنیز درسال 2011 میلادی بود، کـه وارد این حرفه شد. این پسر جوان از همان کودکی بسیار علاقه مند بـه این حرفه بود. اما هیچ گاه برای فعالیت دراین زمینه اقدامی نکرده بود. یکی از اتفاق هاي‌ جذاب برای این پسر جذاب و جوان ترک، ورود بـه حرفه بازیگری بود. چرا کـه او بدون هیچگونه برنامه اي وارد این حرفه شد. خود او نیز بار ها در گفت و گو هایش اعلام کرده اسـت.

 

کـه در ابتدا فکر نمی کرده اسـت، کـه این حرفه بخش مهمی از زندگی او گردد. بوراک درسال 2011 میلادی و زمانی کـه هنوز دانشجو بود، بـه سمت این حرفه کشیده شد. او تا بـه آن زمان در هیچگونه کلاس بازیگری شرکت نکرده بود. درکنار نیز رشته دانشگاهی او ربطی بـه این حرفه نداشت. اما ازآن جایی کـه دارای چهره اي کاریزماتیک می‌باشد، بـه سرعت جذب این حرفه شد.

 

بوراک در آن زمان تنها 20 سال داشت و بسیار جوان بود، اما چهره او از همان ابتدا جذاب بود. بوراک دنیز خود در آن دوره بـه حرفه مدلینگ بیش تر فکر می‌کرد و ایده داشت. اما در نهایت در یکی از فیلم هاي‌ ترکی مشهور، ایفای نقش کرد.آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

همین مورد باعث شد، تا بوراک بیش از گذشته در بین مردم ترکیه شناخته شود. از طرفی بازی او در آن فیلم شرایطی را حاصل کرد، کـه مردم بسیار از او رضایت داشتند. مادر بوراک در ابتدا برای ورود بـه این حرفه، نگران بود. اما زمانی کـه درخشندگی پسر خودرا دید، از انتخاب و مسیر بوراک مطمئن شد.

 

حضور در دانشگاه بوراک دنیز

نخستین مجموعه اي کـه بوراک در آن بازی کرد، بـه نام خاطرات دانشکده بود، کـه بسیار مورد استقبال واقع شد. اغلب بازیگر هاي‌ این سریال کـه در تلویزیون ترکیه منتشر می شد، جوان و تازه کار بودند. بوراک بـه دلیل استعداد و ظاهر زیبای خود در نقش اول قرار گرفت. این مجموعه ازآن جایی کـه بـه دنبال دانشجو هاي‌ با استعداد و خوش چهره بود، از بوراک دعوت کرد. فیلمبرداری آن نیز در یکی از دانشگاه هاي‌ ترکیه بود.

دین رسمی بوراک دنیز 

در کشور دوست و همسایه ترکیه نیز مسئله دین و اسلام بسیار پر رنگ اسـت. این کشور دین بخصوصی ندارد، کـه تمام مردم موظف بـه پیروی ازآن باشند. اما در عین حال آزادی دین و عقیده در بین مردم ترکیه بسیار رایج اسـت.آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

این مورد را از سریال ها و فیلم هاي‌ این کشور نیز میتوان درک کرد. چرا کـه در کشور ترکیه هر کدام از مردم بـه تنهایی قادر بـه تصمیم گیری در مورد پوشش خود هستند. دراین کشور قانون مشخصی برای این مورد نمی باشد. اما در بعضی از شهر ها و قسمت هاي‌ ترکیه، حضور مسلمان ها بیش تر دیده میشود.

 

دین موجود و پر طرفدار د ر این کشور اسلام اسـت. درست اسـت، کـه دراین کشور نیز ادیان مختلفی در حال زندگی و فعالیت هستند، اما اسلام دین غالب آن جا می‌باشد. اغلب مردم این کشور دین اسلام را برای خود برگزیده اند، اما در نسل هاي‌ جوان دین داری بسیار کم رنگتر شده اسـت. چرا کـه با رواج تفکرات غربی و زندگی مردم در غرب، تفکرات دین محور کم رنگتر شده اسـت.

 

بوراک دنیز نیز بـه دلیل حضور درخانواده مسلمان، پیرو این دین می باشد. بـه صورتی کـه این بازیگر جوان و خوش اندام سی ساله، در گروه اهل سنت اسـت. اما در تعداد زیادی از بازی هاي‌ او و فیلم هایي کـه بوراک بازی کرده اسـت، قانون هاي‌ اسلام دیده نشده اسـت. بـه همین خاطر میتوان فهمید، کـه او اعتقادات مذهبی درستی ندارد.

 

اثار و فیلم های بوراک دنیز

بوراک با این‌که سن بسیار کمی دارد و تا بـه هم اکنون نیز تنها 10 سال اسـت، کـه در حال فعالیت در حرفه بازیگری اسـت. اما فیلم ها و سریال هاي‌ بسیاری را در کارنامه خود دارد. او یکی از بازیگر هاي‌ مشهور و موفق در ترکیه اسـت.

 

البته این بازیگر جوان تا بـه حال بـه هالیوود وارد نشده اسـت و تنها بـه کشور خود بسنده کرده اسـت. سبک فیلم ها و سریال هایي کـه بوراک دنیز در انها ایفای نقش می‌کند، بسیار شبیه بـه هم می باشند. بـه شکلی کـه بسیار از منتقدان آینده درخشانی را برای این مرد جوان تصور نمیکنند. چرا کـه با گذشت زمان کوتاهی، شیوه دیگری از سریال ها و فیلم ها برای مرد جذاب خواهد شد. بوراک در حال حاضر در اوج شهرت و محبوبیت خود می باشد.

 

برای آن کـه با فیلم هاي‌ این بازیگر جوان و خوش اندام ترک بیش تر آشنا شوید، توصیه می‌شود، کـه اینبخش از مقاله را بادقت بیشتری دنبال نمایید. بوراک در اکثر سریال ها و فیلم هایي کـه تا بـه هم اکنون در انها ایفای نقش کرده اسـت، نقش اول بوده اسـت.

 

این فیلم ها و سریال ها در ایران و ترکیه از شهرت بسیاری برخوردار می باشند. البته اغلب مخاطبان بوراک در دوره سنی جوان و نوجوان می باشند. چرا کـه سبک فیلم هاي‌ او با افرادی در آن سن و سال ارتباط دارد و نزدیک می‌باشد.آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

دانشکده های تلویزیونی بوراک دنیز

نخستین مجموعه تلویزیونی کـه بوراک دنیز در آن ایفای نقش کرد، خاطرات دانشکده بود. دراین سریال زیبا و جذاب بوراک نقش اول مرد بود. این سریال کـه درسال 2011 میلادی ساخته شد، بـه فضای دانشگاه و ارتباط میان دانشجو ها می پرداخت. تعداد زیادی از بازیگر هاي‌ جوانی کـه دراین سریال ایفای نقش کردند، بعدها بـه عنوان بازیگران برتر ترک شناخته شدند. زمانی کـه این سریال فیلمبرداری می شد، بوراک تنها بیست سال داشت و بسیار جوان بود. این سریال در پیشرفت بوراک در زمینه بازیگری بسیار کمک کرد.

 

هانده ارچل کـه یکی از زیباترین بازیگر هاي‌ ترک می‌باشد، در سریال خاطرات دانشکده همراه با بوراک ایفای نقش کرد. او نیز دراین سریال بسیار دیده شد. بعد ازآن نیز بـه دلیل استعداد و زیبایی خود، توانست بـه خوبی دراین حرفه رشد کند. او در زمانی کـه این سریال در حال ساخت بود، تنها 18 سال داشت. این دو بازیگر تا بـه حال بازی هاي‌ بسیاری با یکدیگر داشته اند. بـه شکلی کـه در سریال ها و یا فیلم هاي‌ بسیاری باهم همکار بوده اند.

 

سلطان

دومین سریال تلویزیونی کـه بوراک دنیز در آن ایفای نقش کرد، پادشاه بود. این سریال بسیار در بین مردم درخشید و دیده شد. این سریال ژانر تاریخی داشته و بـه تاریخ ترک اشاره میکرد. بوراک ازآن جایی کـه در دانشگاه در رشته تاریخ تحصیل کرده بود. بـه این فیلم بسیار علاقه نشان داد و سریعا بازی دراین سریال و مجموعه تلویزیونی را پذیرفت.

 

بوراک درسال هاي‌ ابتدایی فعالیت خود، اغلب در سریال ها و مجموعه هاي‌ تلویزیون فعالیت داشت. این سریال درسال 2012 میلادی فیلمبرداری شد و بوراک دنیز در آن زمان بیست و یک ساله بود. مثل همیشه این مرد جوان و خوش اندام نقش اصلی این فیلم بود. نام بوراک دراین فیلم تارک بود.

 

کاچاک

مجموعه و سریال تلویزیونی کـه درسال 2013 میلادی ساخته شد، کاچاک بود. این سریال ترکی بسیار جذاب در زمانی کـه بوراک دنیز فارق التحصیل شده بود، فیلمبرداری شد. بعد از این‌که بوراک مدرک خودرا گرفت و فارق التحصیل شد. شرایط برای او تغییر کرد. چرا کـه حالا زمان بیشتری برای پرداخت بـه حرفه اصلی زندگی خود بود. نام او دراین فیلم نیز بوراک بود. او دراین سریال جذاب نیز در نقش اول حضور داشت.

 

جزر و مد

یکیدیگر از سریال هاي‌ جذاب و مشهوری کـه بوراک دنیز در آن بازی کرده اسـت، جزر و مد می باشد. این سریال ترک کـه یکی از معروفترین سریال هاي‌ این سرزمین می باشد.

 

تا بـه حال مخاطبان بسیاری را بـه سمت و سوی خود جذب کرده اسـت. بوراک دراین سریال نقش مکمل مرد را داشت. این سریال جذاب و پر مخاطب درسال 2013 میلادی تا 2015 میلادی در حال انتشار بود. بـه شکلی کـه بـه صورت رو بـه رو بـه ساخت این سریال مشغول بودند. نقشی کـه بوراک دراین سریال داشت، اراس نامیده می شد.

 

این سریال عاشقانه از شبکه استار تی وی ترکیه کـه بسیار پر طرفدار اسـت، پخش شد. این سریال برای رنج سنی نوجوان ها بسیار جذابیت داشت. از طرفی این سریال جذاب و مشهور، در فصل اول خود بسار درخشید. بـه شکلی کـه در جهان در رتبه 100 سریال برتر و پر مخاطب در دنیا قرار گرفت. این سریال در جشنواره هاي‌ برگزار شده در ترکیه بسیار جایزه دریافت کرد. داستان آن نیز با یک تصادف آغاز می‌شود.

 

دروغ گو های کوچک شیرین

یکیدیگر از سریال هاي‌ محبوب و جذاب موجود در ترکیه، دروغ گو هاي‌ کوچک شیرین می باشد. این سریال کـه بوراک دنیز در آن نقش اصلی مرد را عهده دار بود، درسال 2015 میلادی منتشر شد.

 

دراین سریال جذاب و مشهور، بازیگر هاي‌ بسیاری بازی میکردند. بوراک دراین سریال نقش توپراک را داشت. این سریال پر طرفدار در شبکه استار تی وی ترکیه پخش شد. این سریال 13 قسمتی کـه بـه صورت اکشن و معمایی ساخته شده اسـت، اقتباسی از نمونه آمریکایی آن اسـت.

 

این سریال کمی در ژانر وحشت نیز قرار میگیرد. بـه صورتی کـه از میان 5 دوسن صمیمی، یکی از آنها ناپدید می‌شود. سپس بعد از یکسال جنازه یکی از آنها پیدا می‌شود. این اتفاق ها با حضور یک دختر ناشناس و غریبه مرموز تر میشود. اگر بـه دیدن سریال هاي‌ معمایی علاقه دارید، توصیه میشود، این سریال محبوب را مشاهده کنید.آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

ملکه شب

یکی از مجموعه هاي‌ تلویزیونی کـه بوراک دنیز در آن ایفای نقش کرده اسـت، ملکه شب نام دارد. این سریال کـه در شبکه مشهور استار تی وی ترکیه منتشر شده اسـت، مخاطبان بسیاری را داشته اسـت. این سریال درسال 2016 میلادی منتشر شد و شکل متفاوتی با دیگر بازی هاي‌ بوراک داشت. بوراک دراین سریال در نقش مکمل داستان قرار دارد. نام او دراین سریال جذاب موت می‌باشد.

 

عشق حرف حالیش نمیشه

یکی از معروف ترین و پر طرفدر ترین سریال هاي‌ ترکی کـه بوراک در آن بسیار خوش درخشید، عشق حرف حالیش نمیشه اسـت. این سریال ترکی کـه بسیار محبوب اسـت، در ایران نیز بسیار دیده شده اسـت. ژانر این سریال همانگونه کـه از نام آن پیدا می باشد، عاشقانه اسـت. نام بوراک دراین فیلم مورات بود. شبکه تی وی استار ترکیه این سریال را پخش کرد. این سریال درسال هاي‌ 2016 میلادی و 2017 میلادی در ترکیه منتشر شد. این بازیگر جوان نقش اصلی این سریال جذاب و مشهور بود.

 

این سریال دریک فصل ساخته شد و 31 قسمت داشت. بازیگر زن نقش اول فیلم، هانده ارچل بود. بوراک دنیز و هانده ارچل بار دیگر دراین سریال بـه عنوان زوج ظاهر شدند. حضور هردو این بازیگر ها دراین سریال، بر جذابیت آن افزود. این سریال در عین عاشقانه بودن در ژانر کمدی نیز قرار می‌گیرد. هانده ارچل دراین سریال بسیار زیبا بازی کرده اسـت و نقش یک دختر از طبقه متوسط جامعه ترک را بـه تصویر می‌کشد. بوراک برای این سریال جذاب توانست جایزه بهترین بازیگر مرد ترکیه را کسب کند.

 

حکایت ما

از جمله معروفترین سریال ها بوراک دنیز را میتوان حکایت ما دانست. این سریال کـه بلافاصله بعد از عشق حرف حالیش نمیشه منتشر شد، بر شهرت این مرد بسیار افزود. او کـه نقش اصلی فیلم را بر عهده داشت، دراین فیلم با نام باریش بازی میکرد. این سریال جذاب درسال هاي‌ 2017 میلادی تا سال 2018 میلادی منتشر شد. این مجموعه جذاب از شبکه فاکس تی وی ترکیه پخش شد. بوراک برای این سریال جایزه دریافت کرد.

 

ماراشلی

آخرین سریالی کـه بوراک در آن ایفای نقش کرد، ماراشلی می‌باشد. این سریال در حال حاضر نیز در کشور ترکیه در حال پخش اسـت و تعداد زیادی از مردم مخاطب آن هستند. این سریال درسال 2021 میلادی کلید خورد ودر حال حاضر نیز در حال فیلمبرداری اسـت. نام بوراک دراین سریال جلال می باشد و نقش اول بازی را دارد. این سریال جذاب از شبکه a تی وی ترکیه در حال انتشار می‌باشد.

آیا بوراک دنیز مجرد است ؟‌ | بیوگرافی بوراک دنیز Burak Deniz بازیگر جذاب ترکی

بوراک در کارنامه خود یک ازدواج نا موفق دارد. چرا کـه او بعد از بازی در فیلم آردا با همسر سابق خود آشنا شد. این بازیگر ترک زیبا و مشهور بوشرا دولی نام دارد. بوشرا و بوراک زندگی بسیار زیبایی را درکنار هم شروع کردند.

 

این دو بازیگر مشهور کـه از سال 2016 میلادی یکدیگر را می شناختند، درسال 2018 میلادی تصمیم بـه ازدواج گرفتند. البته این تصمیم سختی هاي‌ بسیاری را بعداً برای انها ایجاد کرد.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت